Jak skorzystać z promocji?

Tylko do 31 maja
Zobacz szczegóły

w Internecie

1

. Kup jeden z produktów z listy poniżej.

2

Zarejestruj zakup na swoim Koncie Moje Euro pod adresem: euro.com.pl/zapiszparagon

3

W ciągu 21 dni od dnia dostarczenia zamówienia lub jego rejestracji w Koncie Klienta, otrzymasz na adres e-mail podany w Koncie Klienta kod aktywacyjny na subskrypcję XBOX GAME PASS


Rejestracja zakupu

Aby otrzymać kod, koniecznie zarejestruj swój zakup.


Kupujesz na euro.com.pl?

Twój zakup zostanie automatycznie zarejestrowany na Twoim koncie.


Kupujesz w sklepie stacjonarnym?

Poproś Doradcę Klienta o zapisanie zakupów w wersji elektronicznej na Koncie Moje Euro. Nie masz Konta? To nie problem – Doradca Ci je założy.

Jeśli robisz zakupy w sklepie i nie zarejestrowałeś ich z Doradcą – zapisz paragon na swoim Koncie euro.com.pl/zapiszparagonPromocja obowiązuje od 30.04.2020 od godziny 12:00 do 31.05.2020 od godziny 23:45 Regulamin promocji
AMD Radeon
AMD Arrow

Podnieś poprzeczkę

Zdobądź 2 gry oraz 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass na PC, kupując wybrane karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 5000.
AMD Radeon RX

AMD Radeon card

Walcz z nieumarłymi w Resident Evil™ 3, poluj na lodowe potwory w nowej edycji Monster Hunter World: Iceborne™ Master Edition (podstawowa wersja gry i rozszerzenie) lub szykuj się do bitwy jako żołnierz elitarnej jednostki sił specjalnych w Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint, nosząc w grze emblemat i koszulkę Klanu AMD. Niezależnie od tego, co wybierzesz, dzięki kartom graficznym Radeon™ RX masz gwarancję najlepszych wrażeń i najwyższej wydajności w grach.

Zagraj w Halo: Reach, dzięki subskrypcji Xbox Game Pass na PC*

Kup kartę graficzną AMD Radeon™ RX i graj w Halo: Reach z kolekcją The Master Chief Collection już dziś, dzięki subskrypcji Xbox Game Pass (beta) na PC.*

Dzięki subskrypcji Xbox Game Pass (beta) otrzymujesz nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 100 doskonałych gier na PC z systemem operacyjnym Windows 10, dostępnych do pobrania i rozgrywki w najwyższej jakości. Firma Microsoft stale dodaje kolejne tytuły do tej biblioteki, w tym nowe gry od Xbox Game Studios oraz innych dobrze znanych producentów i wydawców gier. Wszystkie gry stają się dostępne w dniach ich oficjalnego wprowadzenia na rynek. Graj w Halo: Reach z kolekcją The Master Chief Collection oraz w wiele innych doskonałych gier na PC już dziś!

Qualifying AMD Radeon Graphics Cards chart

Naginaj zasady gry z kartami graficznymi AMD Radeon™ serii RX

Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 5700 oraz serii RX 5500 przenoszą grę na kolejny poziom, zapewniając ultraresponsywną rozgrywkę w najwyższej jakości. Układy te oparte są na najbardziej zaawansowanej architekturze 7 nm od AMD, RDNA, która została zaprojektowana w celu znacznego ulepszenia takich funkcji jak FidelityFX, Radeon™ Image Sharpening1 oraz Radeon™ Anti-Lag2, zapewniając wspaniałe doświadczenia z rozgrywki. Karta graficzna AMD Radeon™ serii RX 5000 jest wyposażona w szybką pamięć GDDR6 i obsługuje standard łączności PCI Express® 4.0, gwarantując maksymalną wydajność w grach, nadzwyczaj niski pobór mocy oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Karty graficzne

Wysoka jakość rozgrywki z akceleracją

Architektura RDNA o wysokiej wydajności została zaprojektowana, aby znacznie udoskonalić funkcje dostępne w układach graficznych AMD Radeon™ serii RX 5700 oraz serii RX 5500. Dotyczy to funkcji Radeon Image Sharpening1 oraz FidelityFX, zapewniających maksymalną wydajność i zapierające dech w piersiach wrażenia z gry. Zastosowana w tych układach najbardziej zaawansowana technologia produkcji AMD, czyli litografia 7 nm, sprawia, że architektura RDNA pozwala na szybsze uruchamianie ulubionych gier przy niższym zużyciu energii niż kiedykolwiek wcześniej.

FidelityFX
FidelityFX
Radeon Image Sharpening
Radeon Image Sharpening
FreeSync
FreeSync

Immersyjna dynamika gry

Dzięki zapewnianym przez technologię Radeon™ Anti-Lag2 minimalnym opóźnieniom wejścia możesz zdobyć przewagę nad konkurencją w chwilach, gdy cenna jest każda milisekunda — uzyskaj ultraszybką responsywność w ulubionych grach esportowych. Ciesz się rozgrywkami wolnymi od zacinania się obrazu po sparowaniu karty graficznej Radeon™ RX z technologią AMD Radeon FreeSync™, dostępną dla ponad 1000 monitorów.3 Dynamicznie dostosowuj rozdzielczość w czasie rzeczywistym dzięki Radeon™ Boost4, aby maksymalnie podnieść liczbę klatek na sekundę bez odczuwalnego wpływu na jakość. Przenieś wrażenia z gry na wyższy poziom z funkcjami oprogramowania dostępnymi na żądanie dzięki całkowicie przeprojektowanemu oprogramowaniu Radeon™.

Ghost Recon, Anti-Lag, FreeSync2 HDR

„Dla profesjonalnego gracza nawet sekundowe opóźnienia mogą oznaczać życie lub śmierć. Radeon™ Anti-Lag to wspaniała technologia dla graczy”.

-Pow3r, Fnatic Fortnite

Gamer Pow3r, Fnatic Fortnite

Karty graficzne AMD Radeon™ RX:
zbudowane z myślą o graczach

W układach graficznych AMD Radeon™ RX na pierwszym miejscu stawiamy responsywną rozgrywkę i niesamowite efekty wizualne. Jeśli chcesz niczym nieograniczonej wydajności, postaw na karty Radeon™ serii RX 5700 i serii RX 5500. Wykorzystują one kluczowe technologie, jak wielowątkowość GPU i są zoptymalizowane pod kątem obsługi najnowszych gier — korzystających z DirectX®12 i Vulkan™ — sprawiając, że każde Twoje ciężko wywalczone zwycięstwo stanie się niezapomniane.

Karty graficzne