Innowacyjne funkcje pralek - pomocne każdego dnia.

Z pralkami Amica możesz codziennie skutecznie dbać o ubrania i nie obawiać się o ich zniszczenie.

pralka

Poznaj inteligentne rozwiązania.

  • icon

Klasa energetyczna A+++

Wyższa klasa energetyczna pozwala dbać o środowisko naturalne i oszczędzać, zmniejszając wysokość rachunków za prąd o prawie 35% w stosunku do pralek o niższej klasie.

  • icon

SteamTouch

Podczas prania (na początku i na końcu cyklu) do wnętrza urządzenia wpuszczana zostaje para wodna. Po jej wniknięciu, włókna stają się rozluźnione, co znacznie redukuje ilość zagnieceń i ułatwia późniejsze prasowanie.

  • icon

OptiDose

Umieść w dozowniku detergent, a po rozpoczęciu kolejnych ok. 20 cykli urządzenie będzie samodzielnie dobierać ilość płynów do wybranego przez Ciebie programu. Twoje ubrania staną się idealnie czyste!

 
  • icon

Add+

Dorzuć zapomniane ubranie do bębna, podczas trwania cyklu prania! Znajdź ikonę na wyświetlaczu i oszczędzaj swój czas.

  • icon

Logic Drive 2.0

Jeszcze większy komfort użytkowania. Nowoczesny silnik to gwarancja cichej, dłuższej pracy i niższego zużycia energii elektrycznej.

  • icon

MaxLoad

Z łatwością znajdziesz na wyświetlaczu informację o tym jaki jest maksymalny załadunek pralki w wybranym przez Ciebie programie.

Asystenci każdego dnia – pralki z linii Dream Wash

Pralki z linii Dream Wash zostały zaprojektowane w taki sposób, aby towarzyszyły Ci w wykonywaniu obowiązków domowych przez lata. Z pomocą sprzętu wyposażonego w takie funkcje jak m.in. OptiDose, Steam Touch czy Logic Drive 2.0 z łatwością zadbasz o nawet najbardziej delikatną garderobę.

Znajdź urządzenie, które pomoże Ci każdego dnia.