Zamień gotowanie w przyjemność
Kup zestaw Whirlpool i odbierz do 300 zł w prezencie!
Promocja trwa od 24.06. do 15.07.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

ZASADY

Kup wybrany zestaw do zabudowy
Whirlpool
, z linii Absolute lub W Collection, składający się z piekarnika i płyty indukcyjnej.
Odbierz Kartę Podarunkową EURO
W Internecie
Karta zostanie dostarczona bezpośrednio
na Konto Moje Euro za pośrednictwem którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego (w zakładce „Karty Podarunkowe”) lub wysłana do Uczestnika Promocji pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany w Koncie Moje Euro (za pośrednictwem, którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego) w ciągu 25 dni od dnia dostarczenia Produktu Promocyjnego do Klienta.
W Internecie
Twoja karta będzie aktywna zaraz po jej otrzymaniu
W sklepie stacjonarnym
Karta podarunkowa zostanie wydana w Sklepie fizycznym zaraz po dokonaniu zapłaty
W sklepie stacjonarnym
Karta wydana w sklepie będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu w przypadku płatności w kasie. W przypadku płatności przy odbiorze poza sklepem lub przelewem karta będzie aktywowana do 14 dni od zapłaty.

Kupując zestaw o wartości min. 2500 otrzymasz 150 pln na Karcie Podarunkowej.

Kupując zestaw o wartości min. 3500 otrzymasz 300 pln na Karcie Podarunkowej.

Promocja trwa od 24.06. do 15.07.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

TECHNOLOGIA,
KTÓRĄ WARTO WYBRAĆ

PIEKARNIKI
SERIA
Absolute
6. Zmysł
Zawsze osiągaj idealne rezultaty. Pokrętło 6. Zmysł pomoże Ci łatwo ustawić piekarnik w kilku prostych krokach. Wybierz jeden z 6 zaprogramowanych przepisów, a Twoje urządzenie automatycznie wybierze odpowiednią funkcję i zaproponuje odpowiedni czas i zakres temperatur.
Multifunkcja 16
Opcja Multifunkcja 16 to uniwersalne funkcje gotowania zapewniające doskonałe rezultaty, bez względu na przepis. Zawiera 16 programów gotowania, w tym 6 automatycznych, co w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie posiłków.
Cook3
Innowacyjna funkcja Cook3 pozwala przygotować nawet trzy różne potrawy w tym samym czasie bez ryzyka zmieszania się aromatów. Teraz nawet największa uczta przestanie stanowić kłopot!
Ready2Cook
Funkcja Ready2Cook dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę i całkowicie eliminuje konieczność wcześniejszego nagrzewania piekarnika. Dzięki temu ulubione potrawy przygotujesz jeszcze szybciej i wygodniej!
Czyszczenie katalityczne
Samoczyszczące panele wewnętrz piekarnika podczas pieczenia eliminują wszelkie rozlane i rozsypane resztki jedzenia.
PIEKARNIKI
SERIA
W Collection
6. Zmysł
Poznaj innowacyjne, proste podejście do przygotowania posiłków. Wystarczy, że wybierzesz danie, a technologia 6. Zmysł zajmie się resztą. Piekarnik automatycznie dostosuje czas, temperaturę i wilgotność, by za każdym razem zapewnić idealne rezultaty. Czujniki technologii 6. Zmysł oraz duży wybór opcji gotowania pozwalają w intuicyjny sposób przygotować znakomity posiłek.
Assisted Display
To intuicyjny w obsłudze wyświetlacz z przyciskami i ekranem dotykowym. Specjalny wyświetlacz LCD zawiera czytelne symbole i tekstowe sugestie, które dostarczą Ci prostych instrukcji od wyłączenia piekarnika aż do zakończenia jego pracy. Wybierając kategorię żywności, piekarnik automatycznie dobiera program i czas niezbędny do uzyskania optymalnego rezultatu.
Cook4
Gdy funkcja jest aktywna, element grzewczy o dużej mocy współpracuje z systemem obiegu powietrza, równomiernie nagrzewając komorę piekarnika i zapewniając ciągłą cyrkulację powietrza, co pozwala przygotować nawet 4 różne potrawy bez ryzyka wymieszania się aromatów.
Termosonda
Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie. Kontroluje ona na bieżąco temperaturę, aż w czterech punktach gotowanego dania jednocześnie.
Czyszczenie pirolityczne
Proste czyszczenie za dotknięciem jednego przycisku? To możliwe, dzięki technologii pirolitycznej, która polega na spaleniu na popiół w cyklu o wysokiej temperaturze resztek jedzenia, które następnie z łatwością usuwa się gąbką.
PŁYTY INDUKCYJNE
SERIA
Absolute
6. Zmysł
Ciesz się idealnie ugotowanymi potrawami.
Dzięki technologii Szósty Zmysł jednym przyciskiem dobierzesz idealną temperaturę i moc duszenia, rozmrażania i gotowania.
Flexicook
Elastyczność i wydajność.
System FlexiCook pozwala połączyć strefy grzania, by na płycie zmieściły się garnki i patelnie dowolnego kształtu.
Programy automatyczne
Wystarczy wybrać jedną z wielu kombinacji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł, a wyświetlacz MySmartDisplay przeprowadzi użytkownika w czasie rzeczywistym przez każdy etap przyrządzania potrawy. To nowy inteligentny sposób na osiągnięcie najlepszego wyniku za każdym razem.
Booster
Funkcja Eco Booster oszczędza do 10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). Analizuje maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia.
POWER MANAGEMENT
Zarządzanie mocą
Dzięki funkcji zarządzanie mocą możesz ustawić moc płyty grzejnej i uniknąć przeciążenia obwodu w swoim domu. Teraz będziesz miec wszystko pod kontrolą!
PŁYTY INDUKCYJNE
SERIA
W Collection
6. Zmysł
Inteligentne czujniki technologii 6. Zmysł na bieżąco kontrolują i dostosowują poziom mocy, aby zapewnić równomierne gotowanie Twoich potraw, bez przypalania czy rozlewania. Odkryj nowe metody gotowania i osiągaj doskonałe efekty, na miarę szefa kuchni.
Assisted Display
Intuicyjny w obsłudze i czytelny wyświetlacz oferuje różne opcje kulinarne w programach automatycznych 6. Zmysł, a także szczegółowe opcje, wskazówki i czytelne sugestie. Od teraz będziesz mieć wszystko pod kontrolą dzięki specjalnym panelom, które nie tylko ułatwiają gotowanie i przyrządzanie różnych potraw.
FlexiFull
Funkcja FlexiFull umożliwia swobodne ustawianie garnków i patelni różnych rozmiarów w dowolnych miejscach płyty. Rozwiązanie to oferuje wyjątkową swobodę, ponieważ pozwala na ustawienie takiej samej temperatury na całej powierzchni płyty. Równomierna dystrybucja ciepła oznacza znaczną oszczędność czasu i energii. Oto początek prawdziwej kuchennej rewolucji.
Chef Control
Funkcja Chef Control dzieli płytę na trzy lub cztery strefy i jednocześnie je aktywuje, ustawiając zaprogramowany poziom mocy. Naczynia można przestawiać między poszczególnymi obszarami, bez konieczności zmiany ustawień na panelu płyty.
iXelium
W płytach indukcyjnych Whirlpool zastosowano opatentowaną i opartą na nowej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie utraci swego blasku. Jest odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości i mimo upływu czasu nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na zarysowania i odbarwienia.

