Jak wziąć udział w konkursie?

 • 1. W terminie od 02.06.2021 r. od godziny 15:00 do 02.07.2021 r. do godziny 23:45:
  1. Kup w RTV EURO AGD jeden z poniższych produktów Bosch lub Siemens.
  2. Zaloguj się do Konta Klienta na stronie sklepu internetowego: www.euro.com.pl
   i napisz o zakupionym produkcie swoją własną, oryginalną i nienaruszającą praw osób trzecich (w tym praw autorskich) opinię.
 • 2. Jeden Uczestnik może zamieścić tylko jedną Opinię dla danego Produktu.
 • 3. Pamiętaj o akceptacji treści Regulaminu konkursu w trakcie dodawania opinii
  (zaznaczając odpowiedni check box).
 • 4. Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach:
  1. Kategoria 1: Łazienka (pralka, suszarka) Bosch
  2. Kategoria 2: Kuchnia (zmywarki) Bosch
  3. Kategoria 3: Kuchnia i Łazienka (pralki, suszarki, zmywarki) Siemens
  4. Szczegółowy podział Produktów na kategorie jest wskazany w załączniku nr 1 do Regulaminu.

 • 5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30.07.2021 r. do godziny 18:00.

Najciekawsze opinie w każdej
z trzech kategorii nagrodzimy
Kartami Podarunkowymi Euro:

 • Pierwsze miejsce

  Karta Podarunkowa Euro o wartości 1000 zł

 • Drugie miejsce

  Karta Podarunkowa Euro o wartości 500 zł

 • Trzecie miejsce

  Karta Podarunkowa Euro o wartości 300 zł

Regulamin Produkty konkursowe

Zmywarki Bosch Home Connect

Home Connect

Internet otwiera przed nami nowy świat komfortu i personalizacji działań. Aplikacja Home Connect umożliwia monitorowanie urządzeń domowych i sterowanie ich pracą z dowolnego miejsca.

Ponadto oferuje stały dostęp do cyfrowych instrukcji obsługi i przydatnych wskazówek, służących uzyskiwaniu najlepszych wyników i ułatwianiu codziennego życia.

Zalety łączności sieciowej:

 • - Łatwa aktywacja przez aplikację Home Connect
 • - Możliwość obsługi wszystkich programów
 • - Możliwość chwilowego wyciszenia w razie potrzeby
 • - Łatwa konfiguracja ulubionych ustawień
 • - Aktywacja w domu lub z poza domu przez aplikację Home Connect
 • - Perfekcyjne efekty i lepsza wydajność

Opcja Favourite - Twoje ulubione ustawienia za dotknięciem jednego przycisku

Spraw, aby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect ze swojego smartfona lub bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Umyte naczynia tak jak chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!

Silence on demand:
redukcja hałasu w dowolnym momencie

Czasami potrzebujesz chwili wyciszenia dla koncentracji czy rozmowy telefonicznej. Dlatego udostępniliśmy funkcję Silence on demand, aktywowaną za pośrednictwem aplikacji Home Connect i wyciszającą pracę zmywarki, gdy jest to konieczne. Funkcja redukuje hałas do minimum przez 30 minut w dowolnym momencie i przy dowolnym programie.

Zmywarki Bosch Perfekcyjna czystość

Kosze MaxFlex Pro

Zmodernizowane kosze zapewniają maksymalną ilość miejsca oraz pełne bezpieczeństwo i elastyczność załadunku. Konstrukcja koszy Max Flex Pro i Max Flex sprawia, że idealnie dostosowują się do wszelkich potrzeb oraz zapewniają nowy poziom stabilności, bezpieczeństwa i innowacyjnego wykorzystania przestrzeni. A dzięki specjalnie opracowanemu, 3.koszowi Extra Space, przeznaczonemu na małe przedmioty, nie tylko z łatwością załadujesz do zmywarki wszystko co trzeba, ale także będziesz cieszyć się świetnymi efektami mycia za każdym razem.

Strefa intensywnego namaczania
ExtraClean

Bardzo zabrudzone naczynia wymagają specjalnej troski – i to właśnie zapewnia im strefa Extra Clean, położona w zmodernizowanym górnym koszu i obsługiwana przez 3 obrotowe dysze wodne. Dzięki obrotowym dyszom i ciągłemu nawadnianiu, do naczyń dociera trzykrotnie więcej wody, co zapewnia lepszą skuteczność czyszczenia – bez konieczności podwyższania temperatury i dodawania detergentu. W ten sposób mycie naczyń z zaschniętymi płatkami czy przypalonym crème brûlée nie stanowi żadnego problemu. Dysze można łatwo włączać i wyłączać jednym dotknięciem.

