DLACZEGO HAMA ?

Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W związku z powyższym są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in. Apple, Samsung, Huawei czy LG by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów gsm. Wszystkie produkty dedykowane do urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad.


Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC .

Bezprzewodowa mysz i klawiatura to bardzo wygodne rozwiązanie. Zestaw zapewni Ci większą swobodę ruchów oraz więcej przestrzeni na biurku.

Uchwyty Hama gwarantują sprawdzone bezpieczeństwo urządzenia i 5-letnia gwarancja stanowią dodatkowe zabezpieczenie: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują wysokie standardy jakości

Najnowsza seria zasilaczy notebookowych Hama cechuje się prostą formą i nowoczesnym designem.

Klawiatury i Myszki

Dobra klawiatura i myszka to podstawa komfortowej pracy przy komputerze. Zapewnij sobie maksymalną wygodę i wybierz urządzenia, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA KW-700, ANTRACYTOWA

Nowoczesna bezprzewodowa klawiatura zapewni Ci wygodę podczas pracy, nauki i rozrywki. Niezawodne połączenie radiowe pozwala na wygodne sterowanie komputerem nawet z dużej odległości. Klawiatura numeryczna i klawisze funkcyjne ułatwią Twoje codzienne zadania.

MYSZ BEZPRZEWODOWA MW-900 V2, 7 PRZYCISKÓW, Granatowa

Nowoczesna myszka bezprzewodowa o bogatej funkcjonalności spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Urządzenie oferuje szeroki zakres regulacji DPI, niezwykle precyzyjny czujnik laserowy oraz aż 7 przycisków, dzięki czemu zapewni Ci najwyższy komfort pracy podczas różnych zadań. Jej ergonomiczna budowa i rozmiar pasujący do dużej męskiej dłoni sprawia, że myszka jest niezwykle wygodna.

MYSZ BEZPRZEWODOWA MW-800 V2, 7 PRZYCISKÓW, BEŻOWA

Nowoczesna myszka bezprzewodowa z cichymi przyciskami gwarantuje wygodną obsługę komputera nawet z dużej odległości. Klasyczny, symetryczny kształt sprawia, że jest odpowiednia dla osób lewo i praworęcznych.

MYSZ BEZPRZEWODOWA ERGONOMICZNA EMW-500

Ergonomiczna myszka zapewni Ci maksymalny komfort pracy i zminimalizuje ryzyko bólu nadgarstka oraz barku. Dzięki regulacji DPI oraz aż 6 przyciskom gwarantuje nieprzeciętną wygodę podczas różnego rodzaju zadań.

KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA CORTINO

Bezprzewodowa klawiatura zapewni Ci swobodę ruchów i większy zakres działania. Wygodnie rozłożone klawisze, klawiatura numeryczna oraz 12 klawiszy multimedialnych gwarantują Ci wysoki komfort podczas wykonywania różnych zadań przy komputerze.

KLAWIATURA PRZEWODOWA KC-200, CZARNA

Klasyczna klawiatura przewodowa zapewni Ci niezawodną łączność z komputerem. Jej wytrzymała obudowa jest odporna na uszkodzenia, a dzięki systemowi odprowadzenia wody przetrwa nawet zachlapanie wodą.

MYSZ BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH CANOSA

Myszka, która łączy się przez Bluetooth to niesamowita wygoda, bo nie potrzebuje dodatkowego mikroodbiornika. Dzięki klasycznej, symetrycznej budowie jest wygodna zarówno dla osób lewo- jak i praworęcznych.

MYSZ BEZPRZEWODOWA MW-300, CZARNA

Nowoczesna myszka bezprzewodowa z cichymi przyciskami gwarantuje wygodną obsługę komputera nawet z dużej odległości. Klasyczny, symetryczny kształt sprawia, że jest odpowiednia dla osób lewo i praworęcznych.

ZESTAW BEZPRZEWODOWY CORTINO

Idealnie dopasowany komplet świetnie wygląda na biurku i zapewnia wygodę podczas codziennej pracy przy komputerze. Dzięki łączności bezprzewodowej zapewnia swobodę i możliwość obsługi urządzenia także z dużej odległości.

Huby

Kiedy w domowym biurze masz dużo różnych urządzeń multiporty, zasilacze i huby USB stają się niezbędne. Sprawdź jak nasze produkty mogą pomóc Ci w codziennej pracy, nauce i rozrywce przy komputerze.

MULTIPORT USB-C 2xUSB-A 3.2, 1xTYP-C, 1xHDMI

Multiport daje Ci możliwość podłączenia kilku urządzeń z różnymi złączami do jednego gniazda USB w komputerze. Wejście HDMI umożliwia podpięcie dodatkowego monitora i gwarantuje obraz w jakości ultra HD.

