Kup komputer z procesorem
Intel® Core™ i7 i otrzymaj
McAfee Antywirus oraz
usługę Microsoft 365 Personal
Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji
MOC DO DZIESIĄTEJ POTĘGI
Nowe procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji zapewniają znacznie wyższą wydajność, która przekłada się na wzrost produktywności i fantastyczną rozrywkę, oferując m.in. częstotliwość do 5,3 GHz, łączność Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), technologię Thunderbolt™ 3, wideo 4K HDR i inteligentną optymalizację systemu.
KUP TERAZ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Jak skorzystać z promocji?

Tylko do 15 czerwca
Zobacz szczegóły
1 Kup w okresie od 01.06.2020 od godz. 12:00 do 15.06.2020 laptop z procesorem Intel® Core i7™ biorący udział w Promocji i zachowaj dowód zakupu
2 Zarejestruj swój zakup wypełniając formularz na Stronie Promocji.
3 Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz kody aktywacyjne na wskazany przez siebie e-mail
Promocja obowiązuje na euro.com.pl, w sklepach RTV EURO AGD oraz dla zamówień telefonicznych pod numerem 855 855 855 od 01.06.2020 r. od godz. 12:00. r. i trwa do 15.06.2020 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania Zestawów promocyjnych w liczbie 75 sztuk. Regulamin promocji

Laptopy w promocji

(43)
  • Ekran: 14 cali, 1920 x 1080 pikseli 60 Hz
  • Procesor: Intel® Core™ i7 10gen 10510U 1,8 - 4,9 GHz
  • Pamięć: 8 GB DDR4 2666 MHz RAM
Wyższa produktywność
Wbudowane inteligentne funkcje wydajności uczą się i przystosowują do nawyków użytkownika oraz dynamicznie kierują moc, tam gdzie jest najbardziej potrzebna. Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji z pamięcią Intel® Optane™ zapewniają krótki czas reakcji, który umożliwia wykonywanie większej liczby zadań.
Najlepsza w swojej klasie łączność
Dzięki zintegrowanej technologii Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), karcie Intel® Ethernet 1225 oraz technologii Thunderbolt™ 3 procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji zapewniają szybką, pewną i uniwersalną łączność bezprzewodową oraz przewodową.
Rozrywka klasy premium
Nowa architektura grafiki pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne doznania wizualne, takie jak wideo 4K HDR i gry w rozdzielczości 1080p. Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji z grafiką Intel® Iris® Plus umożliwiają korzystanie z rozrywki na nieznanym dotychczas poziomie.
Zaawansowane gry
Niesamowite rozgrywki z dużą liczbą klatek na sekundę – nawet podczas streamowania i nagrywania – dzięki częstotliwości do 5,3 GHz Tryb Turbo i przyspieszanie przy użyciu pamięci Intel® Optane™. Czy w domu, czy w podróży, procesory Intel® Core™ z możliwością podkręcania zapewniają najwyższy poziom wydajności w laptopach dla graczy.
Microsoft 365 Personal
Usługa stworzona z myślą o tym, aby maksymalnie
wykorzystać Twój cenny czas, usprawnić komunikację
oraz chronić Twoich najbliższych.
KUP TERAZ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Więcej możliwości za tę samą cenę
Office 365 zmienia się w Microsoft 365 – rozwiązanie, które pomoże Ci maksymalnie wykorzystać cenny czas, pozwoli jeszcze łatwiej komunikować się z tymi, których kochasz, wesprze Cię w Twoim rozwoju osobistym oraz pomoże chronić najbliższych. Rozwój usługi Office 365, której efektem jest Microsoft 365, opiera się na fundamencie pakietu Office, wzbogaconego algorytmami sztucznej inteligencji, bogatszą zawartością, szablonami oraz rozwiązaniami opartymi na idei przechowywania w chmurze, dzięki czemu możesz stać się lepszym redaktorem, prezenterem, projektantem, menedżerem swoich finansów i rozwijać relacje z ludźmi. Dzięki subskrypcjom Microsoft 365 Personal i Family, otrzymasz wszystkie narzędzia i programy z Office 365, na przykład usługi klasy premium, 1 TB pamięci masowej w chmurze OneDrive na osobę, 60 minut na połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi za pomocą Skype’a, zaawansowane funkcje zabezpieczeń chroniące przed atakami złośliwego oprogramowania i phishingiem oraz bieżącą pomoc techniczną.
Aplikacje i usługi Microsoft 365
Word
Excel
PowerPoint
Outlook
Microsoft Teams
OneDrive
OneNote
Pisz lepiej dzięki Microsoft Editor
Pisanie nie zawsze przychodzi nam łatwo. Nasze badania pokazują, że blisko połowa z nas chciałaby robić to lepiej i rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze. W odpowiedzi na tę potrzebę prezentujemy dziś Microsoft Editor – narzędzie wspierane sztuczną inteligencją, które będzie dostępne w ponad 20 wersjach językowych zarówno jako dodatek w programach Word i Outlook.com, jak również w formie rozszerzenia do przeglądarek Microsoft Edge i Google Chrome. Niezależnie od tego czy pracujesz nad szkolnym wypracowaniem czy aktualizujesz swój profil na LinkedIn, Edytor pomoże ci wejść na wyższy poziom tworzenia treści.

