UWAGA: Liczba produktów promocyjnych wyczerpana. Dziękujemy za udział w promocji.

Produkty podstawowe w promocji:

Zobacz płyty Zobacz piekarniki

Produkty dodatkowe:

Zobacz zmywarki do zabudowy Zobacz lodówki do zabudowy
Promocja trwa od 17 czerwca 2019 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż
do 18 sierpnia 2019 roku.
Zasady promocji:
Kup urządzenia do zabudowy Electrolux
i zyskaj nawet 1000 zł
Kup zestaw: piekarnik parowy wraz z płytą indukcyjną oraz dodatkowo zmywarkę i/lub
chłodziarkę do zabudowy i odbierz nagrodę! Lista modeli biorących udział w akcji, dostępna jest w Regulaminie.
Zasady przyznawania nagród w promocji:
Aby otrzymać kwotę 300 zł należy zakupić w czasie trwania promocji zestaw minimum dwóch urządzeń do zabudowy Electrolux, w tym obligatoryjnie piekarnik parowy wraz z płytą indukcyjną. Dodatkowo możesz powiększyć swój zestaw o zmywarkę i/lub chłodziarkę do zabudowy. Łączna wartość zestawu to minimum 3000 zł. Wyboru urządzeń należy dokonać z listy modeli biorących udział w akcji.
Aby otrzymać kwotę 450 zł należy zakupić w czasie trwania promocji zestaw minimum dwóch urządzeń do zabudowy Electrolux, w tym obligatoryjnie piekarnik parowy wraz z płytą indukcyjną. Dodatkowo możesz powiększyć swój zestaw o zmywarkę i/lub chłodziarkę do zabudowy. Łączna wartość zestawu to minimum 4000 zł. Wyboru urządzeń należy dokonać z listy modeli biorących udział w akcji.
Aby otrzymać kwotę 650 zł należy zakupić w czasie trwania promocji zestaw minimum dwóch urządzeń do zabudowy Electrolux, w tym obligatoryjnie piekarnik parowy wraz z płytą indukcyjną. Dodatkowo możesz powiększyć swój zestaw o zmywarkę i/lub chłodziarkę do zabudowy. Łączna wartość zestawu to minimum 5500 zł. Wyboru urządzeń należy dokonać z listy modeli biorących udział w akcji.
Aby otrzymać kwotę 1000 zł należy zakupić w czasie trwania promocji zestaw minimum dwóch urządzeń do zabudowy Electrolux, w tym obligatoryjnie piekarnik parowy wraz z płytą indukcyjną. Dodatkowo możesz powiększyć swój zestaw o zmywarkę i/lub chłodziarkę do zabudowy. Łączna wartość zestawu to minimum 7000 zł. Wyboru urządzeń należy dokonać z listy modeli biorących udział w akcji.
Promocja skierowana do klientów kupujących w sklepach sprzedaży detalicznej.
Data zakupu nie może być wcześniejsza niż data rozpoczęcia promocji.

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych. W promocji można wziąć udział tylko jeden raz.
Zarejestruj swój zakup na stronie www.electrolux.pl/promocje wypełniając formularz zgłoszeniowy oraz załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu z widoczną łączną kwotą brutto dokonanego zakupu oraz zdjęcie tabliczek znamionowych zakupionych urządzeń Electrolux.
Rejestracji należy dokonać do dnia 25 sierpnia 2019 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana. Zachowaj dowód zakupu urządzeń Electrolux.
Po pozytywnej weryfikacji przekazanych danych, kod do odebrania nagrody w bankomatach Euronet zostanie wysłany za pośrednictwem SMS na wskazany w zgłoszeniu numer telefonu.
W przypadku niektórych operatorów sieci komórkowych wiadomość SMS (wysłana z numeru 4777) z informacją o nagrodzie jest traktowana jako SMS Premium, w związku z czym Uczestnik posiadający blokadę wiadomości SMS Premium powinien wyłączyć ją w celu otrzymania wiadomości SMS umożliwiającej odbiór nagrody.