HUB PREMIUM USB-C 1:4X USB-A 3.2 GEN1

Hub z końcówką typu USB C pasuje do wszystkich nowoczesnych laptopów. Hub zapewnia bardzo wysoką szybkość przesyłu danych do 5 Gb/s. Dzięki smukłej budowie znajdziesz dla niego miejsce na każdym biurku.

HUB PREMIUM USB 3.0 4xUSB-A, ULTRA SLIM

Hub ma klasyczną końcówkę USB A, która jest odpowiednia zarówno do laptopów jak i komputerów stacjonarnych. Duża prędkość przesyłu zapewnia komfortową pracę. Aluminiowa budowa zapewnia wytrzymałość i świetny wygląd.

HUB USB-C 4xUSB-A 3.1 GEN1

Hub z 4 portami USB pozwoli Ci wygodnie podłączyć dodatkowe sprzęty do Twojego komputera np. klawiaturę, czy pamięć zewnętrzną. Dzięki dużej prędkości transferu (5 Gb/s)i wysokiej jakości wykonania zapewni Ci wysoki komfort pracy.

HUB USB 3.0 4xUSB-A + ADAPTER USB-C

Hub o wysokiej prędkości przesyłu danych gwarantuje Ci wygodę podczas codziennej pracy. Dzięki dołączonemu adapterowi USB C możesz go używać do urządzeń z różnymi portami.

HUB Z WŁĄCZNIKIEM USB 2.0 4xUSB-A

Hub z 4 dodatkowymi wejściami USB pozwoli Ci wygodnie podłączyć dodatkowe urządzenia. Wbudowany wyłącznik daje możliwość szybkiego odłączenia urządzeń oraz oszczędzania energii.

HUB USB 2.0 4xUSB-A, CZARNY

Ten hub nie tylko zapewnia możliwość podłączenia nawet 4 dodatkowych urządzeń do komputera, ale też świetnie wygląda. Jego wykończenie w kolorze czarnym pasuje do klasycznych zestawów komputerowych.

HUB USB 2.0 4xUSB-A, BIAŁY

Ten hub nie tylko zapewnia możliwość podłączenia nawet 4 dodatkowych urządzeń do komputera, ale też świetnie wygląda. Jego wykończenie w kolorze białym pasuje do nowoczesnych zestawów komputerowych.

HUB USB 2.0 4xUSB-A

Hub w kształcie kwadratu pozwala na wygodne podłączenie dodatkowych urządzeń, nawet jeśli mają dość szerokie wtyczki USB. Klasyczne wykończenie w kolorze czarnym pasuje do każdego zestawu biurowego.

Zasilacze

Kiedy intensywnie korzystasz z laptopa i innych urządzeń dodatkowy zasilacz staje się niezbędny. Kompaktowe zasilacze z różnego rodzaju końcówkami świetnie sprawdzają się także podczas podróży służbowych.

ZASILACZ UNIWERSALNY DO NOTEBOOKA, 15-19V/90W

Uniwersalny zasilacz o nowoczesnym designie pasuje do niemal każdego notebooka, dzięki dołączonemu zestawowi końcówek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych ogniw, zasilacz ma niewielkie rozmiary i świetnie sprawdza się także w podróży.

ZASILACZ UNIWERSALNY DO NOTEBOOKA USB-C, 5-20V/65W

Uniwersalny zasilacz z końcówką USB C pasuje do nowoczesnych laptopów. Wbudowany układ scalony rozpoznaje podłączone urządzenie i poprzez optymalne ładowanie przedłuża trwałość jego akumulatora.

ZASILACZ SAMOCHODOWY DO NOTEBOOKA USB-C, 5-20V/70W

Uniwersalna ładowarka samochodowa USB-C, która umożliwia ładowanie laptopa w trakcie podróży. Jeśli wyjazdy służbowe i spotkania biznesowe są Twoją codziennością, to jest to coś dla Ciebie. Twój laptop będzie zawsze naładowany i gotowy na prezentację.

ZASILACZ SAMOCHODOWY DO NOTEBOOKA , 15-19V/70W

Zasilacz samochodowy to idealne rozwiązanie, jeśli często podróżujesz służbowo. Dzięki niemu możesz ładować swój komputer w czasie jazdy, aby był gotowy na kolejne spotkanie.

ZASILACZ UNIWERSALNY DO NOTEBOOKA SLIM, 19V/65W

Uniwersalny zasilacz z kompletem różnych końcówek pasuje do najpopularniejszych modeli laptopów. Jest kompaktowy, więc świetnie sprawdzi się także w podróży.

ZASILACZ UNIWERSALNY DO NOTEBOOKA, 15-19V/45W

Uniwersalny zasilacz do laptopa posiada kilka wymiennych adapterów, dzięki czemu bez problemu podłączysz go do swojego urządzenia. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że świetnie sprawdzi się także podczas wyjazdów służbowych.

Uchwyty

Uchwyt do monitora zapewni Ci maksymalną wygodę podczas pracy, nauki oraz rozrywki przy komputerze. Dzięki płynnej regulacji możesz idealnie ustawić ekran, aby zadbać o ergonomię przy swoim biurku.

