1

Wybierając produkty w Euro.com.pl zwróć uwagę na oznaczenie w postaci zielonych prezentów.

paczka świąteczna Oznaczenie to z reguły jest przy produktach o statusie dostępności "Transport do domu: już jutro". W trakcie składania zamówienia zwróć uwagę, czy w koszyku prezent cały czas pozostaje zielony. Możliwość realizacji zamówienia przed Świętami zależy bowiem od wybranego przez Ciebie rodzaju i adresu dostawy oraz formy płatności.

2

Interesujący Cię Towar otrzymasz najszybciej, jeśli zarezerwujesz go w sklepie fizycznym lub złożysz zamówienie z dostawą do domu – zapłacisz PRZY ODBIORZE (gotówka), Kartą płatniczą lub przelewem błyskawicznym. Zamówienia i rezerwacje można składać na euro.com.pl lub przez telefon 855 855 855.


3

Nie odkładaj zakupów na ostatni moment.

4

Starannie sprawdź wprowadzone podczas składania zamówienia dane adresowe oraz kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail). Wszelkie błędy mogą spowodować opóźnienie realizacji zamówienia.

5

Pamiętaj, że kupując produkty możesz podać jako adres dostawy miejsce swojej pracy.Jeżeli złożysz zamówienie oznaczone "Gwarantujemy dostawę przed Świętami", a my nie wywiążemy się z tego zobowiązania - otrzymasz Kartę Podarunkową Euro o wartości 50 zł na kolejne zakupy.


Promocja "Gwarancja dostawy przed Świętami" obowiązuje do 24.12.2019r. do godz. 11:00. Możliwe daty realizacji zamówień prezentowane są na karcie towaru.
Promocja nie dotyczy produktów outletowych. Regulamin promocji