Rewolucja w zmywaniu naczyń

To pierwsza na świecie zmywarka podnosząca z łatwością i płynnie dolny kosz na ergonomiczną wysokość, dzięki czemu zyskujesz łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń.
Podnieś komfort zmywania
Innowacyjny kosz ComfortLift® możesz podnieść na wygodną dla siebie wysokość, dzięki czemu bez trudu wkładasz i wyjmujesz naczynia ze zmywarki. Płynny i kontrolowany ruch podczas opuszczania kosza gwarantuje pełne bezpieczeństwo naczyń.

Podnoszenie kosza
Kosz unosi się płynnie do góry, aby umożliwić łatwe wkładanie i wyjmowanie naczyń.
Odblokowywanie kosza
Aby odblokować kosz, unieś i przytrzymaj uchwyt.
Opuszczanie kosza
Delikatnie popchnij kosz w dół.
ComfortLift®
System ComfortLift® dba o Ciebie i o naczynia, umożliwiając podniesienie dolnego kosza na dogodną wysokość.
Idealnie suche naczynia
Dzięki nowej technologii AirDry firmy Electrolux drzwi zmywarki otwierają się automatycznie w ostatniej fazie cyklu zmywania. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii. Teraz masz pewność, że gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i idealnie czyste
Perfekcyjnie czyste naczynia
Satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku gwarantuje doskonałą skuteczność zmywania. W odróżnieniu od konwencjonalnych ramion spryskujących, FlexiSpray porusza się w kilku różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając, że naczynia będą idealnie czyste niezależnie od ich ilości oraz stopnia zabrudzenia.

PerfectFit
System PerfectFit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokiej gamy mebli kuchennych, dzięki czemu stylistyka wnętrza zostaje zachowana.
TimeBeam
Czas pozostały do końca cyklu zmywania wyświetla się na podłodze, nie ingerując w design kuchni.
Nowoczesny wystrój
Dzięki zmywarce z zawiasami ślizgowymi, które ułatwiają montaż urządzenia, nie musisz ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych.
Bezpieczna dla delikatnych naczyń
Zmywarka ComfortLift® gwarantuje bezpieczeństwo mycia nawet najdelikatniejszych naczyń. Inteligentnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip oraz stabilizatory SoftSpikes stabilnie utrzymują kieliszki przez cały cykl mycia, zabezpieczając je przed uszkodzeniem i zarysowaniami.

Specjalny program GlassCare 45° zapewnia zmywanie najdelikatniejszych naczyń w niższej temperaturze, zmniejszając szok termiczny.
Wzornictwo pasujące do każdej kuchni
Eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo doskonale pasuje do każdej kuchni. Tylko zmywarka ComfortLift® idealnie harmonizuje z wystrojem kuchni i mieszkania. Unikalne połączenie stylu i najlepszej technologii wyróżnione zostało prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017
Podnieś
komfort zmywaniaTwój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów