Idealnie czyste naczynia ze zmywarkami Amica.

Chcesz by na Twoim stole lśniła piękna zastawa? Zadbasz o estetykę i oczyścisz ją z zabrudzeń, dzięki zmywarkom Amica.

zmywarka
zmywarka

Poznaj inteligentne rozwiązania.

  • icon

WaterSpinner

W natrysznicy umieściliśmy innowacyjne ramię natryskowe, którego połowa obraca się nie tylko wokół osi całej natrysznicy, ale również wokół własnej. Dzięki temu woda dociera do każdego miejsca w zmywarce, a Ty masz pewność idealnie czystych naczyń – nawet tych, które umieścisz w rogach zmywarki.

  • icon

MaxiSpace3

Jeśli tradycyjny kosz na sztućce nie spełnia Twoich oczekiwań, wypróbuj łatwo modyfikowalną szufladę, umiejscowioną w górnej partii urządzenia. Zamontowany jest na prowadnicach o pełnym wysuwie, a jego budowa jest modułowa. Dzięki temu środkową część można wyjąć, a po rozładowaniu umieścić z powrotem.

  • icon

HotAir System

HotAir System gwarantuje szybko i dokładnie wysuszone naczynia. Za sprawą zastosowanego w nim zjawiska kondensacji, które polega na skraplaniu pary wodnej będącej w komorze zmywarki, naczynia będą dokładnie wysuszone, a Ty będziesz cieszyć się doskonałymi efektami pracy urządzenia, bez konieczności dodatkowego przecierania.

 
  • icon

Niskie zużycie wody

Niskie zużycie wody w urządzeniach Amica sprawia, że zużywają one od 8 do 10 litrów mniej w porównaniu z tradycyjnym zmywaniem. Nasze zmywarki oszczędzają nie tylko zużycie wody, ale także Twój czas. Dzięki temu Twoje rachunki będą niższe, a Ty nie będziesz już nigdy musiał zmywać sam.

  • icon

Wysoka klasa energetyczna

Zmywarki Amica zostały wyposażone w klasę energetyczną A+, A++ oraz A+++, ponieważ wyższa klasa energetyczna to niższe rachunki za prąd, a Ty zadbasz o środowisko naturalne! Większość zmywarek posiada także proekologiczne funkcje, takie jak 1/2 załadunku, która sprawi, że nie będziesz czekać na zapełnienie urządzenia przy niepełnym załadunku.

  • icon

Silnik Twin-Speed

Naczynia umieszczone na poszczególnych poziomach w zmywarce różnią się od siebie wytrzymałością i stopniem zabrudzeń. Bezszczotkowy silnik zapewnia różne poziomy ciśnienia wody – bezpieczniejszy dla delikatnych naczyń na górze, oraz intensywny, walczący z zabrudzeniami naczyń w dolnym koszu. Dzięki Twin-Speed zmywarka pracuje ciszej i wydajniej.

Znajdź urządzenie, które pomoże Ci każdego dnia.