*Obraz symulowany

Zamów nowe Galaxy Buds Pro
i obierz prezent!

`
Ładowarka
bezprzewodowa(EP-P1300T)

Bez problemu bezprzewodowo naładuj swoje słuchawki Galaxy Buds Pro, czy smartfon. Wystarczy położyć urządzenie na ładowarce, by szybko uzupełnić brakującą energię.

JAK ODEBRAĆ REGULAMIN

*Przedsprzedaż trwa od 14.01 do 28.01.2021 r. Pula nagród i produktów ograniczona. Szczegóły w regulaminie.
**Promocja nie dotyczy słuchawek Galaxy Buds Pro odebranych jako benefit w ramach promocji Przedsprzedaż seria Galaxy S21 5G.

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1

Kup Galaxy Buds Pro w okresie przedsprzedaży od 14.01 do 28.01.2021 r.*

Krok 2

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 14.02.2021 r. Załącz dowód zakupu i dowód zamówienia urządzenia w okresie przedsprzedaży.

Krok 3

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 10 dni roboczych na adres podany w formularzu zgłoszeniowym zostanie wysłana nagroda.**

*Przedsprzedaż trwa od 14.01 do 28.01.2021 r. Pula nagród i produktów ograniczona. Szczegóły w regulaminie.
**Promocja nie łączy się z:
1) promocją Organizatora - promocją Przedsprzedaż seria Galaxy S21 5G;
2) promocją „Przedsprzedaż seria Galaxy S21 5G w Samsung Brand Store” oraz
3) promocją „Przedsprzedaż seria Galaxy S21 5G na samsung.pl i w Samsung Brand Store”, w których jako benefit przyznawane są słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro.

SPRAWDŹ MODELE WYPEŁNIJ FORMUALRZ REGULAMIN

Wybierz swój model
Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds Pro Intrygujący fiolet

Galaxy Buds ProIntrygujący fiolet

KUP TERAZ
Galaxy Buds Pro Mieniące się srebro

Galaxy Buds ProMieniące się srebro

KUP TERAZ
Galaxy Buds Pro Klasyczna czerń

Galaxy Buds ProKlasyczna czerń

KUP TERAZ

Poznaj Galaxy Buds Pro

Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC)

Zredukuj szum otoczenia nawet do 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu, ale też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz dostosować redukcję szumów do sytuacji, w jakiej się znajdujesz – np. odciąć się od głośnego remontu czy słyszeć komunikaty o kolejnych przystankach poruszając się komunikacją miejską. Inteligentne słuchawki Galaxy Buds Pro rozpoznają, że zaczynasz prowadzić rozmowę i automatycznie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają 4-poziomowy tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie swobodnej rozmowy i sprawiając, że głos rozmówcy jest bardziej wyraźny.

Czas użytkowania w różnych scenariuszach *do 5h odtwarzania muzyki przy włączonym ANC
*do 18h odtwarzania muzyki przy włączonym ANC i przy korzystaniu z etui

*Rzeczywista żywotność baterii i czas ładowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania.

Studyjna jakość dźwięku

Opracowane przez inżynierów AKG dwudrożne głośniki zastosowane w Galaxy Buds Pro pozwalają usłyszeć każdy szczegół dźwięku – od czystego sopranu, po głęboki bas. Najbardziej zaawansowane bezprzewodowe słuchawki Galaxy oferują nieosiągalne wcześniej wrażenia ze słuchania muzyki.

Dwudrożne głośniki z udoskonalonym sterownikiem zapewniają pełen zrównoważenia dźwięk i szerokie pasmo częstotliwości.

Głośnik niskotonowy 11 mm gwarantujący pełny bas.

Głośnik wysokotonowy 6,5 mm o niewielkich zniekształceniach zapewniający krystaliczne wysokie tony i czyste brzmienie przy rozległym spektrum dźwięku.

Doskonała jakość połączeń 3 mikrofony + VPU zapewniają jeszcze wyższą jakość połączeń i świetną jakość rozmów nawet w otwartej przestrzeni.

Wygoda użytkowania na co dzień

Odporne na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7*. Chcesz trenować, a jednocześnie słuchać muzyki? Teraz to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to.

*Ochrona przed zanurzeniem w wodzie przez 30 minut na głębokość do 1 metra.

Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą znajdziesz w aplikacji SmartThings, w szybki i bezproblemowy sposób odnajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie potrzeby pomocna może być również funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym.