Automatycznie
otwierane drzwi.

Poznaj nowe piekarniki Amica.

Sprawdź ❯
W kuchni zajęte obie ręce to częsty problem. Kiedy w rękach trzymasz ciężką blachę z pieczenią lub dwie blachy pełne muffinek, przydałby się ktoś, kto otworzy Ci piekarnik. Amica zna codzienne potrzeby konsumentów – więc stworzyła piekarnik, który otwiera się sam! Wystarczy, że delikatnie dotkniesz uchwytu – łokciem, nadgarstkiem, barkiem – a drzwi piekarnika otworzą się automatycznie! OpenUp! to niezwykle wygodne i unikalne na rynku rozwiązanie, które naprawdę ułatwia kuchenne obowiązki.
Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale także odpowiedniego piekarnika. BakingPro System® to nowa konstrukcja piekarnika, zaprojektowana po to, aby podnieść jakość Twoich wypieków. Poczuj, jak wygodne i efektywne może być pieczenie. Przemyślana konstrukcja urządzenia sprawia, że możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej – a codzienne obowiązki staną się przyjemnością!

Doskonałe efekty pieczenia

Nowa konstrukcja komory piekarnika gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku. Teraz możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. A dzięki utrzymaniu stabilnej temperatury w całej komorze piekarnika masz pewność, że delikatne ciasta (np. suflet) będą wypieczone doskonale!
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Produkty polecane

PIEKARNIK DO ZABUDOWY

ED37618X X-TYPE OPENUP

Poznaj nowe piekarniki Amica

Nowa linia
Amica X-type

Nowa linia
Amica Q-type