Nocna promocja! Nawet do 40% taniej! Tylko do 8:45 w czwartek. Sprawdź!

Marzy Ci się sprawne odkurzanie całego domu? Chcesz chronić drewniany parkiet przed zarysowaniami? A może chcesz cieszyć się domem wolnym od alergenów? Wybierz odkurzacz dostosowany do Twoich potrzeb. Teraz nowa generacja odkurzaczy Zelmer jest jeszcze skuteczniejsza.

Perfekcyjnie zorganizowany.

Flooris ZVC547AP

Pogromca alergenów.

Kup teraz

Wyjątkowo elegancki odkurzacz dostosowany do Twoich potrzeb. Teraz znacznie skuteczniejszy. Posiada unikalny antywirusowy i antybakteryjny filtr HEPA H13 z ekstraktem Ginkgo biloba, zapewniający najwyższą skuteczność filtracji powietrza oraz antyalergiczny worek Safbag z nanosrebrem. Wyjątkowy organizer ścienny na akcesoria sprawia, że porządek zapanuje również w Twojej szafie. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi, zaś ssawka materacowa umożliwi higieniczne odkurzanie pościeli i materacy. Idealnie sprawdzi się w domu alergików i osób szczególnie wrażliwych na kurz.

Niezwykle trwały i turbo pomocny.

Jupiter ZVC427VT

Doskonały do odkurzania dywanów.

Kup teraz

Jupiter ZVC427HT

Idealny do parkietu.

Kup teraz

Jupiter ZVC427AP

Przyjaciel alergików.

Kup teraz

Trwały, mocny, skuteczny, niezawodny o jeszcze większym zasięgu odkurzania - prawdziwy odkurzacz na lata. Posiada doskonały filtr HEPA H13 o najwyższej skuteczności filtracji powietrza lub antywirusowy i antybakteryjny filtr HEPA H13 z ekstraktem Ginkgo bilooba (model ZVC427AP). Ma praktyczny schowek na akcesoria oraz bardzo pojemny worek Safbag. Niezwykle skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Idealny do odkurzania dużych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz duże mieszkania.

Wielki w działaniu, lekki w odkurzaniu

Odyssey ZVC307XT

Doskonały do odkurzania dywanów.

Kup teraz

Odyssey ZVC307SP

Idealny do parkietu.

Kup teraz

Odyssey ZVC307SK

Świetny do szybkiego sprzątania.

Kup teraz

Nowoczesny, uniwersalny i lekki odkurzacz, niezawodny w codziennym sprzątaniu. Teraz nowa generacja odkurzaczy Odyssey jest jeszcze skuteczniejsza. Posiada praktyczny schowek na akcesoria, wyjątkowo wytrzymały i elastyczny wąż Flexi, filtr EPA E11 gwarantujący wysoką skuteczność filtracji powietrza oraz pojemny worek Safbag. Dzięki licznym udogodnieniom, odkurzanie nim jest nie tylko efektywne ale też wyjątkowo łatwe i wygodne.