Każdy może korzystać z podstawowych możliwości Edytora, takich jak sprawdzanie pisowni i gramatyki w programach Word i Outlook.com oraz w przeglądarkach. Subskrybenci Microsoft 365 w wersji Personal i Family mają dostęp do zaawansowanych poprawek gramatycznych i stylistycznych, aby to co piszą było bardziej zrozumiałe i zwięzłe.
Stwórz lepsze prezentacje w PowerPoint
Publiczne wystąpienia są dla wielu bardzo stresujące. Presenter Coach w PowerPoint może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Podczas próby wystąpienia Presenter Coach użyje sztucznej inteligencji do wykrywania, czy mówisz za szybko, stosujesz za dużo przerywników w rodzaju “eee” czy po prostu czytasz tekst ze slajdów. Od dziś wprowadzamy do programu PowerPoint dwie nowe funkcje wspomagane AI, przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów Microsoft 365 – monotone pitch i udoskonalanie mowy. Dzięki monotone pitch Presenter Coach będzie wsłuchiwał się w ton głosu użytkownika i w czasie rzeczywistym przekazywał informacje zwrotne, sugerując w razie potrzeby wdrożenie pewnych zmian. Dzięki udoskonaleniu mowy, Prezenter Coach przekaże wskazówki językowe i gramatyczne, w tym sugestie, jak lepiej sformułować wypowiedzi. Presenter Coach będzie dostępny dla wszystkich w wersji próbnej, następnie zostanie udostępniony tylko subskrybentom usługi Microsoft 365.
Pobudź swoją kreatywność w programach Word, Excel i PowerPoint
Wszyscy chcielibyśmy tworzyć bardziej kreatywne dokumenty i prezentacje, ale niestety często zajmuje to zbyt wiele czasu. Nowy PowerPoint Designer ulepszy Twoje wystąpienia, a przy okazji oszczędzi cenny czas. Na przykład za pomocą zaledwie jednego kliknięcia przekształci tekst w urozmaiconą oś czasu, a po dodaniu zdjęcia – automatycznie wygeneruje kilka układów slajdów do wyboru. Aby pobudzić Twoją kreatywność, zapewniamy subskrybentom Microsoft 365 wyłączny dostęp do ponad 8000 pięknych zdjęć i obrazów i 175 zapętlonych filmów z Getty Images, a także 300 nowych fontów i 2800 ikon do tworzenia atrakcyjnych wizualnie dokumentów. Z wszystkich wymienionych powyżej udogodnień możesz korzystać także w programach Word oraz Excel. Subskrybenci Microsoft 365 otrzymają także wyłączny dostęp do ponad 200 nowych, wysokiej jakości szablonów w programach Word, Excel i PowerPoint. Dzięki nim zaprojektujesz idealne CV, stworzysz wymarzone zaproszenie ślubne, wygenerujesz newsletter czy ogłoszenie. Udostępniliśmy także szablony do drukowania kolorowanek, dzięki którym dzieci nigdy nie będą się nudzić w domowym zaciszu
Bezproblemowo zarządzaj swoimi finansami za pomocą Money in Excel


Zarządzanie budżetem jest jednym z najbardziej stresujących zadań, także w obrębie rodziny. Przywykliśmy do śledzenia swoich wydatków w przeróżnych aplikacjach i arkuszach. Przedstawiamy Money in Excel, nowe rozwiązanie przeznaczone dla subskrybentów Microsoft 365, które ułatwi zarządzanie, monitorowanie i analizowanie Twoich przychodów i wydatków w jednym miejscu – w Excelu. Dzięki bezpiecznemu i prostemu procesowi, który łączy program z kontami bankowymi i kartami kredytowymi, w tym z głównymi bankami detalicznymi i kasami oszczędnościowymi, Money in Excel pozwala na automatyczne importowanie transakcji i sald na kontach oraz dostosowanie skoroszytu do potrzeb użytkownika, wykorzystując bogate funkcje programu Excel. Za jego pomocą poprawisz swoje nawyki związane z zakupami i wydatkami. Program dostarczy bowiem spersonalizowany wgląd w to, ile pieniędzy wydajesz na poszczególne kategorie, takie jak np. produkty spożywcze. Money in Excel za pomocą specjalnych alertów powiadomi Cię o zmianach cen, nadchodzących płatnościach, opłatach bankowych czy przekroczeniu salda konta. Money in Excel dostarczy Ci wszystkich narzędzi, aby efektywnie zarządzać budżetem i aby osiągnąć wyznaczone cele. Program będzie dostępny w kolejnych miesiącach, najpierw na terenie Stanów Zjednoczonych.
Organizuj swój czas w pracy i w domu za pomocą Microsoft Outlook


