Najszybsza droga do wspaniałego smaku

Gotowanie indukcyjne umożliwia przyrządzenie większej ilości pysznych potraw w krótszym czasie. Płyta indukcyjna ogrzewa naczynia szybciej niż jakakolwiek inna płyta, a precyzyjna regulacja temperatury umożliwia przejście w jednej chwili od powolnego do intensywnego gotowania. Dlatego wybierz indukcję. To szybsza, bezpieczniejsza i zapewniająca lepszy smak potraw metoda gotowania.
Najczystsza i najbezpieczniejsza powierzchnia
Płyta indukcyjna dostosowuje się do naczyń, zapewniając ich szybkie i równomierne ogrzewanie. Jeśli na płycie nie ma naczyń, pola grzejne nie działają. Ponadto nieużywana powierzchnia pozostaje chłodna, dzięki czemu płyta indukcyjna jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Nic się nie przypala, a na gładkiej i płaskiej powierzchni nie ukryje się żaden brud. Czas zaoszczędzony na czyszczeniu można poświęcić na przyjemności związane z jedzeniem.
Odpowiednia temperatura w mgnieniu oka
Precyzyjna regulacja temperatury, która pozwoli Ci uzyskać pożądany efekt kulinarny, nie wymaga na płycie indukcyjnej żadnego wysiłku. Wystarczy przesunąć palcem, aby błyskawicznie zmienić ustawienie mocy grzania. Dzięki temu przyrządzisz swój ulubiony sos w odpowiedniej temperaturze, nie obawiając się o jego przypalenie. Precyzyjna regulacja mocy zapewnia mniejsze straty energii, co pozwala również zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
Gotuj więcej za jednym razem
Płyta grzejna kryje w sobie pomysłowe rozwiązanie: praktyczną funkcję Bridge. Umożliwia ona połączenie dwóch pól grzejnych w jedno duże pole – idealne do gotowania w dużych lub specjalnych naczyniach. To jedno z tych ukrytych nowatorskich rozwiązań, które otwiera przed Tobą nowe możliwości w kuchni.
Po prostu luksusowa
Dodaj jeszcze więcej stylu swojej kuchni, wybierając płytę grzejną Infinite™ Pure. Do czasu dotknięcia przycisku zasilania nie są widoczne żadne elementy sterujące ani pola grzejne. Po dotknięciu przycisku ożywa krystalicznie przejrzysty czerwony wyświetlacz LED, sygnalizując gotowość do rozpoczęcia gotowania. Niezależnie od tego, czy włączona, czy wyłączona, ta płyta grzejna będzie nadawać Twojej kuchni wspaniały, nowoczesny wygląd.

Więcej zalet płyty indukcyjnej

Błyskawiczna regulacja mocy grzania
Przycisk funkcji zwiększenia mocy — sposób na szybsze przyrządzanie posiłków. Doskonałe rozwiązanie, gdy liczy się czas.
Wstrzymuj i wznawiaj gotowanie
Gdy trzeba na chwilę odejść od kuchni, jedno dotknięcie przycisku Stop & Go powoduje wstrzymanie gotowania, a kolejne — jego wznowienie.
Automatycznie regulowana siła wyciągu
Technologia Hob2Hood zapewnia automatyczne sterowanie okapem zależnie od intensywności gotowania.
Skup się tylko na gotowaniu
Pozwól, aby to płyta grzejna sterowała okapem i skup się wyłącznie na gotowaniu. Jeśli zechcesz, funkcja Hob2Hood będzie automatycznie uruchamiać okap po włączeniu płyty. Zadba ona również o dostosowanie siły wyciągu okapu do intensywności gotowania. Kiedy więc będziesz smażyć, siła wyciągu zostanie zwiększona. Natomiast podczas powolnego gotowania ulegnie zmniejszeniu, aby zapewnić bardziej delikatne i cichsze działanie okapu..

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów