DOSKONAŁY ZESTAW EDUKACYJNY

Urządzenie 2w1 Lenovo Yoga 300 z klockami Scottie Go! do nauki programowania dla dzieci od 6 lat

ZESTAW EDUKACYJNY

W zestawie znajdziesz kamerkę, urządzenie 2w1 oraz zestaw klocków Scottie Go!
Zarezerwuj sobie czas na wspólną zabawę dla całej rodziny.

KAMERA Esperanza JASPER
Specyfikacja:
 • długość przewodu: 1.4 m
 • ilość megapixeli: 20 MP (interpolacja)
 • rozdzielczość foto: 5160x3870 (interpolacja)
 • rozdzielczość video: 2560x1920 (interpolacja)
 • mikrofon: wbudowany (kabel Jack)

Lenovo YOGA 300
Specyfikacja:
 • procesor: Intel® Celeron®
 • ekran: 11,6” HD LED MultiTouch
 • system: Windows 10
 • pamięć RAM: 2 GB
 • dysk: 32 GB eMMC
 • karta graficzna: Intel® HD Graphics
 • czas pracy na baterii: do 8,5 h

Gra Scottie Go!
Opis: Scottie Go! to innowacyjna gra do nauki programowania dla najmłodszych. Realne, kartonowe klocki służącą do pisania przez graczy prostych programów,a specjalna aplikacja pozwala zeskanowaćte programy i przekształcić je w ruch oraz zachowanie Scottiego.

SCOTTIE GO - KAŻDY MOŻE PROGRAMOWAĆ

Scottie Go! to innowacyjna gra do nauki programowania dla najmłodszych. Jest połączeniem realnych, kartonowych klocków służących do pisania przez graczy programów oraz aplikacji, która pozwala zeskanować te programy i przekształcić je na ruch i zachowanie Scottiego oraz poznanych w grze innych bohaterów. Na graczy czeka szereg zadań o rosnącym poziomie trudności, które pozwalają sprawnie rozwijać kompetencje w zakresie programowania.


Scottie Go! to genialna zabawa i nauka dla każdego dziecka Nowoczesne gry tworzą środowisko, gdzie dzieci eksperymentują, rozwiązując wspólnie problemy. Nawet jeśli w przyszłości nie staną się programistami, podstawowa znajomość pojęć programowania rozwinie ich umiejętności twórczego myślenia.


Każdy może programować W grze nie potrzebujesz nawet podstawowej znajomości pojęć programowania. W cały świat Scottiego i środowisko podstaw programowania wprowadzi Cię wyjątkowy samouczek.Aplikacja Scottie Go! oraz bloczki zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić rozwiązywanie zadań nawet najmłodszym.

URZĄDZENIA 2w1 - POŁĄCZENIE WSZECHSTRONNOŚCI I WYDAJNOŚCI

Urządzenia 2w1 z procesorami Intel® łączą w sobie wydajność laptopów i nadzwyczajną mobilnośćw postaci jednej, nad wyraz kompaktowej konstrukcji. Przełączanie pomiędzy trybami laptopa i tabletu pozwala z powodzeniem wykonywać wszystkie zadania napotykane w czasie pracy i poza nią.
Konstrukcja umożliwiająca obrót o 360 stopni i rozłożenie Procesory Intel® są montowane w konwertowalnych urządzeniach, które pracują, jako komputer stacjonarny, gdy tego potrzebujesz, tablet, gdy tego chcesz, a nawet więcej. Z łatwością przełączaj pomiędzy czterema trybami – laptop, podstawka, namiot i tablet. Tajemnica: Wyjątkowa konstrukcja i ekran dotykowy 11-calowego Lenovo Yoga 300 Umożliwia obrót o 360 stopni dzięki czemu sprawia, że możesz wybrać tryb pracy dopasowany do tego, co chcesz robić.


Imponująca wydajność umożliwiająca pracę i rozrywkę Ciesz się osiągami komputera z procesorem Intel® Celeron®.Poznaj genialną wydajność komputera bezproblemowo wykonując jednocześnie wiele zadań – komunikuj się ze znajomymi i rodziną, ciesz się rozrywką i wykonaj swoją obowiązki zawodowe. Uzyskaj imponującą wydajność i jakość, która jest typowa w procesorach Intel® Celeron®.


Uczta dla oczu Grafika Intel® HD Graphics umożliwia oglądanie ulubionych filmów HD w doskonałej jakości, wyświetlanie i obróbkę nawet najdrobniejszych szczegółów zdjęć oraz obsługę gier.


Wyjątkowo cienki, lekki i przenośny Lenovo Yoga 300 posiada innowacyjną konstrukcję, która pozwalają na wydajną pracę i zabawę z każdego miejsca. Zawdzięcza to swojej wyjątkowej masie 1,36 kg oraz grubości 216 mm. Korzystającz wysoce wydajnej baterii, standardowo instalowanej w tym modelu, możesz pracować aż 8 h bez korzystania z ładowarki.
© 2016 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Celeron, Intel. LIczy się to co w środku są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.