Znamy potrzeby Polaków.

Staramy się na bieżąco obserwować zmiany w stylu życia naszych Konsumentów. Każda wprowadzona innowacja powstaje właśnie z myślą o ułatwieniu Twoich codziennych obowiązków.

Założenie firmy – rok 1945. Na zdjeciu: pierwsza kuchnia wolnostojąca Amica i fabryka we Wronkach.

 

1945 — 70 lat doświadczenia

Nieprzerwanie od początku istnienia Amica naszym celem jest spełnianie potrzeb naszych Klientów. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi funkcjonalnościami i technologiami, które okażą się niezwykle praktyczne w codziennym życiu.

Na zdjęciu: piekarnik linii Amica IN. nagrodzony Red Dot Design oraz IF Design, i nowy magazyn Amica we Wronkach.

 

2018 — 50 rynków zagranicznych

Nasze produkty znaleźć można na ponad 50 rynkach zagranicznych. Konsumenci cenią nasze innowacje, a dowodem na uznanie użytkowników i specjalistów są nagrody przyznawane przez międzynarodowe instytucje.

Każda otrzymana nagroda jest prawdziwym wyróżnieniem.

  • trusted brand
  • reddot design
  • tech awards
  • design award
  • super brands
  • teraz polska

1 — 6

Praktyczny design

Osoby mające zarówno poczucie smaku, jak i szukające praktycznych rozwiązań z pewnością docenią funkcjonalności, takie jak chowane pokrętła czy podświetlany uchwyt w piekarnikach. Z tego powodu, że udaje nam się umiejętnie łączyć obie potrzeby, zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni nagrodami zdobytymi w światowych konkursach.

image

2 — 6

Oszczędność czasu

Amica wraz z funkcjonalnościami urządzeń, pomaga w szybszym przygotowaniu posiłków oraz w dbaniu o przedmioty codziennego użytku. Łączymy zwiększoną wydajność z praktycznymi rozwiązaniami, dzięki czemu Twoja praca to przyjemność.

image

3 — 6

Oszczędność kosztów

Jakość produktów musi być wysoka, dlatego Amica uwzględnia ich działanie w wysokich klasach energetycznych. Poszczególne części oraz zaprojektowane systemy to gwarancja długiego korzystania z urządzeń.

image

4 — 6

Zaawansowanie technologiczne

Nasze urządzenia posiadają wiele wysokiej klasy funkcjonalności, które wspierają najnowsze, często oryginalne technologie (jak np. Dream Wash). Wyposażając sprzęty marki Amica w wiele inteligentnych rozwiązań pragniemy uczynić obowiązki naszych Klientów znacznie łatwiejszymi i krótszymi.

image

5 — 6

Bezpieczeństwo użytkowników

Projekt każdego urządzenia marki Amica jest przemyślany w taki sposób, aby sprzęt nie tylko spełniał swoje zadanie, ale też był bezpieczny dla swoich użytkowników. Co więcej, każdy produkt posiada też dedykowane funkcjonalności, które stanowią dodatkową ochronę dla bardziej roztargnionych osób czy dzieci.

image

6 — 6

Praktyczne funkcjonalności

Codzienne obowiązki mogą stać się po prostu znacznie łatwiejsze, dzięki praktycznym rozwiązaniom zastosowanym w sprzętach marki Amica. Szeroki wachlarz funkcji każdego produktu pozwoli na dobranie takiego modelu urządzenia, który idealnie dopasuje się do potrzeb swojego użytkownika.

image

Kategorie produktów marki Amica