UCHWYT DO MONITORA PREMIUM, SPRĘŻYNA GAZOWA, 1 RAMIĘ, 13" - 35"

Uchwyt na sprężynie gazowej daje możliwość zmiany ustawienia monitora jednym ruchem ręki. Uchwyt klasy premium jest odpowiedni do ekranów o wielkości do 35". Duży zakres mobilności i wysoka jakość wykonania zapewnią Ci wysoki komfort pracy.

UCHWYT DO MONITORA PREMIUM, OBROTOWY, SPRĘŻYNA GAZOWA, 13" - 35"

To produkt klasy premium, który wyróżnia się jakością i zapewnia wysoki komfort pracy przy komputerze. Dzięki sprężynie gazowej regulacja położenia monitora jest niezwykle łatwa i nie wymaga wysiłku. Ten uchwyt zapewnia największy zakres mobilności. Dzięki płynnej regulacji wysokości, pochylenia, obrotu i rotacji z łatwością stworzysz ergonomiczne stanowisko pracy.

UCHWYT DO MONITORA PREMIUM, SPRĘŻYNA GAZOWA, 2 RAMIONA, 13" - 32"

Uchwyt do dwóch monitorów pozwala na stworzenie ergonomicznego i komfortowego stanowiska pracy. Płynna regulacja kąta nachylenia, obrotu i rotacji jest bardzo łatwa dzięki sprężynom gazowym. Na uchwycie możesz zamontować 2 monitory o przekątnej nawet 32".

UCHWYT DO MONITORA PLUS, 1 RAMIĘ, 13" - 35"

Chcesz idealnie ustawić swój duży ekran? Ten uchwyt zapewnia stabilne mocowanie nawet ciężkiego monitora o przekątnej do 35". Dzięki płynnej regulacji pochylenia, obrotu i rotacji możesz dostosować położenie ekranu do swoich aktualnych potrzeb.

UCHWYT DO MONITORA PLUS, 2 RAMIONA, 13" - 35"

Korzystasz jednocześnie z dwóch dużych monitorów? Ten uchwyt będzie dla Ciebie idealny: dzięki mobilnym ramionom bez problemu ustawisz je dokładnie tak, jak chcesz.

UCHWYT DO MONITORA PLUS, 3 RAMIONA, 13" - 27"

Uchwyt do 3 monitorów to idealne rozwiązanie do pracy programisty, projektanta czy grafika. Dzięki niemu stworzysz ergonomiczne stanowisko pracy i zapewnisz sobie maksymalną wygodę. Wybierając uchwyt zyskasz też dużo wolnego miejsca na biurku.

UCHWYT DO MONITORA LCD, FULLMOTION, 2 RAMIONA

Uchwyt do monitora z ruchomym ramieniem zapewnia nie tylko płynną regulację wysokości, ale też pochylenia, obrotu i wysunięcia ekranu. Specjalne uchwyty na kabel pomogą Ci utrzymać porządek na biurku.

UCHWYT DO MONITORA, FULLMOTION, NA DWA EKRANY

Uchwyt do 2 monitorów pomoże Ci stworzyć ergonomiczne stanowisko pracy. Ruchome ramiona zapewniają możliwość zmiany kąta, obrotu oraz rotacji monitorów. Dzięki temu możesz płynnie regulować położenie ekranów o przekątnej do 26", aby zapewnić sobie wygodę podczas pracy.

UCHWYT DO MONITORA STANDARD, 1 KRÓTKIE RAMIĘ, 13" - 32"

Standardowy uchwyt do monitora zapewnia Ci możliwość płynnej regulacji wysokości, kąta pochylenia, obrotu oraz rotacji. Dzięki temu możesz optymalnie ustawić ekran o wielkości do 32".

FULLMOTION Monitor Arm, 81 cm (32)

Uchwyt do monitora (do 32 cali) zamieni zwykłe biurko w prawdziwie ergonomiczne stanowisko pracy. Możliwość obrotu i pochylania ekranu oraz regulacji jego wysokości pozwala na idealne ustawienie ekranu, co przekłada się na wygodę podczas pracy przy komputerze.

FM, Monitor Arm doub.arm, 81cm(32)

Potrzebujesz do pracy dwóch ekranów? Z tym uchwytem ustawisz je idealnie! Dzięki dwóm mobilnym ramionom możesz obracać i pochylać monitory, a nawet rotować je w zakresie 360°. Sprawdź jakie to wygodne!

UCHWYT DO MONITORA VESA 100X100 FULLMOTION PNEUMATIC

Ten uchwyt ma ruchome ramię ze sprężyną gazową, która zapewnia dużą mobilność ekranu. Możesz bez wysiłku zmieniać kąt pochylenia, a także obracać ekran i wysuwać go do przodu. Uchwyt daje też możliwość rotacji, więc możesz ustawić monitor w pozycji pionowej.