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty

Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Zmywarki Bosch Oszczędność

PerfectDry - zużywaj o 20 %* energii mniej
z technologią Zeolith

Zmywarka PerfectDry z opatentowaną technologią Zeolith zapewnia idealne efekty suszenia nawet najtrudniejszych do wysuszenia naczyń, np. z plastiku. Naturalny minerał zeolit wykorzystuje wilgoć z fazy mycia i zamienia ją w gorące powietrze, równomiernie rozprowadzane w systemie 3D. Silny, ale delikatny strumień powietrza skutecznie osusza wszystkie naczynia, nawet te z najbardziej trudnych do suszenia materiałów. Ponadto, cały cykl wymaga o 20% mniej energii*. Dzięki temu zmywarki PerfectDry są nie tylko skuteczne, ale także dbają o środowisko.

Zmywarki EfficientDry z automatycznym otwieraniem drzwiczek

Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie po skończeniu programu. To praktyczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega kondensacji oraz delikatnie schładza naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia, ale również oszczędza energię.

ActiveWater Eco: ekologiczne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć minimalne zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie pomiędzy 6,7 a 7,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.

Pralki Bosch Niezawodność

EcoSilence Drive™: trwały silnik BLDC
+ 10 lat gwarancji

Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają nowe standardy efektywności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie generuje tarcia, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive™ może wykorzystać pełnię swojej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i stabilne, nawet przy maksymalnym załadunku.

*szczegółowe warunki gwarancji dostępne są na
https://www.bosch-home.pl/promocje/10-lat-gwarancji-pralki

Bezpieczeństwo gwarantowane: AquaStop

Pralki z systemem AquaStop, są wyposażone w szereg zabezpieczeń i czujników gwarantujących ochronę przed wydostaniem się wody poza układ. Od kranu dopływowego po samo urządzenie, szczelność układu jest zabezpieczona, a czujniki sprawdzają czy nie doszło do ewentualnego wycieku. Nawet na skutek jego powstania, system automatycznie odcina dopływ wody do urządzenia. Dodatkowo urządzenia objęte są gwarancją Bosch AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.

**szczegółowe warunki gwarancji dostępne są na
https://www.bosch-home.pl/gwarancja-aquastop-pralki

Pralki Bosch Szybkość

SpeedPerfect: czas prania krótszy nawet
o 65%

SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%*, zachowując oczywiście ten sam rezultat – idealnie czyste pranie. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku oraz rodzaju tekstyliów. Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu różnych tekstyliów w zaledwie 41 minut.

* Różnica między czasem trwania programu Syntetyki 40°C a czasem trwania tego samego programu w połączeniu z opcją SpeedPerfect.

Pralki Bosch Komfort

StartPauza: możliwość dołożenia
i wyjęcia prania

Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start/Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala. A duże drzwi umożliwiają również wyjęcie rzeczy po zapauzowaniu programu, jeśli omyłkowo wrzuciliśmy do pralki coś czego prać nie wolno.

Pralki Bosch Oszczędność

ActiveWater Plus: dostosowanie ilości wody do załadunku

Innowacyjna pralka, która pozwala zaoszczędzić wodę przy perfekcyjnych efektach prania. Nasza technologia ActiveWater Plus zapewnia doskonałe rezultaty zużywając dokładnie jedynie potrzebną ilości wody do każdego prania i ani kropli więcej - nawet przy małych załadunkach. Zintegrowane czujniki automatycznie dostosowują zużycie wody do rodzaju tkaniny i obciążenia. Idealne pranie i oszczędność wody.

Oszczędność detergentu i wody dzięki inteligentnemu dozowaniu i-DOS

Podczas prania, inteligentny system i-DOS zastosuje dokładną ilość płynu do prania oraz płynu do płukania. Aktywacja programu Automatycznego z i-DOS sprawi, że pralka precyzyjnie dostosuje ilość środka piorącego do: ilości ubrań, rodzaju tkaniny, stopnia zabrudzenia, twardości wody, rodzaju detergentu oraz wybranego programu. To pozwoli znacząco redukować zużycie środka piorącego i wody. Wystarczy raz napełnić zasobnik, a system będzie automatycznie dozował płyn do prania i płukania pranie po praniu. Oczywiście, jeśli tylko chcemy, możemy skorzystać ze standardowej szuflady, używając proszku do prania.

Suszarki Bosch Ochrona tkanin

Pompa ciepła

Suszarki Bosch są wyposażone w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” nasze suszarki z pompą ciepła są dużo bardziej energooszczędne niż klasa A – nawet do 60%!

AutoDry

Suszarki bębnowe Bosch z technologią AutoDry wysuszą każde pranie wyjątkowo delikatnie i precyzyjnie, dokładnie do ustawionego poziomu suchości. Czujniki stale mierzą temperaturę i pozostałą wilgoć, a tym samym chronią pranie przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem. Niezależnie od tego, czy oczekujesz, aby Twoje ubrania były suche na tyle, by włożyć je do szafy lub aby po wyjęciu, były przygotowane do prasowania, technologia AutoDry zapewnia optymalny efekt.

