rozegraj to mądrze
Z NVIDIA® Geforce®
Najlepsze w klasie, najlepsze w grze

Laptopy, komputery stacjonarne i karty graficzne oparte na platformie GeForce® wykorzystują nagradzane układy GPU NVIDIA Turing, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet najambitniejszym zadaniom i najbardziej wymagającym grom. Od nauki, technologii, inżynierii, matematyki i analizy danych w naukach społecznych po SI, tworzenie treści, projektowanie i gaming – jeśli szukasz komputera, który dotrzyma Ci kroku w pracy i grze, zwróć się w stronę rozwiązań NVIDIA GeForce.


GAMING

Laptop z procesorem Core i7-8750H i układem UHD630 vs. GeForce GTX 1660 Ti vs. GeForce RTX 2080 SUPER. Średnia liczba klatek na sekundę przy rozdzielczości 1080p i ustawieniach na najwyższym poziomie: Fallout 4, Far Cry 5, Grand Theft Auto V, Middle-earth: Shadow of War, Sniper Elite 4, Tom Clancy's The Division, The Witcher 3 i Wolfenstein II: The New Colossus.

Sztuka cyfrowa i kreatywna

Procesor Intel Core i7-10750H wyposażony w zintegrowany układ graficzny vs. GTX 1080 Max-Q vs. GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q. Test z marca 2020 roku: laptopy z 16 GB pamięci RAM, sterownikiem NVIDIA 442.74 i systemem Windows 1903. Blender 2.82 z wykorzystaniem testu wydajności OpenData. Silniki renderowania OptiX, CUDA i OpenCL wykorzystujące układy GPU RTX. Adobe Premiere Pro – zmierzona liczba FPS odtwarzanego i renderowanego materiału w oprogramowaniu Media Encoder 2020, znormalizowanego przez liczbę klatek klipu i czas wideo 1080p i 4K, z włączonym kolorem Lumetri, efekty akcelerowane układami GPU. Adobe Lightroom Classic 9.2 – zmierzona średnia liczba FPS przy zastosowaniu filtrów gradientowych w rozdzielczości 4K.

SI oraz analiza danych

Intel i7-8750H @ 2 GHz, 4,1 GHz Turbo (Coffee Lake) z HT vs. GTX 1660Ti vs. RTX 2080 SUPER. Wydajność szkolenia w głębokim uczeniu z wykorzystaniem TensorFlow i modelu ResNet50 v1.5.

GAMING

Gdy wykonasz swoje zadania i prace – ciesz się niewiarygodną wydajnością i najbardziej realistyczną grafiką. Platforma GeForce akceleruje Twoje gry, dzięki czemu możesz grać w popularne tytuły, z którymi nie poradzą sobie zwykłe komputery. Wskocz poziom wyżej dzięki produktom RTX, aby zyskać jeszcze wyższą wydajność, ray tracing i rdzenie SI Tensor, co pozwoli obsłużyć najnowsze efekty graficzne.

Sztuka cyfrowa
i kreatywna

Układy GPU NVIDIA zapewnią moc tworzenia treści ambitnym artystom i kreatywnym twórcom, którzy chcą przejść na wyższy poziom. Układy GPU GeForce RTX w połączeniu z wyjątkowymi sterownikami akcelerują renderowanie, sztuczną inteligencję i przetwarzanie wideo w kluczowych aplikacjach kreatywnych. Zwiększ swoją kreatywność i skup się na pomysłach, a nie na pasku postępu.

POLA NAUKI, TECHNOLOGII,
INŻYNIERII I MATEMATYKI

Laptopy i komputery stacjonarne oparte na układach GeForce akcelerują obciążenia aplikacji z dziedziny analizy danych i SI, a zwłaszcza w przypadku prac zaliczeniowych i zadań z obszaru nauki, technologii, inżynierii, matematyki oraz nauk społecznych. Układy GPU GeForce RTX zapewniają jeszcze wyższą wydajność, większą pojemność pamięci i zaawansowane funkcje. Co więcej, obsługa przez układy GPU architektury WSL 2 firmy Microsoft sprawia, że te możliwości stają się jeszcze bardziej dostępne niż dotychczas.

Laptopy z układami GeForce RTX i GTX

NVIDIA napędza najszybsze laptopy dedykowane gamingowi i nauce. Niezwykle smukłe modele oparte na wzornictwie Max-Q zoptymalizowano pod kątem dłuższego czasu pracy na akumulatorach, aby zapewnić wyższą wydajność w grach i poza nimi.

Zobacz więcej w kategoriiLaptopy
Komputery stacjonarne z kartami
GeForce RTX i GTX

Wyposaż swój komputer stacjonarny w kartę graficzną GeForce RTX lub GTX, aby zapewnić obsługę dzisiejszych najbardziej wymagających gier i aplikacji dla uczniów oraz studentów.

NTT ZKG-Z390I9P-10EU Intel® Core™ i9-9900K 32GB 480GB RTX2060 W10

komputer stacjonarny PC

7 768 zł

776,80 x 10 rat 0%
(4)
  • Procesor: Intel® Core i9 9gen 9900K 3,6- 5,0 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™2060
  • Pamięć RAM: 32 GB
Szczegóły
Zobacz więcej w kategoriiKomputery Stacjonarne
Karty Graficzne GeForce RTX i GTX

Zbuduj własny komputer stacjonarny lub rozbuduj już istniejący, aby cieszyć się wysoką wydajnością i najwyższym komfortem użytkowania.

Zobacz więcej w kategoriiKarty Graficzne
Monitory G-Sync

Połącz swój system oparty na platformie GeForce z wyświetlaczem NVIDIA G-SYNC, aby zyskać płynną i wciągającą rozgrywkę bez efektu rozchodzenia się obrazu oraz rewolucyjną technologię. Wyświetlacze G-SYNC są rygorystycznie testowane pod kątem utrzymywania najwyższych standardów.

Zobacz więcej w kategoriiMonitory

© 2020 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce GTX, GeForce RTX, G-SYNC i NVIDIA Turing są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli. © 2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i MODERN WARFARE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i nazwy towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.