Ciesz się świeżością produktów na dłużej

Dzięki systemowi Inteligentny No Frost przechowywane produkty na dłużej zachowają pełną zawartość wody, wartości odżywcze i witaminy, które mają wpływ na smak potraw.
Jak działa system Inteligentny No Frost?
Wykorzystuje technologię TwinTech® czyli dwa systemy chłodnego i wilgotnego powietrza.

Górna komora: Osobny obieg chłodzący w chłodziarce zapewnia stabilną temperaturę i wilgotność.

Dolna komora: Odrębny obieg chłodzący w zamrażarce zapobiega gromadzeniu się szronu

Przewaga systemu Inteligentny No Frost nad Full No Frost

Kluczową zaletą systemu Inteligentny No Frost jest wilgotność powietrza i odpowiednia temperatura.
Inteligentny No Frost z technologia TwinTech®.
Dwa niezależne obiegi chłodzące zapewniają nie tylko stabilną temperaturę, ale również odpowiedni pozim wilgotnościwymagany do przechowywania produktów spożywczych
Chłodziarko-zamrażarki z Full No Frost.
Jeden wspólny obieg chłodzenia dla chłodziarki i zamrażarki: suche powietrze z zamrażarki wysusza żywność pozbawiając ją swieżości wbardzi krótkim czasie.
Jak zachować świeżość na dłużej?
Podstawą do przyrządzenia pysznych potraw są świeże i zdrowe składniki. Dlatego tak ważne jest, aby podczas przechowywania w lodówce na dłużej zachowały pełną zawartość wody, wartości odżywcze i witaminy, które mają wpływ na smak potraw. Kluczowym czynnikiem wpływającym na świeżość produktów jest wilgotność powietrza i odpowiednia temperatura.
Inteligentny NoFrost!
Technologia TwinTech® sprawia, że wilgotność w chłodziarce Electrolux jest utrzymywana na poziomie 65-90%. Natomiast w urządzeniach z pełnym systemem No Frost, poziom wilgotności to zaledwie 25-40%.
Inteligentny NoFrost
Technologia TwinTech® to dwa osobne obiegi powietrza – jeden w zamrażarce, drugi w chłodziarce. W praktyce oznacza to optymalne warunki do przechowywania świeżych produktów, takich jak warzywa i owoce.
Świeżość na każdej półce
Zachowaj na dłużej świeżość żywności, gdziekolwiek ją umieścisz. System MultiFlow zapewnia doskonałą świeżość produktów w każdym miejscu chłodziarki. Gwarantuje on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w chłodziarce równomierny poziom wilgotności i temperatury. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje swój smak i mniej się jej marnuje.
Nie musisz rozmrażać!
Inteligentny No Frost przede wszystkim dba o jakość i świeżość Twoich produktów w komorze chłodzącej. Oddzielny obieg powietrza w zamrażarce pozwala także utrzymywać w niej niską wilgotność, co zapobiega osadzaniu się szronu. Dzięki temu męczący problem konieczność rozmrażania urządzenia przestaje być problemem.
Poukładaj wszystko po swojemu
Każdy składnik i każda potrawa ma swoje miejsce w nowej chłodziarko-zamrażarce z systemem CustomFlex. Przestrzeń do przechowywania można dostosować do własnych potrzeb. Swobodnie zmieniaj, przesuwaj i zamieniaj miejscami elementy. Zawsze nowe pomysły i świeży smak.
Sałata, ale nie taka, jak myślisz
Zapomnij o zwiędłej, nieapetycznej sałacie i przyrządzaj sałatki, które będą tak świeże, że wprawią wszystkich w zachwyt. Duża szuflada CrispFresh chroni smak i konsystencję warzyw oraz owoców, umożliwiając ich przechowywanie w idealnej temperaturze i wilgotności. Dzięki jej dużej pojemności nawet jeśli zrobisz duże zakupy, będziesz mieć pewność doskonałego smaku produktów, gdy wyjmiesz je z chłodziarki.