nadszedł czas na grę.
Wybierz Dell Alienware z procesorem Intel® Core i7,
osiągnij mistrzostwo w każdej grze
kup teraz
Komputery Alienware nie znają kompromisów.
Ich sercem są najpotężniejsze procesory, które poradzą sobie z każdym zadaniem przed którym je postawisz.
Wydajność Alienware dostępna jest również dzięki opcjonalnym czterem dyskom SSD (Quad Play) 256 GB o łącznej pojemności 1 TB w konfiguracji RAID 0. Macierz tego rodzaju gwarantuje krótki czas rozruchu i dostępu do danych, a także możliwość błyskawicznego zapisywania dużych ilości informacji przy minimalnym zużyciu energii i niskim poziomie hałasu.
Nawet najbardziej zaawansowane wymagania graficzne nie stanowią problemu dla potężnego sprzętu Alienware wyposażonego w aż dwie karty graficzne Nvidia GeForce GTX działające w trybie SLI lub dwie karty AMD Radeon R9 działające w trybie CrossFire. Tak zaawansowane rozwiązania gwarantują płynność i najwyższą szczegółowość obrazu niezbędne w ekstremalnych rozgrywkach.
Szybkość, nieograniczona moc i solidność – to cechy zamknięte w niezwykłej obudowie. Przy jej projektowaniu, inżynierowie inspirowali się samolotem Stealth oraz konstrukcjami silników odrzutowych. To dlatego do produkcji Alienware wykorzystuje się najbardziej zaawansowane technologicznie materiały – anodyzowane aluminium oraz stopy magnezu. Dzięki temu, że ponad 60% głównych komponentów mechanicznych zostało stworzonych z różnych stopów metali, nowe laptopy są niezwykle wytrzymałe, a ich wygląd nikogo nie pozostawia obojętnym.
Alienware powstał po to, aby dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie sposób nie docenić znakomitej jakości obrazu wyświetlanego przez ekrany Full HD wspierane technologią TrueLife i antyodblaskową powłoką. Dzięki wyrazistym, jaskrawym kolorom i szerokim kątom widzenia, gry wyglądają znakomicie z dowolnej perspektywy. Obszar wyświetlania można zwiększyć, podłączając komputer do telewizora HD i w pełni cieszyć się grami 3D.
Wyjątkowa moc i kinowa jakość dźwięku prosto z notebooka. Głośniki zostały certyfikowane przez inżynierów dźwięku firmy Klipsch®, a system jest dostarczany z oprogramowaniem Dolby® Home Theater® v4, które zapewnia niezrównaną jakość dźwięku i łatwy w obsłudze interfejs — zarówno podczas grania, jak i korzystania z multimediów.
Najlepsze wyniki osiąga się w najlepszych warunkach. Alienware oferuje wręcz nieskończone możliwości personalizacji dzięki systemowi Alienware Command Center 3.0, który pozwoli wybrać oświetlenie, efekty specjalne, zwiększyć wydajność w grach, monitorować wyniki podczas rozgrywki i nie tylko — to wszechstronne centrum zarządzania.
Strefy oświetlenia AlienFX to 10 unikatowych, programowalnych obszarów z maksymalnie 20 różnymi kolorami, co zapewnia ponad 10 bilionów kombinacji oświetlenia.
System AlienAdrenaline pozwala uruchamiać gry na swój sposób dzięki spersonalizowanym skrótom w trybie gry, maksymalizować wydajność dzięki nowej funkcji Accelerator oraz śledzić wykorzystanie zasobów za pomocą monitorowania wydajności.
Zamontowana na wzmacnianej płytce, programowalna i podświetlana strefowo klawiatura TactX, pozwala błyskawicznie tworzyć i wykonywać polecenia w grach. Alienware wyposażony jest w cztery klawisze programowane przez użytkownika, które oferują maksymalnie cztery różne funkcje przypadające na osobną aplikację lub grę.
AlienTouch pozwala dobrać czułość panelu dotykowego, aby zapobiec przypadkowemu kontaktowi, lub zmodyfikować funkcje dotykania i przeciągania oraz przewijania w poziomie jednym dotknięciem palca.
Dzięki funkcji AlienFusion można uzyskać dostęp do funkcji zarządzania energią systemu, aby określić priorytety wydajność w danej chwili zwiększając moc lub ograniczając ją podczas używania mniej wymagających aplikacji.
wybierz swój komputer
alienware 17x

Alienware 17x z procesorem Intel® Core i7
kup teraz
alienware 18x

Alienware 18x z procesorem Intel® Core i7
kup teraz
 
alienware 14x

Alienware 15x z procesorem Intel® Core i7
kup teraz
 

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów