Ekspresy Siemens.
Smaki z najlepszych
kawiarni.

Wyrusz w aromatyczną podroż bez wychodzenia z domu. Odkryj to, czego zawsze szukałeś w kawie. Kup ekspres marki Siemens z serii EQ objęty promocją i zyskaj do 500 zł premii*.

Promocja trwa od 5 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania puli premii. Szczegóły promocji w regulaminie.

*Wysokość premii zależy od modelu urządzenia.

Ekspresy EQ.9

Koneserzy kawy wiedzą, jak wiele czynników ma wpływ na doskonały, niepowtarzalny smak i aromat kawy. Ekspres EQ.9 Siemens jest w stanie sprostać tym wyzwaniom. Jego elegancka obudowa kryje innowacyjną technologię służącą uzyskaniu maksimum aromatu dzięki utrzymaniu optymalnej, stałej temperatury parzenia. Ważnym atutem jest też funkcja autoMilk Clean, czyli automatyczne czyszczenie spieniacza mleka po zaparzaniu kawy mlecznej (uderzenie pary).

ZOBACZ EKSPRESY

Ekspresy EQ.6

Wyśmienity smak i aromat, atrakcyjny design i wyjątkowo prosta, intuicyjna obsługa - jednym słowem EQ.6 marki Siemens. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć urządzenie, a na wyswietlaczu natychmiast pojawiają się wizerunki specjałów z kawy i mleka. Wystarczy delikatne dotknięcie i już możesz cieszyć się wyśmienitą kawą, a nawet zażądać dwóch filiżanek jednocześnie.

ZOBACZ EKSPRESY

Ekspresy EQ.3

Marzysz o wypiciu wyśmienitej kawy cappuccino w zaciszu swojego domu? W pełni automatyczny ekspres do kawy EQ.3 to idealny model dla wszystkich, którzy chcieliby wejść do świata dużej przyjemności. EQ.3 przekonuje wyjątkowym systemem sensoFlow, który pozwala wydobyć maksymalny aromat i zapewnia komfort. Dzięki funkcjom coffeeDirect i oneTouch można za dotknięciem jednego przycisku całkowicie, automatycznie spieniać mleko i przygotować kawę. Prosty sposób: perfekcyjna kawa.

ZOBACZ EKSPRESY

Zasady promocji

Promocja trwa od 05.11.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do wyczerpania puli premii.

Kup w okresie trwania promocji ekspres do kawy z lini EQ* marki Siemens objęty promocją i odbierz:
- 500 zł przy zakupie ekspresu z lini EQ.9
- 300 zł przy zakupie ekspresu z lini EQ.6
- 200 zł przy zakupie ekspresu z lini EQ.5
- 150 zł przy zakupie ekspresu z lini EQ.3

Wypełnij formularz na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl/

Do zgłoszenia dołącz:
- kopię dowodu zakupu urządzenia,
- zdjęcie kodu kreskowego wyciętego z opakowania urządzenia,
- zdjęcie opakowania, ukazujące faktyczne wycięcie kodu kreskowego.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 07.02.2019 r.

Premia zostanie przelana na konto podane przez uczestnika w ciągu 60 dni od daty otrzymania zgłoszenia.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Regulamin Kup ekspres Odbierz zwrot