Kup słuchawki Galaxy Buds2

i zyskaj 270 zł zwrotu na konto.Kup słuchawki Galaxy Buds2 i zyskaj 270 zł zwrotu na konto

*Promocja trwa od 13.06 do 26.06.2022 r. Obraz symulowany. Szczegóły w regulaminie.

Jak wziąć udział w promocji?

Krok 1

Kup Galaxy Buds2
w okresie promocji w dniach
13.06 - 26.06.2022 r.*

Krok 2

Zgłoś się do promocji wypełniając formularz rejestracyjny do 03.07.2022 r. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.

Krok 3

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 14 dni kalendarzowych otrzymasz 270 zł zwrotu na konto.*KUP TERAZ WYPEŁNIJ FORMULARZ REGULAMIN

*Promocja trwa od 13.06 do 26.06.2022 r. Szczegóły w regulaminie.
Zwrot przysługuje jeśli cena zakupu Produktu na dowodzie zakupu Produktu jest wyższa niż kwota Zwrotu za dany Produkt (przy czym ten ostatni wymóg nie dotyczy Produktów kupionych razem z abonamentem na usługi telekomunikacyjne).

Poznaj Galaxy Buds2

 • Dynamiczne dwudrożne głośniki

  Wciągający dźwięk z dwudrożnych głośników

 • Czysty dźwięk podczas każdej rozmowy

  Doskonała jakość rozmów telefonicznych

 • Nic nie zakłóci Twojej muzyki

  Aktywna redukcja szumów (ANC) eliminuje do 98% szumów z otoczenia*

 • Doskonała ergonomia

  Naturalne ułożenie w uchu, zapewniające wygodę użytkowania

 • Słuchaj non stop

  Długie godziny działania oraz szybkie bezprzewodowe ładowania***ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj” można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. **Słuchawki douszne i etui zapewniają do 20 godzin pracy, gdy i etui, i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie wyników badań wewnętrznych. Czas odtwarzania audio przetestowano poprzez sparowanie nieprodukowanych jeszcze Galaxy Buds2 z niedawno wypuszczonym na rynek smartfonem Galaxy przy włączonych ustawieniach domyślnych (w tym ANC). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth i innych czynników. Czas odtwarzania może się różnić w zależności od ustawień.

KUP TERAZ