JESZCZE WIĘCEJ
MOŻLIWOŚCI

Przy tworzeniu kuchni warto pomyśleć o skompletowaniu całej linii urządzeń*. Dzięki temu zyskuje ona unikalny charakter, a gotowanie stanie się jeszcze prostsze! Dlatego poznaj nasze pozostałe urządzenia do zabudowy i przekonaj się, że warto zaufać technologii Whirlpool.
*Promocją objęte są wyłącznie płyty indukcyjne oraz piekarniki do zabudowy z linii Absolute oraz W Collection.

PREZENT, Z KTÓREGO
WARTO SKORZYSTAĆ

Karta podarunkowa Euro to wyjątkowy prezent, który możesz wykorzystać w sklepie stacjonarnym oraz na stronie www.euro.com.pl. Drobny gadżet, uzupełnienie kolekcji, a może prezent dla bliskiej osoby? Tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz!

Informacje ogólne:

Kartę Podarunkową możesz wykorzystać na zakupy zarówno w sklepie fizycznym jak i internetowym.

Karta wydawana w ramach Promocji w sklepie fizycznym jest ważna przez 365 dni od jej wydania, Karta wydana w ramach Promocji w Sklepie Internetowym jest aktywna i ważna od momentu jej wysłania przez 365 dni.

Promocja obowiązuje w sklepach fizycznych oraz na euro.com.pl.

Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie pod numerem 855 855 855.

Promocja trwa do 15.07.2019 r.

Promocje z Kartą Podarunkową Euro nie łączą się. Jeśli dany produkt objęty jest inną promocją z Kartą Podarunkową, zostanie wydana tylko jedna Karta - o wyższej wartości.

Szczegóły w regulaminie.