Electrolux
Prawdziwie intuicyjna kuchnia
Stwórz kuchnię dopasowaną do Ciebie
Odkryj znaczenie wspaniałego smaku na nowo w kuchni dostosowanej do Twojego stylu gotowania z prawdziwie intuicyjnymi urządzeniami szwedzkiej marki Electrolux.
ZAPOMNIJ O KIPIĄCYCH GARNKACH
Płyta indukcyjna SenseBoil® rozpoznaje moment zagotowania wody i automatycznie redukuje moc. Możesz spokojnie skupić się na innych przygotowania, mając gwarancję, że na płycie nic nie wykipi.
Zmywarki
Zmywaj wydajniej w zmywarce z dodatkową szufladą na sztućce i akcesoria oraz funkcją suszenia z naturalnym przepływem powietrza. Sterowana intuicyjnym panelem umożliwia uruchomienie cyklu za dotknięciem przycisku.
ZMYWARKI QUICKSELECT
Eliminuje problem zgadywania wyboru cyklu zmywania. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas, jaki chcesz przeznaczyć na zmywanie i dodatkowe opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu.

QuickSelect zdobyło nagrodę iF Design Award.


Lodówki
Zachowuj świeżość żywności na dłużej. Prawdziwie intuicyjne lodówki wspierane technologią Inteligentny NoFrost, zapobiegają osadzaniu się szronu, utrzymuje pełną zawartość wody i wartości odżywczych Twoich produktów.