PRZEDSPRZEDAŻ!
Kup teraz nowy E-M5 Mark III z dodatkowym akumulatorem 10% taniej!
OM-D E-M5 Mark III to lekki i kompaktowy bezlusterkowiec wyposażony w innowacyjne technologie Olympus. Aparat został zaprojektowany z myślą o entuzjastach fotografii i średnio zaawansowanych użytkownikach. E-M5 Mark III jest uszczelniony, posiada precyzyjny AF, wydajną stabilizację oraz wszechstronne funkcje gwarantujące doskonałą jakość obrazu – z pewnością docenią ją zarówno fotografowie, jak i filmowcy.

W połączeniu z obiektywami M.Zuiko PRO system E-M5 Mark III nadal zachowuje niewielkie wymiary, dzięki czemu można mieć go zawsze przy sobie. Przedsprzedaż rozpoczyna się w dniu 22.10.2019 i trwa do 10.11.2019
Mobilność
Dzięki E-M5 Mark III uwolnisz się od ciężkiego sprzętu i wszelkich ograniczeń. Pokaż, jak widzisz świat. Rób zdjęcia i nagrywaj filmy z dowolnej perspektywy. Korzystaj z obiektywów, które pasują do Twojego stylu fotografowania. Mobilny system E-M5 Mark III daje Ci swobodę i mnóstwo możliwości.
20M Live MOS Sensor
Sensor bezlusterkowca E-M5 Mark III współpracuje z wydajną stabilizacją obrazu (IS). Dzięki temu aparat pozwala wykonać jasne, pełne szczegółów zdjęcia, nawet gdy jesteś w ruchu lub fotografujesz przy słabym oświetleniu. Antyrefleksyjna powłoka redukuje rozbłyski i flary bezpośrednio na matrycy.
Wbudowana stabilizacja obrazu
Zapewnia skuteczność do 5,5EV, dlatego możesz fotografować i filmować każdym obiektywem, w każdych warunkach oświetleniowych - nawet bez statywu.
121 punktów krzyżowych
121-punktowy, krzyżowy AF z detekcją fazy na matrycy - teraz z łatwością i ogromną precyzją sfotografujesz wszystkie poruszające się obiekty.
Tryb AF Target
E-M5 Mark III wyposażony jest w tryb AF Target, który pozwala wybierać spośród sześciu wariantów precyzyjnego ustawiania ostrości. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby z łatwością wykonać świetne zdjęcia makro lub zdjęcia sportowe.
Focus Bracketing oraz Focus Stacking
Rób zachwycająco ostre zdjęcia makro. Funkcja Focus Stacking wykonuje kilka zdjęć, a aparat łączy je w jedną fotografię o doskonałej jakości. Focus Bracketing działa podobnie - zapewnia dodatkowo pełną kontrolę nad wyglądem zdjęcia.
Live Composite i Live Bulb
E-M5 Mark III uwolni Cię od ciężkiego sprzętu i zapewni Ci swobodę fotografowania w dowolnym momencie - również w nocy i przy słabym oświetleniu. Sfotografuj miasto na tle rozgwieżdżonego nieba lub uchwyć ślady się świateł.
Zdjęcia 50M High Res ze statywem
Pełne szczegółów obrazy i wysoka rozdzielczość? Dzięki tej funkcji matryca przesuwa się, a aparat wykonuje zdjęcia seryjne. Pliki łączone są następnie w jedno ujęcie. W rezultacie powstaje niesamowita, 50-megapikselowa fotografia.
Wyświetlanie punktów śledzących obiekt
Teraz zrobienie ostrego zdjęcia, które przedstawia poruszające się obiekty, jest jeszcze łatwiejsze – to zasługa funkcji AF Tracking. Grupa pól śledzenia wyświetlana jest na monitorze, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić ostrość w wybranym miejscu.
Wideo 4K
E-M5 Mark III rejestruje wideo 4K (3840 x 2160) oraz C4K (4096 x 2160). Filmy 4K możesz nagrywać z prędkością 30, 25 lub 24 kl./s, a C4K z prędkością 24 kl./s przy kompresji 237 Mbps. Teraz z łatwością osiągniesz kinowy standard 4K.
Wi-Fi i Bluetooth®
E-M5 Mark III łączy się przez Wi-Fi lub Bluetooth® z innymi urządzeniami, takimi jak tablet lub smartfon z zainstalowanym oprogramowaniem Ol.Share. Aby przesłać zdjęcia, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kabli.
Uszczelnienie
Deszczowe dni, ujemne temperatury, kurz i pył – w pełni uszczelniony E-M5 Mark III sprawdza się w każdych warunkach. Realizuj swoją pasję, kiedy tylko chcesz.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów