Pralki VarioPerfect z innowacyjną technologią ActiveOxygen™.

Teraz w pralkach marki Bosch: eliminacja bakterii i zarazków, odświeżanie bez wody oraz usuwanie zapachów,dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu.
Konkurs!
Weź udział w naszym Quizie, a następnie odpowiedz na pytanie konkursowe: „Niektóre ubrania są dla nas ważniejsze od innych, ze względu na wspomnienia, które się z nimi wiążą. Jaka jest Twoja historia ulubionego ubrania (swojego lub kogoś bliskiego)?“
Do wygrania 1 z 10 pralek Bosch z technologią ActiveOxygen™

GRAJ O PRALKĘ
Konkurs trwa od 15.IV.2016 r. do 15.VI.2016 r. Szczegóły konkursu w Regulaminie.
Technologia higienicznego prania w niskich temperaturach.
Poznaj nową, innowacyjną linię pralek VarioPerfect® marki Bosch z innowacyjną technologią ActiveOxygen™, która gwarantuje higieniczne pranie.
Doskonała czystość Twoich ubrań pranych w niskich temperaturach.
Higieniczna czystość Twoich ubrań ma ogromne znaczenie. Mając na uwadze ochronę zarówno Twojego zdrowia, jak i delikatnych tkanin, opracowaliśmy technologię ActiveOxygen™, która gwarantuje uzyskanie higienicznej czystości nawet w bardzo niskich temperaturach.
ActiveOxygen™ czyli Bezpieczeństwodla tego, co kochasz najbardziej.
Technologia ActiveOxygen™ marki Bosch wyeliminuje nawet do 99,99%* bakterii i zarazków, które często można znaleźć na odzieży – nawet w niskich temperaturach. Ponadto, ActiveOxygen™ zabezpiecza delikatne tkaniny i chroni ich kolory.
* Redukcja do 99,99% E. coli, C. albicans, S. enterica, A . brasiliensis, S. aureus, bakteriofagów MS2 w programie "Mix zimny” z dodatkiem zwykłego środka piorącego w płynie w zalecanych ilościach, przy wsadzie 4 kg – badania MB 7623/15 z dnia 29 lipca 2015 przeprowadzone w wfk– Institut für Angewandte Forschung GmbH (Instytucie ds. Technologii Czystości) dla BSH Hausgeräte GmbH.
Higieniczne pranie w krótkim czasiei bez zakłóceń.
Twoje ubrania mogą zostać odświeżone nawet w 45 minut dzięki programowi ActiveOxygen™ Refresh, który idealnie nadaje się do czyszczenia bardzo delikatnych tkanin. Program ActiveOxygen™ Refresh doskonale oszczędza Twój czas. Dodatkowo dzięki bębnowi WaveDrum™ i systemowi EcoSilence, nowe pralki marki Bosch działają niezwykle cicho.
zobacz pralkę z activeoxygen

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów