ZASADY PROMOCJI

Kup suszarkę Supreme Silence lub Fresh Care+ objętą promocją
Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni, korzystając z formularza
Odbierz łącznik w prezencie

NAGRODA

Łącznik SKD 500

Prezent przy zakupie suszarki
Supreme Silence

1 / 3
2 / 3
3 / 3

Łącznik SKD 500 to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić miejsce w łazience. Wysoka jakość i solidna konstrukcja łącznika pozwalają na bezpieczne ustawienie suszarki nad pralką.

Łącznik KCL 103

Prezent przy zakupie suszarki
FreshCare+

1 / 2
2 / 2

Łącznik KCL 103 to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić miejsce w łazience. Wysoka jakość i solidna konstrukcja łącznika pozwalają na bezpieczne ustawienie suszarki nad pralką.

SUSZARKI

6 zmysl
Technologia Heat pump - efektywne i oszczędne w każdym momencie

Technologia Heat Pump skutecznie suszy ubrania w znacznie niższej temperaturze, oszczędzając do 50% energii. To sprawia, że Twoje ubrania są w idealnym stanie.

FreshCare+ - suszenie dostosowane do Twoich potrzeb

Technologia FreshCare+ utrzymuje świeżość ubrań nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu suszenia. Jest to idealne połączenie inteligentnej kontroli temperatury i delikatnych obrotów bębna. FreshCare+ hamuje rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów wewnątrz suszarki, dzięki czemu świeżo wysuszone pranie zaczeka na Ciebie po zakończonym cyklu.

6 zmysl
6 zmysl
Łatwe czyszczenie filtra

Czyszczenie filtra jest teraz znacznie łatwiejsze i szybsze, wymaga jedynie regularności. Usuwanie nagromadzonych pozostałości z tkanin jest istotne dla efektywnego działania suszarki.

  • Łatwe czyszczenie dla oszczędności czasu
  • Wygodny uchwyt do otwierania filtra

REJESTRACJA