Mądry sposób na biznes? Zyskaj jeszcze więcej!
Poznaj laserowe modele
firmy Brother
Sprawdź produkty
Seria TONER BENEFIT
Zobacz produkty
Więcej tonera, więcej wydruków i jeszcze więcej oszczędności Ciesz się niskimi kosztami eksploatacji i korzystaj z tonerów o wydajności do 2000 stron, które są teraz dostępne dla urządzeń z serii TonerBenefit.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy Oszczędzaj czas, kopiuj lub skanuj wielostronicowe dokumenty i wysyłaj je bezpośrednio na adres e-mail. Modele z serii TonerBenefit oferują wysoką prędkość druku do 34 stron na minutę, a także funkcję automatycznego druku dwustronnego i duży podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy. Do tego interfejs sieci przewodowej i bezprzewodowej, abyś mógł zaoszczędzić czas. Co więcej, dokumenty można skanować i zapisywać bezpośrednio w folderze sieciowym, co ułatwia ich udostępnianie i archiwizację.
Najlepszy stosunek jakości do ceny Seria TonerBenefit umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy użyciu bardziej wydajnych tonerów (do 2 000 stron), co przekłada się na niższy koszt każdej wydrukowanej strony. Urządzenia oferują również funkcję automatycznego druku dwustronnego, z którą zaoszczędzisz sporo czasu i jeszcze bardziej obniżysz koszty druku.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.

Brother HL-1222WE WIFI

drukarka laserowa

699 zł
899 zł 200 zł taniej!

34,95 zł x 20 rat 0%
(223)
  • Technologia druku: laserowa (mono)
  • Format druku: A4
  • Szybkość druku w czerni: 20 str/min
Szczegóły

Brother DCP-1622WE

urządzenie wielofunkcyjne

899 zł
1 099 zł 200 zł taniej!

44,95 zł x 20 rat 0%
(225)
  • Technologia druku: laserowa (monochromatyczna)
  • Funkcje urządzenia: drukarka, skaner, kopiarka
  • Łączność bezprzewodowa: WiFi
Szczegóły

Brother TN-1090

toner

119,99 zł

(58)
  • Rodzaj: toner, oryginał, black - czarny
  • Wydajność do: 1500 stron
Szczegóły