Moje postanowienie?
Więcej mocy i jeszcze lepsze efekty!
Kup teraz
Zobacz więcej
POZNAJ MOŻLIWOŚCI YOGA 900
Zakochaj się w pięknym Lenovo Yoga 900

Moje postanowienie? więcej elastyczności i swobody! Yoga 900 to KONWERTOWALNY komputer osobisty o wielu formach. Możesz pracować na nim jak na standardowym laptopie albo złożyć go na trzy inne sposoby, kiedy oglądasz filmy lub przeglądasz ulubione strony (namiot, podstawka, tablet). Bransoletowy zawias zapewnia łatwy obrót ekranu o 360 stopni.

Moje postanowienie? Mniejsza waga. Większa odwaga. Lenovo Yoga 900 to urządzenie LEKKIE I MOBILNE, idealne dla osób aktywnych, które nieustannie są w drodze. Jest wyjątkowo lekki – waży zaledwie 1,29 kg oraz niezwykle cienki – 14,9 mm. To najsmuklejszy laptop konwertowalny z procesorem Intel® Core™.

Moje postanowienie? Więcej mocy. Zero zakwasów. Lenovo Yoga nie tylko fantastycznie wygląda, ale również posiada wyjątkową moc, a to za sprawą PROCESORA INTEL® CORE™ i7 SZÓSTEJ GENERACJI, który korzysta z aż 16 GB pamięci RAM DDR3. Gwarantuje to wysoką wydajność i płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Moje postanowienie? Więcej czasu dla siebie. Yoga 900 pozwala na 9 GODZIN odtwarzania filmów z dysku bez używania ładowarki. To sprawia, że niezależnie dokąd się udasz, Twój laptop będzie zawsze gotowy do pracy lub zabawy.

Moje postanowienie? Tworzyć doskonałość. Unikać porażek. Elegancki BRANSOLETOWY ZAWIAS zbudowany z aż 813 aluminiowych i stalowych elementów przypomina swoją konstrukcją bransoletę zegarka. Zapewnia wyjątkowo płynną zmianę sposobu pracy i łatwy obrót ekranu o 360 stopni.

Moje postanowienie? Wybierać zawsze najlepszą drogę. EKRAN DOTYKOWY pozwoli Ci pracować w bardziej naturalny i intuicyjny sposób. Wybieraj i przesuwaj elementy, a także zaznaczaj strony internetowe w przeglądarce Microsoft Edge za pomocą jednego gestu.
Moje postanowienie? Podążać z duchem czasu. System WINDOWS 10 to najlepsza platforma do wdrażania pomysłów w życie! Idealnie współgra z ekranami dotykowymi. Dzięki funkcji „tryb tabletu” praca i zabawa jest jeszcze bardziej intuicyjna. Dodatkowo system wyposażony jest w masę znakomitych aplikacji ułatwiających życie, tj. OneDrive – wirtualny dysk do tworzenia kopii zapasowych Twoich zdjęć i wszelkich innych plików. Dzięki temu, niezależnie gdzie jesteś – masz wszystko pod ręką. Fani gier też znajdą coś dla siebie. Dzięki funkcji Xbox Play Anywhere możesz kupić grę raz i grać w nią na laptopie i konsoli Xbox One.
Porównaj urządzenia Yoga
© 2017 Lenovo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lenovo i logo Lenovo to znaki towarowe firmy Lenovo. Android to znaki towarowy firmy Google Inc. Inne nazwy firm, produktów lub usług mogą być znakami towarowymi bądź usługowymi należącymi do innych właścicieli. Powyższa treść nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter informacyjny. Za ewentualne błędy firma Lenovo nie ponosi odpowiedzialności