Słuchawki

Sony WH-1000XM5 (czarny)

Wersja kolorystyczna:
RATY:
197,90 zł x 10 rat 0%
1 979 zł
Szczegóły

Wiodąca na rynku redukcja hałasu*

Cztery mikrofony w każdym nauszniku, to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie redukcji hałasu. Dźwięk pochodzący z otoczenia jest rejestrowany z taką precyzją, że zapewnia redukcję hałasu nawet o wysokiej częstotliwości. Technologia Auto NC Optimizer w czasie rzeczywistym optymalizuje i wycisza na postawie warunków użytkowania i czynników środowiskowych. Opracowany przez Sony, zintegrowany procesor V1, uwalnia pełny potencjał drzemiący w układzie HD Noise Cancelling QN1, który dzięki ośmiu mikrofonom zapewnia niespotykaną jakość redukcji hałasu. Nowy 30-milimetrowy, precyzyjny przetwornik z miękką krawędzią membrany wykonaną z TPU (termoplastyczny poliuretan), doskonali redukcję hałasu, szczególnie w zakresie niskich częstotliwości. Lekka i sztywna membrana przetwornika, poprawia czystość dźwięku i reprodukcję basów.

* Stan na dzień 1 stycznia 2022 roku według badań przeprowadzonych przez Sony, zgodnych z wytycznymi JEITA na rynku nausznych słuchawek bezprzewodowych.

Dźwięk i wiodąca na rynku jakość połączeń*

Precyzyjnie zaprojektowana membrana przetwornika, poprawia czułość wysokich częstotliwości, zapewniając naturalną jakość dźwięku. Technologie firmy Sony obejmują pozbawione ołowiu połączenia z domieszką złota, zapewniające doskonałą przewodność, rezystor Fine Sound zapewnia równomierny rozkład mocy, a zoptymalizowane obwody, dokładniejszą redukcję szumów. Słuchawki obsługują dźwięk High-Resolution Audio i bezprzewodowy dźwięk High-Resolution Audio Wireless, dzięki LDAC, uznanej technologii kodowania dźwięku bezprzewodowego, który zapewnia wyjątkową jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Model WH-1000XM5 to również najlepsza jakość rozmów telefonicznych*. Technologia Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony kształtujące wiązkę i algorytm redukcji szumów oparty na sztucznej inteligencji, aby precyzyjnie izolować Twój głos, a nowo opracowana struktura redukcji szumu wiatru minimalizuje jego wpływ na dyskomfort podczas rozmowy.

* Stan na 1 stycznia 2022 r. pomiar zgodnie z wytycznymi ETSI, na rynku bezprzewodowych słuchawek z pałąkiem na głowę, z wyjątkiem zestawów słuchawkowych z mikrofonem na wysięgniku lub zewnętrznym modułem USB. Jakość połączeń nie uwzględnia zakłóceń związanych z urządzeniem mobilnym, zewnętrznymi dostawcami usług, Internetem, łącznością sieciową lub warunkami w otoczeniu.

Sprawdź szczegóły

Inteligentne i intuicyjne

Adaptive Sound Control, to inteligentna funkcja, która wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków otoczenia, aby zapewnić idealne wrażenia słuchowe. Po aktywacji uczy się Twojego zachowania i rozpoznaje często odwiedzane miejsca, dostosowując dźwięk do sytuacji. Gdy tylko rozpoczniesz rozmowę, funkcja Speak-to-Chat automatycznie zatrzyma muzykę i wzmocni przydatne dźwięki otoczenia. Funkcja, wykorzystuje wbudowane w słuchawki mikrofony do rozpoznawania i reagowania na głos. Po zakończeniu rozmowy automatycznie rozpocznie się odtwarzanie muzyki. Zdejmij słuchawki, a muzyka przestanie grać, kiedy je ponownie założysz, muzyka zostanie wznowiona– czujnik pojemnościowy wie dokładnie, kiedy je nosisz.

Doskonała łączność

Dla pełnej wygody słuchawki z funkcją Bluetooth® można sparować jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth®. Dzięki temu, gdy nadejdzie połączenie, Twoje słuchawki rozpoznają, które urządzenie dzwoni i automatycznie połączą się z tym właściwym. Dzięki temu można szybko przełączyć słuchawki na inne urządzenie. WH-1000XM5 obsługuje nową, funkcję szybkiego parowania Fast Pair Google za pomocą dźwięku lub ostatniej lokalizacji w aplikacji Google Find My Device w smartfonie. Swift Pair umożliwia szybkie i łatwe sparowanie słuchawek z laptopem, komputerem stacjonarnym lub tabletem z systemem Windows 11 lub Windows 10. Po wybraniu trybu połączenia na urządzeniach w pobliżu z tymi systemami operacyjnymi pojawiają się odpowiednie wskazówki dotyczące parowania.

Wytrzymała bateria i łatwość przenoszenia

Dzięki długiemu, 30-godzinnemu czasowi pracy na baterii* będziesz mieć wystarczająco dużo muzycznej energii, nawet na długie podróże. Funkcja szybkiego ładowania baterii, pozwala uzyskać 3 godziny działania już po 3 minutach ładowania za pomocą opcjonalnej ładowarki sieciowej zgodnej ze standardem USB-PD**. Słuchawki Sony Bluetooth® są bezpieczne w miękkim, dopasowanym etui które jest o 40% mniejsze od standardowych opakowań.

*Z WŁĄCZONĄ redukcją szumów.
** Ładowarka USB-PD jest sprzedawana osobno.

Porównanie z innymi słuchawkami Sony z systemem redukcji hałasu

WH-1000XM5 WH-1000XM4 WH-XB910N WH-CH710N
System redukcji hałasu Wiodący na rynku Cyfrowy system redukcji hałasu Cyfrowy system redukcji hałasu Cyfrowy system redukcji hałasu
Czas pracy (z redukcją hałasu) 30 godzin 30 godzin 30 godzin 35 godzin
Szybkie ładowanie 3 minut = 3 godziny (z USB PD) 10 minut = 5 godzin 10 minut = 4,5 godziny 10 minut = 1 godzina
Dźwięk Hi-Res Tak Tak Nie Nie
Obsługa dotykowa Tak Tak Tak Nie
Speak-to-Chat Tak Tak Nie Nie
Wykrywanie sposobu noszenia Tak Tak Nie Nie
Wbudowany asystent głosowy Tak (słowa uaktywniające) Tak Tak Nie
Funkcja rozmów telefonicznych Tak (4 mikrofony) Tak (2 mikrofony) Tak Tak
Etui Tak (składane) Tak Tak Nie

Przedstawiamy Sony WH-1000XM5

Nasze najlepsze w historii słuchawki bezprzewodowe z redukcją hałasu

* Stan na dzień 1 stycznia 2022 roku według badań przeprowadzonych przez Sony, zgodnych z wytycznymi JEITA na rynku nausznych słuchawek bezprzewodowych.

Sprawdź szczegóły

Zawartość pudełka

  • Słuchawki SONY WH-1000XM5
  • Etui
  • Przewód połączeniowy
  • Przewód USB
Kup teraz