Kup odkurzacz bezprzewodowy objęty promocją

Odkurzanie bez kabla. Bez ograniczeń.

Bezprzewodowe odkurzacze z technologią akumulatorową Bosch dla efektywnych rezultatów sprzątania i długiego czasu pracy.

Poznaj zalety sprzątania bezprzewodowym odkurzaczem marki Bosch. Kup bezprzewodowy odkurzacz objęty promocją, a otrzymasz żelazko marki Bosch w prezencie!

Athlet. Skuteczny jak tradycyjny*.

Athlet kompletnie zmienia zasady bezprzewodowego odkurzania. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, przemyślanym funkcjonalnościom i sprawdzonym rozwiązaniom marki Bosch w obszarze akumulatorów, Athlet może z powodzeniem zastąpić odkurzacz tradycyjny. Pracuje wyjątkowo skutecznie i długo.

*Zbieranie zabrudzeń (włókna, kurz na dywanie i twardej podłodze ze szczelinami) w porównaniu do odkurzacza przewodowego Bosch (BGL3A315). Przetestowano zgodnie z EN 60312.

*Zbieranie zabrudzeń (włókna, kurz na dywanie i twardej podłodze ze szczelinami) w porównaniu do odkurzacza przewodowego Bosch (BGL3A315). Przetestowano zgodnie z EN 60312.

Readyy'y. Perfekcyjne wsparcie szybkiego sprzątania.

Readyy’y jest lekki i poręczny. To doskonała pomoc do mniejszych i większych zadań podczas codziennych porządków. Czy to okruszki na sofie czy kurz na podłodze, Readyy’y jest zawsze pod ręką jako bezprzewodowy odkurzacz pionowy lub ręczny.

Zasady promocji:

Cena brutto odkurzacza bezprzewodowego marki Bosch:

499-899 zł

OBRAZEK

żelazko Bosch TDA2365

900-1599 zł

OBRAZEK

żelazko Bosch TDA1022000

powyżej 1600 zł

OBRAZEK

żelazko Bosch TDA3024110

Kup w terminie od 22.10.2018 r. do 31.12.2018 r. objęty promocją odkurzacz bezprzewodowy marki Bosch.
Do dnia 08.01.2019 r. roku zarejestruj zakup uzupełniając, zgodnie z regulaminem promocji, zgłoszenie dostępne na stronie www.bosch-home.pl

Dołącz:

  1. zdjęcie lub skan dowodu zakupu,
  2. zdjęcie lub skan kodu kreskowego wyciętego z opakowania nabytego odkurzacza bezprzewodowego (wycięty kod zachowaj przez 30 dni),
  3. zdjęcie opakowania urządzenia wskazujące na rzeczywiste wycięcie kodu kreskowego.
Promocja dotyczy wszystkich modeli odkurzaczy bezprzewodowych marki Bosch, za których zakup i zgodną z regulaminem rejestrację w promocji otrzymasz premię.
UWAGA: Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, dokonujących zakupu do użytku własnego, niezwiązanego ze swoją działalnością gospodarczą lub zawodową. Premia rzeczowa zostanie wysłana (na koszt Organizatora) kurierem w terminie do 60 dni od daty otrzymania zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji. Pula Premii jest ograniczona.

Szczegóły promocji w regulaminie.