ASUS K30AD z procesorem
Intel® Core i3
Wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy
  • Platforma oparta na procesorach Intel® Core™ czwartej generacji
  • USB 3.0 przesyła dane 10-krotnie szybciej niż USB 2.0
  • Łatwe udostępnianie dzięki 100 GB miejsca w ASUS WebStorage
  • Wykracza poza międzynarodowe standardy dzięki surowej kontroli jakości
2 149 zł
Niesłychanie potężna wydajność
Szybszy, mądrzejszy i milszy dla ucha
Moc zadziwiania
Dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ czwartej generacji poznasz nowe poziomy wydajności wielozadaniowej — od prostych prac po najbardziej wymagające zastosowania. To zaś oznacza, że będziesz mieć więcej czasu na robienie tego, co kochasz: czy to zakupów w sieci, pisania blogów, czy montowania filmów z ostatnich wakacji. Lecz K30AD potrafi znacznie więcej — jeżeli jesteś profesjonalistą, pozwoli stworzyć fantastyczne witryny internetowe i modele 3D. Ma również moc niezbędną do odtwarzania filmów 4K Ultra HD. .
Muzyka na Twe uszy
Komputer stacjonarny ASUS K30AD oferuje technologię audio ASUS SonicMaster wraz z MaxxAudio® firmy Waves — laureata nagrody Technical GRAMMY Award®. Oba rozwiązania dają K30AD doskonale dopracowany dźwięk przestrzenny w grach i filmach bez względu na to, czy słuchasz go przez głośniki czy słuchawki. Ponadto ASUS AudioWizard zapewnia pięć ustawień audio do wyboru dla muzyki, filmów, gier, nagrywania głosu i mowy, by sprostać Twoim preferencjom medialnym. Łatwy w użyciu interfejs oferuje wszystko w zasięgu kliknięcia myszą — możesz nawet ustalić jego wygląd i sposób działania.
Czołowa w branży niezawodność
Jakość, której można zaufać
Komputery stacjonarne ASUS: liderzy w badaniach satysfakcji klientów i niezawodności
Komputery ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych. Ponadto PC Mag uznał ASUS-a za jedną z najczęściej wybieranych marek, wyróżniając ją nagrodą Reader’s Choice**.
* Source: www.pcworld.com/article/2020964/
** Znak handlowy Ziff Davis, Inc. Użyty na licencji. http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2415580,00.asp.
System inteligentnego chłodzenia — niska temperatura i cicha praca
Praca bez przegrzewania, w ciszy i skupieniu nawet wówczas, gdy wykonujesz bardzo obciążające zadania graficzne w rodzaju edycji wideo czy zdjęć dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu ASUS Smart Cooling System. Ta unikatowa technologia efektywnie zmniejsza gromadzenie się kurzu i obniża temperaturę pracy nawet o 11,4℃* nie tylko po to, by pecet się nie nagrzewał, lecz również w celu uzyskania cichego otoczenia. Rozwiązanie ASUS Q-Fan automatycznie dostosowuje szybkość wentylatora zależnie od obciążenia systemu, co w przypadku M70 oznacza zaledwie 28 dB w stanie bezczynności — ciszej niż w bibliotece.kazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych. Ponadto PC Mag uznał ASUS-a za jedną z najczęściej wybieranych marek, wyróżniając ją nagrodą Reader’s Choice**.
* Przetestowano z procesorem Intel® Core ™ i7; rzeczywista wydajność może się różnić zależnie od ustawień produktu..
Wyposażony w najlepsze płyty główne
W ASUS-ie liczy się nie tylko estetyka wzornictwa, lecz także wydajność produktu. Przez ostatnie 24 lata ASUS wyprodukował ponad 465 milionów płyt głównych — ich łączna długość mogłaby ponadtrzykrotnie opasać Ziemię. płyty główne na świecie – w samym roku 2012 zdobyły 1,042 wyróżnień. Przy takim doświadczeniu można być pewnym, że komputer ASUS wyposażony jest w najlepsze i najbardziej nowatorskie płyty główne na rynku.
Surowe testy jakości
Komputery stacjonarne ASUS poddawane są zestawowi rygorystycznych testów hałasu, wibracji, upadków i wstrząsu termicznego, by na pewno spełniały nasze wyśrubowane standardy i przewyższały te stosowane przez innych producentów. Nie musisz się więc o nic martwić, bo Twój nowy komputer bez trudu poradzi sobie z ekstremalnie suchym, lodowatym otoczeniem -40℃, jak i gorącym i wilgotnym środowiskiem 60℃, a także wstrząsami i uderzeniami podczas transportu.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w U.S.A. i w innych krajach.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów