Nawet 500 zł
rabatu!

Szósty Zmysł gotowania

Oferta dotyczy Zestawu Promocyjnego Whirlpool zakupionego w sklepach sieci RTV EURO AGD w okresie od 15.11.2017 do 14.01.2018. Szczegóły Oferty w Regulaminie.

Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie pod numerem 855 855 855.

Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ 7920 NB

Specjalnie dla Ciebie płyta indukcyjna SMC 604F/NE posiada:

Szerokość płyty: 60cm
Daje Ci maksimum wydajności w standardowym wymiarze

>

Liczba pól grzewczych: 4
Dla tych, którym do popisu wystarczą cztery pola

Liczba programów automatycznych: 6
Prosto i intuicyjnie uzyskuj efekty godne Szefów Kuchni

Sterowanie poprzez 4 slidery
Pełna kontrola nad każdym elementem dania pozwoli Ci uzyskać perfekcyjne efekty

Technologia 6. Zmysł

Pełna kontrola i najwyższa wydajność działania.

FlexiSide

Strefy grzewcze mogą działać oddzielnie lub połączone w pionie.

Power Managment

Możliwość  ustawienia maksymalnej mocy, która nigdy nie zostanie przekroczona.

Booster

Zwiększ moc swojego pola grzewczego nawet o kilkadziesiąt procent, aby szybciej podgrzać potrawę.

Zabezpieczenie przed dziećmi

Całkowita blokada działania płyty grzewczej.

Timer

Automatyczne wyłączanie się stref po upływie ustawionego czasu.

PŁYTY INDUKCYJNE W COLLECTION Kieruj się intuicją

Nadrzędnym celem Whirlpool jest dostarczanie naszym użytkownikom innowacyjnych produktów stworzonych dla inteligentnych kuchni, w których codzienne obowiązki stają się przyjemnością. Płyty indukcyjne W COLLECTION zostały zaprojektowane tak, żebyś mógł obsługiwać je kierując się intuicją i osiągać efekty na miarę Szefa Kuchni.

Technologia 6. Zmysł Wybierz technologię która myśli za Ciebie

Nowe płyty indukcyjne Whirlpool umożliwiają pełną kontrolę i najwyższą wydajność działania. Zastosowana w nich technologia 6. Zmysł ocenia temperaturę naczynia, dostosowuje pobór energii i zmniejsza jej zużycie nawet o 20% gwarantując oszczędności. Oferuje również programy automatyczne dostosowane do różnych technik gotowania, by maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić Ci ten proces.

FlexiSide Używaj garnków dowolnej wielkości

To idealne miejsce do gotowania w naczyniach o dowolnej wielkości. Daje Ci możliwość używania stref grzewczych oddzielnie lub połączenia  ich ze sobą. Nigdy więcej nie musi ograniczać Cię przestrzeń!

Power Managment Wyznacz maksimum mocy

To Ty decydujesz, jaka będzie maksymalna moc grzewcza Twojej płyty indukcyjnej:  2,5kW, 4,0kW, 6,0kW czy 7,2 kW. Po ustawieniu żądanej mocy płyta automatycznie dokona jej podziału na poszczególne pola grzewcze, gwarantując, że wybrany próg nigdy nie będzie przekraczany.  

Booster Gotuj jeszcze szybciej

Dzięki funkcji BOOSTER pola grzejne osiągają dużą moc i umożliwiają zagotowanie wody czy podgrzanie potrawy w znacznie krótszym czasie. Pole działa w tym trybie przez kilka minut i zwiększa moc nawet o kilkadziesiąt procent, by potem zmniejszyć poziom mocy do wybranego wcześniej przez użytkownika.

Zabezpieczenie przed dziećmi Chroń najmłodszych

Całkowita blokada płyty grzewczej uniemożliwia dzieciom jej użycie. Whirlpool gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom i spokój rodzicom.

Timer Zapomnij o kontrolowaniu czasu

Nie musisz pamiętać o czasie gotowania - funkcja timer zrobi to za Ciebie i sama zakończy działanie wybranego pola grzewczego po upływie ustawionego czasu.

Programy automatyczne
Chef Control Kontroluj proces gotowania

Poczuj się jak prawdziwy Szef Kuchni! Dzięki automatycznemu dostosowaniu mocy pól grzewczych Twoja płyta pomoże Ci w jeszcze prostszy sposób przygotować potrawy. Po ustawieniu programu płyta przygotuje trzy strefy grzewcze z różnymi temperaturami: wysoką, średnią i niską, dzięki którym będziesz mógł w łatwy sposób kontrolować proces gotowania. Pozwoli Ci to na przesuwanie naczyń z jednego obszaru w inny, dzięki czemu będziesz mógł gotować w różnych temperaturach i osiągać zamierzone efekty.

Roztapianie Roztapiaj bez przypalania

Funkcja ta pomoże Ci ustawiać temperaturę idealną do roztapiania i utrzymać potrawy w odpowiedniej postaci, bez ryzyka przypalenia. Działa idealnie nawet w przypadku produktów o delikatnej strukturze, takich jak czekolada i zapobiega ich przywieraniu do naczynia.

Gotowanie na wolnym ogniu Gotuj na wolnym ogniu bez przypaleń 

Funkcja ta odpowiada za podtrzymywanie temperatury podczas wolnego gotowania. Dzięki niej unikniesz ryzyka przypalenia i idealnie przygotujesz wszystkie dania wymagające długiego duszenia.

Utrzymywanie temperatury Nie martw się, że wystygnie

Wymagająca niewielkiej mocy funkcja "Utrzymywania temperatury",  umożliwi Ci ochronę posiłku przed wystygnięciem w czasie, gdy przygotowujesz resztę posiłku.

Doprowadzanie do wrzenia Kontroluj wrzenie

Funkcja ta pozwoli Ci na szybkie gotowanie wody. Sygnał dźwiękowy i wizualny poinformuje Cię, kiedy rozpocznie się wrzenie i utrzyma je pod kontrolą, zapobiegając wykipieniu i stratom energii. Ostrzeże Cię również, kiedy woda wyparuje i garnek będzie pusty.

Moka  Przyrządzaj idealną kawę

Funkcja ta pomaga w przygotowaniu idealnej kawy w kawiarkach typu Moka. System poinformuje Cię, kiedy kawa będzie gotowa i wyłączy się automatycznie zapobiegając jej wykipieniu.