Koordynacja spotkań służbowych i prywatnych może być bardzo uciążliwa, szczególnie jeśli oba kalendarze nie są ze sobą zsynchronizowane. Przedstawiamy nowe funkcje Outlooka, które umożliwią zarządzanie zobowiązaniami zawodowymi i prywatnymi w jednym miejscu. Dzięki nim możesz połączyć swój osobisty kalendarz z tym, którego używasz w pracy, aby pokazać swoją rzeczywistą dostępność przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Przedstawiamy także rozszerzenie funkcjonalności Play My Emails przeznaczonej dla urządzeń z systemem Android, za pomocą której Cortana odczytuje Twoje wiadomości. Play My Emails pomaga w nadrobieniu zaległości i szybkim sprawdzeniu, co dzieje się w Twojej skrzynce, podczas gdy Ty będziesz na przykład w drodze do pracy. Aby uruchomić tryb głośnomówiący, możesz teraz skorzystać z wyszukiwarki Microsoft Search, która w systemach iOS i Android rozpozna język, którym posługujesz się na co dzień. Wyszukuj łatwiej i szybciej – możesz użyć zarówno wyszukiwania za pomocą głosu, jak i wpisać potrzebne hasła. Nowa funkcja wyszukiwania oraz Play My Emails w systemie Android będą rozwijanie w ciągu najbliższych miesięcy.
Bądź w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi za pomocą Skype’a oraz Microsoft Teams
Stworzyliśmy jedną aplikację, która pomoże zarządzać zarówno obowiązkami zawodowymi, jak i tymi w życiu prywatnym oraz ułatwi komunikację z najważniejszymi dla Ciebie osobami. Przedstawiamy nowe funkcje dostępne w Microsoft Teams zaprojektowane z myślą o Twoim życiu codziennym. Dzięki nowym funkcjom w Microsoft Teams, możesz być w kontakcie, współtworzyć i udostępniać dokumenty z rodziną i przyjaciółmi. Załóż grupowy czat, aby zaplanować wspólną wycieczkę, spotkanie sąsiedzkie lub przyjęcie urodzinowe. Organizuj rozmowy wideo, współtwórz dokumenty i listy, przypisuj zadania do konkretnych osób, koordynuj grafiki, udostępniaj zdjęcia i wideo – wszystko w jednym miejscu! Microsoft Teams daje Ci narzędzia do łatwego zarządzania życiem codziennym – tworzenia i udostępniania listy zakupów, organizacji rodzinnego kalendarza, przechowywania istotnych informacji, takich jak hasło Wi-Fi, a nawet podglądu aktualnej lokalizacji bliskich, gdy wracają do domu lub są w szkole czy w pracy. Nowe funkcje Microsoft Teams będzie można wypróbować w aplikacji mobilnej w ciągu najbliższych miesięcy. Tymczasem zachęcamy do kontaktu z bliskimi za pomocą narzędzia Skype.
Dbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny z Microsoft Family Safety
Dzięki Microsoft Family Safety dowiesz się, gdzie akurat przebywa członek Twojej rodziny, ale także otrzymasz powiadomienie o przybyciu do domu lub jego wyjeździe z miejsca, takiego jak praca czy szkoła. W przypadku niedoświadczonych kierowców na pewno pomocne okażą się raporty z podróży, które ułatwią kontrolę nawyków za kierownicą. Żadnych informacji pozyskanych za pomocą aplikacji nie udostępniamy oczywiście stronom trzecim, takim jak firmy ubezpieczeniowe. Będziesz również w stanie chronić swoje dzieci podczas, gdy te grają w gry online lub przeglądają strony internetowe na swoich urządzeniach. Aplikacja Microsoft Family Safety pomoże Ci zrozumieć, jak najmłodsi spędzają czas, wykorzystując konsolę Xbox lub komputer z systemem Windows 10 i telefon z systemem Android, a także wyznaczyć konkretne limity. Dodatkowo, możesz kontrolować dostęp do różnego rodzaju treści, szczególnie jeśli stwierdzisz, że nie są one odpowiednie dla wieku Twojego dziecka. W ciągu najbliższych miesięcy udostępnimy próbną wersję aplikacji na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.
To WIĘCEJ niż tylko
ochrona antywirusowa!
Ochrona przed najnowszymi zagrożeniami, takimi jak oprogramowanie ransomware, wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące, niepożądane programy i nie tylko.
KUP TERAZ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Główne funkcje i korzyści
Wyróżniona nagrodami
ochrona antywirusowa
Ochrona przed wirusami i zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.
Optymalizacja wydajności
Komputer PC działa jak nowy dzięki narzędziom optymalizacyjnym.
Ochrona różnych urządzeń
Chroń swoje komputery PC i Mac, smartfony i tablety.
BEZPŁATNA obsługa klienta
Pomoc dostępna bezpłatnie przez telefon, czat lub online.
Bezpieczne przeglądanie Internetu
Unikaj zagrożeń online za pomocą internetowych narzędzi bezpieczeństwa.
Safe Family
Zapewnij swoim dzieciom bezpieczny dostęp do cyfrowego świata.