Zobacz produkty
Promocja trwa od 01 grudnia 2018 do wyczerpania puli nagród nie dłużej jednak niż do 31 stycznia 2019 roku.
Kup odkurzacz Electrolux MotionSense
i odbierz 250 zł
Promocja nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.
W promocji można wziąć udział tylko jeden raz.
Zasady promocji
"Zyskaj 250 zł z odkurzaczem MotionSense"
Kup odkurzacz automatyczny MotionSense ERV5210TG,
zgłoś swój udział w promocji i odbierz 250 zł w prezencie.
Pamiętaj,
aby wypłacić nagrodę do 21 dni od otrzymania SMS.
Łączna wartość
nagród w promocji wynosi: 50 000,00 zł
Zasady przyznawania nagród w promocji:
Dokonaj zakupu odkurzacza automatycznego MotionSense ERV5210TG w czasie trwania promocji. Zachowaj dowód zakupu oraz opakowanie po odkurzaczu.
Zarejestruj swój zakup na stronie www.electrolux.pl/promocje wypełniając formularz zgłoszeniowy, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Rejestracji należy dokonać do dnia 7 lutego 2019 roku, o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
Wytnij kod kreskowy z opakowania odkurzacza MotionSense ERV5210TG i wraz z numerem identyfikacyjnym (nadanym po rejestracji online) prześlij listem. Adres znajdzesz w wiadomości potwierdzającej rejestrację online.
W ciągu 21 dni od ukończenia pełnej rejestracji (wypełnienia formularza online oraz otrzymania przez koordynatora promocji kodu kreskowego wyciętego z opakowania) otrzymasz wiadomość e-mail z wynikiem weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz instrukcją wypłaty premii.
Do kolejnych 11 dni roboczych otrzymasz SMS, w którym znajdziesz dane dotyczące Twojej jednorazowej wypłaty z bankomatu sieci Euronet Polska. Skorzystaj z opcji "WYPŁATA BEZ KARTY" i postępuj zgodnie z otrzymaną instrukcją.