Zobacz Produkty

Huawei MatePad Wi-Fi 6 4/128GB (szary)

tablet multimedialny

(2)

1 399 zł

RATY: 46,63 x 30 rat 0%

Huawei MatePad Wi-Fi 6 4/64GB (szary)

tablet multimedialny

1 249 zł

RATY: 41,63 x 30 rat 0%

Miłość od pierwszego spojrzenia

Smukły, minimalistyczny design HUAWEI MatePad przyciąga wzrok. Wysoka jakość matowego wykończenia nie tylko świetnie się prezentuje, ale również doskonale leży w dłoni. To wzorowe połączenie formy i funkcjonalności.

Więcej twórczej przestrzeni

Na ekranie FullView1 10,4" z ultrawąskimi ramkami (7,9 mm)2 zmieścisz jeszcze więcej szalonych pomysłów, idealnie nasyconych kolorów i detali. Ruszaj w niekończącą się kreatywną podróż w towarzystwie MatePad.

Inteligentne i potężne wnętrze

Procesor HUAWEI Kirin 820, zaprojektowany w architekturze 7nm, posiada dedykowany układ przetwarzania neuronowego, zwiększający efektywność energetyczną i zarządzanie mocą obliczeniową. Zintegrowany procesor graficzny Mali-G57 z technologią GPU Turbo zapewnia oszałamiającą wydajność nawet przy dużych obciążeniach i gwarantuje płynność podczas nauki, pracy czy zabawy.

Jeszcze szybsze połączenie

HUAWEI MatePad wspiera standard Wi-Fi 6, który zapewnia szybkie i stabilne połącznie internetowe. Prędkość transferu danych do 2400 MB na sekundę sprawi, że błyskawicznie ściągniesz duże pliki i obejrzysz video w jakości HD online3.

Huawei Share4

Wystarczy chwila, aby połączyć smartfon z HUAWEI MatePad w jeden wydajny ekosystem. Zawartość ekranu smartfona pojawi się na ekranie tabletu. W ten sposób możesz wygodnie obsługiwać oba urządzenia jednocześnie: korzystać z aplikacji, przenosić pliki, wysyłać wiadomości czy pisać ze znajomymi przy użyciu dedykowanej klawiatury5. Inteligentna współpraca między urządzeniami ułatwia pracę i uprzyjemnia rozrywkę.

Przyjemne z pożytecznym

Innowacyjny tryb Multi-Window6 odkryje przed Tobą nowy wymiar wielozadaniowości w pracy i codziennej rozrywce. Teraz nie musisz zamykać prezentacji, żeby odpowiedzieć znajomemu na wiadomość. Na ekranie podzielonym na niezależne obszary robocze zrobisz więcej, szybciej. Co więcej, funkcja HUAWEI APP Multiplier pozwala również na powielenie okna tej samej aplikacji. Dzięki temu możesz mieć stały podgląd różnych elementów, bez zbędnego przewijania.

Imponujący dźwięk

Otocz się ulubionymi dźwiękami i poczuj się jak na koncercie na żywo. W kompaktowej konstrukcji MatePada zainstalowano 4-kanałowy, 4-głośnikowy system audio Harman Kardon. Jeśli zaś korzystasz ze słuchawek, technologia HUAWEI Histen 6.1 3D stereo będzie dla Ciebie źródłem niezwykłych muzycznych uniesień na fali soczystego, pełnego brzmienia.

W trosce o Twoje oczy

Nowy tryb eBook w inteligentny sposób dostosowuje jasność i kontrast ekranu, zapewniając optymalne warunki do czytania. Ekran wyposażono również w technologię ograniczenia szkodliwego niebieskiego światła, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland7. Ponadto MatePad w razie potrzeby, w trosce o Twój wzrok, przypomni Ci o zachowaniu odpowiedniej odległości od ekranu.

Bądź w centrum wydarzeń

Zaawansowany układ 4 mikrofonów z redukcją szumów oraz kamera z funkcją inteligentnego śledzenia ruchu przeniosą Twoje wideokonferencje na nowy poziom. Teraz swobodnie przeprowadzisz dynamiczną prezentację, a nawet instruktaż tańca. Jednocześnie możesz sterować podstawowymi funkcjami za pomocą gestów. Porzuć dotychczasowe ograniczenia i przywitaj przyszłość komunikacji cyfrowej.

Twoje centrum inspiracji

Rysuj, pisz, szkicuj – niczym ołówkiem na papierze. Rysik HUAWEI M-Pencil8 dokładnie rejestruje ruchy dłoni, uwzględniając siłę nacisku i najdrobniejsze stylizacyjne akcenty. Wykonany jest z kompozytowych materiałów wysokiej jakości, zapewniających trwałość i komfort użytkowania.

Wydajna bateria

Z superpojemną baterią 7 250 mAh jedno ładowanie wystarczy nawet na 12,5 godziny filmowych seansów9. Dzięki 22,5 watowej ładowarce w 30 minut naładujesz tablet do 30%, a w 2,5 godziny do 100%9.