Jak skorzystać z kodu rabatowego

suszarki

Rozkładana suszarka zajmuje za dużo miejsca? Rozwieszone pranie schnie zbyt długo? Nikt nie zebrał suchego prania a suszarka nadal stoi? Nie musisz już nikomu suszyć głowy! Wybierz produkt, który oszczędzi Twój czas i miejsce w pomieszczeniu! Pralko-suszarka to hybrydowy sprzęt 2w1, dzięki któremu łatwo i szybko wysuszysz swoje ubrania. Nie czekaj na pranie, wybierz już teraz!

Suszarki slim

Nie masz miejsca na rozwieszanie prania lub obawiasz się, że nie będziesz mieć miejsca gdzie postawisz suszarkę. Nie martw się. Postaw suszarkę na pralce za pomocą specjalnego łącznika i w pełni wykorzystując przestrzeń lub wybierz model SLIM o głębokości do 55 cm.
Zobacz więcej produktów z kategorii
Suszarki slim

Suszarki pojemne

Duże prania zajmują dużo miejsca na suszarce. Pozbądź się kłopotu, i wybierz suszarki o pojemności 10 kg. Mniejsze ilości nie potrzebują, aż tak ładownych sprzętów. W zależności od tego jak dużo ubrań pierzesz wybierz pojemność dostosowaną do swoich potrzeb.

Suszarki energooszczędne

Pompa ciepła i wysoka klasa energetyczna umożliwiają wydajną i energooszczędną pracę urządzenia. Wiele urządzeń posiada też możliwość opóźnienia startu, dzięki któremu możesz nastawić suszenie np. w nocnej taryfie energetycznej.
Zobacz więcej produktów z kategorii
Suszarki energooszczędne

Suszarki do zabudowy

Pięknie zabudowane pomieszczenie, idealne fronty a obok sprzęt AGD pozostawiony bez przemyślenia? Jeśli to psuje twoje feng shui, wybierz suszarki do zabudowy. Oferują tak samo szeroki zakres funkcji jak urządzenia wolnostojące, ale dzięki możliwości zabudowania, możesz też idealnie dopasować je do wyglądu pomieszczenia.

pralko-suszarki

Pralko-suszarka to hybrydowy sprzęt 2w1, dzięki któremu łatwo i szybko wysuszysz swoje ubrania. Nie czekaj na pranie, wybierz już teraz!

Pralko-suszarki pojemne

Pralko-suszarki to praktyczne urządzenia 2w1, z którymi codzienne obowiązki staną się dużo prostsze i szybsze, nawet jeśli w łazience lub kuchni nie masz dużo miejsca. Pamiętaj, że na załadunek pralko-suszarek, składają się dwie wielkości: załadunek prania, który może wynosić od 6 do 10 kg i załadunek suszenia, który jest mniejszy średnio o 1,5–2 kg.
Zobacz więcej produktów z kategorii
Pralko-suszarki pojemne

Pralko-suszarki energooszczędne

Dbasz o ekologię i zużycie energii? Cenisz sobie przede wszystkim, taki sprzęt, który jest niedrogi w eksploatacji? Wybierz pralko-suszarki energooszczędne! Dzięki nim zaoszczędzisz nie tylko na miejscu, ale również na zużyciu wody i prądu. Specjalna konstrukcja i wysoka klasa energetyczna, gwarantują energooszczędną pracę.
Zobacz więcej produktów z kategorii
Pralko-suszarki energooszczędne

Pralko-suszarki slim

Masz mało miejsca w pomieszczeniu, a nie chcesz tracić czasu na suszenie ubrań? Wybierz pralko-suszarki slim! Nie trać miejsca, dzięki sprzętowi o grubości do 40cm. Dokładnie ta sama funkcjonalność, ale w dużo mniejszym opakowaniu!
Zobacz więcej produktów z kategorii
Pralko-suszarki slim

Pralko-suszarki do zabudowy

Masz już wybrane idealne meble do pomieszczenia i obawiasz się, ze sprzęt AGD, nie będzie do nich pasował wizualnie? Idealnym wyborem będą pralko-suszarki do zabudowy! Dzięki nieco mniejszym wymiarom, można je perfekcyjnie schować, pozostawiając nieskazitelny wystrój pomieszczenia, nadal zachowując pełną funkcjonalność.
Zobacz więcej produktów z kategorii
Pralko-suszarki do zabudowy