ZA DNIA PRACOWNIK.
W NOCY WOJOWNIK.
SMUKŁE I WYDAJNE LAPTOPY OPARTE
NA UKŁADACH Geforce®

NVIDIA napędza najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Pracuj z najsmuklejszymi rozwiązaniami, aby zwiększyć wydajność w grach i kreatywność, co jest możliwe dzięki wielokrotnie nagradzanym układom GPU GeForce.

wydajność

Średnia z gier Control, Wolfenstein: Youngblood i Deliver Us The Moon. Ustawienia maksymalne, Core i7-10750H, 1080p, 16 GB, Win10.

Geforce rtx Z SERII 20
rtx. it’s on.
Laptopy oparte na układach GeForce RTX to absolutnie największa potęga gamingowa, o najwyższej wydajności i najbardziej realistycznej grafice, kryjąca się w smukłej formie. Uwolnij moc SI i ray tracingu w czasie rzeczywistym w nawet najbardziej wymagających grach i projektach kreatywnych.
DIRECTX 12 ULTIMATE
Z GEFORCE RTX
DirectX 12 Ultimate to najnowszy standard dla gier następnej generacji, który wprowadza bezprecedensowy poziom realizmu i wydajności dzięki obsłudze technik Ray Tracing, Variable Rate Shading, Mesh Shaders i nie tylko. Tylko platforma GeForce RTX przygotuje Cię na najbardziej wymagające i graficznie zaawansowane gry komputerowe.
GSERIA Geforce gtx 16
SUPERDOŁADOWANIE W GRACH
Laptopy oparte na układach GeForce GTX stworzono z wykorzystaniem przełomowej wydajności graficznej układów GPU NVIDIA GeForce. Uzyskaj turbodoładowaną wydajność w najpopularniejszych obecnie grach i mobilność  smukłych rozwiązań.
rtx studio
SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH TWÓRCÓW KREATYWNYCH
Wysoce wydajne laptopy RTX Studio wyposażono w najpotężniejsze na świecie układy graficzne NVIDIA GeForce RTX, precyzyjnie wpasowane w laptopy o ultrasmukłym profilu, zaprojektowane i przetestowane specjalnie pod kątem zadań związanych z pracą kreatywną. Teraz już nic nie powstrzyma Cię od szybkiego tworzenia najlepszych dzieł. RTX On.
Więcej klatek na
sekundę — wyższa
szansa na wygraną
GAMING Z WYSOKIM FPS – NAPĘDZANY
UKŁADAMI GEFORCE®
Szybsza karta graficzna zapewnia wyższą częstotliwość generowania klatek. Dzięki wyższej częstotliwości generowania klatek szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz większą szansę na trafienie w cel.
cechy
max-q
Jeżeli szukasz najsmuklejszych
i najlżejszych rozwiązań – zerknij na modele Max-Q. Zaprojektowane, aby najlepiej połączyć doskonałe właściwości gamingowe układów GeForce oraz niesłychanie eleganckie wzornictwo.
dynamic boost
Niezależnie od tego czy grasz, czy tworzysz, funkcja Dynamic Boost automatycznie równoważy pobór mocy procesora i układu graficznego, dzięki czemu Twój laptop pracuje z maksymalną efektywnością, a Ty zyskujesz najwyższą możliwą wydajność.
INTELIGENTNE
ZARZĄDZANIE BATERIĄ
Technologia NVIDIA Optimus
i Battery Boost™ współpracują ze sobą, aby wydłużyć czas pracy na baterii, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz.

* Obsługa wymienionych funkcji może się różnić w zależności od konkretnych laptopów. Prosimy skontaktować się z producentem.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI I KORZYŚCI
GEFORCE EXPERIENCE
Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.
NVIDIA Ansel
Przekształć swoje zrzuty ekranowe w prawdziwe dzieła sztuki dzięki temu potężnemu, dostępnemu z poziomu gry narzędziu, które umożliwia wykonywanie zrzutów ekranowych w trybie 360 stopni, HDR i superrozdzielczości.
NVIDIA ShadowPlay™
Rejestruj i udostępniaj znajomym wysokiej jakości materiały wideo, zrzuty ekranowe i transmisje na żywo z przebiegu rozgrywki.
STEROWNIKI GAME READY
Zyskaj najwyższą wydajność i jakość wrażeń od samego początku rozgrywki.
RZECZYWISTOŚĆ
WIRTUALNA (VR)
TUkłady GPU GeForce RTX łączą zaawansowane techniki renderingu VR, ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz SI,zapewniając zupełnie nowy poziom realizmu w rzeczywistości wirtualnej.
Whisper Mode
Teraz możesz cieszyć się o wiele cichszą pracą laptopa na zasilaniu sieciowym. Technologia Whisper Mode w inteligentny sposób dostosowuje wydajność i ustawienia graficzne pod kątem optymalnej energooszczędności.
STRUMIENIUJ JAK PROFESJONALISTA
Tylko to, co najlepsze. Karty GeForce RTX™ z serii 20 posiadają dedykowany enkoder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z serii RTX zoptymalizowano pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, zapewniając maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo

* Obsługa wymienionych funkcji może się różnić w zależności od konkretnych laptopów. Prosimy skontaktować się z producentem.

© 2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i MODERN WARFARE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i nazwy towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. © 2020, Epic Games, Inc. Epic, Epic Games, logo Epic Games, Fortnite, logo Fortnite, Unreal, Unreal Engine 4 i UE4 są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Epic Games, Inc. w Stanach Zjednoczonych i pozostałych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Mojang © 2009-2020. „Minecraft” jest znakiem towarowym firmy Mojang Synergies AB.