Logo Bosch

Oszczędzaj energię

#LikeABosch

Kup energooszczędną zmywarkę
Bosch i odbierz 150 zł premii!

Promocja trwa od 01.09.2020 do 31.10.2020 lub do wyczerpania puli premii.
Regulamin, modele objęte promocją i szczegóły dostępne na www.bosch-home.pl

Promocja!
Oszczędzaj energię #LikeABosch

Kup zmywarkę Bosch objętą promocją,
a otrzymasz 150 zł premii!

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem swojego konta użytkownika
w Programie MyBosch dostępnym na stronie internetowej www.bosch-home.pl/MyBosch

Zgłoszenie do Akcji wymaga zarejestrowania Urządzenia w zakładce „Moje urządzenia”.

Promocja trwa od 01.09.2020 do 31.10.2020 lub do wyczerpania puli premii.
Szczegóły, modele objęte promocją oraz regulamin promocji dostępne na www.eksperciodzmywarek.pl

 

Finish poleca Promocja

 

Regulamin Program My Bosch Do urządzeń
Photo 1

Ile prądu zużywa zmywarka?

Myjąc naczynia w sposób mechaniczny, można się zastanawiać, czy taki wybór będzie korzystny pod względem oszczędności prądu. Jednak to wszystko nie jest takie oczywiste. Bardzo ważna jest klasa efektywności energetycznej, której oznaczenie znajdziecie na każdym urządzeniu elektrycznym. Ten parametr mówi nam, jak efektywna i oszczędna jest dana zmywarka. Podczas zakupów najlepiej rozglądać się za najlepszymi klasami efektywności energetycznej, czyli A++ oraz A+++. W ofercie marki Bosch można znaleźć właśnie takie sprzęty i dzięki temu korzystać z najbardziej ekologicznych i wydajnych urządzeń.

* Według wewnętrznych badań, podgrzanie wody przy zmywaniu ręcznym generuje zużycie 2,6 kWh energii. W programie ECO w temp. 50°C zmywarka zużywa 0,73 kWh na cykl, czyli o 1,87 kWh energii mniej. Wartości mogą się różnić w zależności od modelu i marki.

W ciszy.

Kuchnia od dawna jest czymś więcej niż tylko miejscem do gotowania. Teraz stanowi fragment przestrzeni domowego życia, gdzie odpoczywamy, czytamy, pracujemy, śpimy, słuchamy muzyki, bawimy się z dziećmi lub jemy kolację z naszymi gości. Stąd powstała idea wyposażenia naszych zmywarek w tryb szczególnie cichej pracy. Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Jest to szczególnie cenne w nocy oraz w domach z kuchnią połączoną z salonem.

Photo 2
Photo 3

Zmywarka PerfectDry z technologią Zeolith® suszy tak samo perfekcyjnie jak myje.

Doskonała wydajność suszenia naczyń to zasługa silnego, ale delikatnego, wielokierunkowego strumienia powietrza 3D. Nowe modele wysuszą wszystko, nawet naczynia z tworzyw sztucznych, które zwykle wymagały dodatkowego wycierania po zakończeniu cyklu. Przy użyciu funkcji Suszenie Extra Twoje plastikowe naczynia będą nie tylko idealnie czyste, ale też zupełnie suche i gotowe do wyjęcia ze zmywarki natychmiast po zakończeniu programu. W ten sposób zwalniają Cię z dodatkowego wysiłku przez cały okres użytkowania urządzenia.