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying umożliwia suszenie prania łagodnymi, podawanymi ze wszystkich stron podmuchami ciepłego powietrza, a także delikatne mieszanie ubrań za pomocą zakrzywionych, miękkich zabieraków, zamiast pozostawiania ich na dnie specjalnej, delikatnej konstrukcji bębna. Rezultatem jest delikatnie wysuszone pranie, miękkie i puszyste, bez zagnieceń.

Suszarki Bosch Oszczędność

AutoClean

System AutoClean, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie musisz czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkukrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.

* zakładają suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok.

SelfCleaning Condenser A++ i A+++

Suszarki z pompą ciepła z systemem SelfCleaning Condenser chronią Twoje ubrania, a jednocześnie pozostają bardzo energooszczędne. Dzięki technologii SelfCleaning Condenser, wymiennik ciepła jest czyszczony automatycznie, nawet do czterech razy w trakcie cyklu suszenia, co gwarantuje niezmienni niskie zużycie energii, cykl po cyklu – bez potrzeby ręcznego czyszczenia filtrów wymiennika ciepła. Suszarki marki Bosch są zaprojektowane tak, by pracowały niezmiennie efektywnie, a jednocześnie suszyły ubrania perfekcyjnie i delikatnie.

Suszarki Bosch Odświeżanie parowe

IronAssist

Zmniejsz stos ubrań do prasowania za pomocą jednego przycisku. Suszarki marki Bosch AutoClean posiadają specjalne programy IronAssist, które wykorzystujące parę do pielęgnacji wysuszonych tkanin, dzięki czemu można ograniczyć prasowanie lub nawet je wyeliminować. Naturalna mgła przenika podgrzaną tkaninę i wyraźnie wygładza pranie. Możesz wybrać jeden z trzech programów parowych, które wykorzystują odpowiednią ilość pary, która została zoptymalizowana dla różnych załadunków, takich jak garnitury noszone kilka razy, koszule lub bluzki.

Zmywarki Siemens Home Connect

Inspirująca funkcjonalność Twoich urządzeń
dzięki Home Connect

Sterowane przez Wi-Fi sprzęty gospodarstwa domowego marki Siemens mogą już być obsługiwane poprzez aplikację Home Connect. Technologia ta łączy Twoje urządzenia z różnymi partnerami – zmieniając Twój dom w połączony dom. Odkryj, jak możliwość połączenia tworzy nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt Twojego codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do swojego domu.

Zmywarki Siemens Szybkość

varioSpeed Plus: Do 3 razy szybsze mycie i suszenie naczyń

Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W najnowocześniejszych zmywarkach możesz również przyśpieszyć pracę zdalnie za pomocą aplikacji Home Connect. W rezultacie, Twoje naczynia są zawsze olśniewająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie.

*Nie dotyczy to programów Mycie wstępne i programów krótkich.

Program szybki 45°C: czyste i lśniące już za moment

Ten program skraca czas zmywania do minimum, gwarantując świetne efekty nawet już w 29 minut. Ekspresowe tempo sprawdza się w przypadku mycia lekko zabrudzonych naczyń i sprawdza się znakomicie przy większych przyjęciach i imprezach towarzyskich.

Zmywarki Siemens Intensywność

Strefa intensywna: skuteczne mycie silnym strumieniem

Silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być teraz bez obaw mytew jednym cyklu wraz z delikatnym szkłem. W zmywarkach Siemens można skorzystać z funkcji Strefa Intensywna, podwyższającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu. Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na doskonały efekt zmywania mieszanego załadunku.

Strefa glassZone z 6 dyszami:
dokładne i bezpieczne mycie szkła

Nowa strefa glassZone przeznaczona jest do delikatnego i dokładnego mycia wszelkiego rodzaju kieliszków. Dzięki glassZone możesz teraz spokojnie powierzyć zmywarce nawet najdelikatniejsze szkło. Sześć zintegrowanych dysz zapewnia ciągły, ale delikatny dopływ wody, umożliwiając tym samym dokładne czyszczenie kieliszków bez uszczerbku dla ich wrażliwej powierzchni. Miękkie elementy antypoślizgowe utrzymują je dodatkowo w stabilnej pozycji, chroniąc przed naprężeniami mechanicznymi i zapobiegając uszkodzeniom brzegów.

 

Pralki Siemens Niezawodność

Gwarantowany długi okres eksploatacji: silnik iQdrive, 10-letnia gwarancją*

Wraz z biegiem czasu, konwencjonalne szczotki węglowe w tradycyjnych silnikach pralek ulegają zużyciu. Bezszczotkowy silnik iQdrive jest wyjątkowo trwały, cichy i energooszczędny. Może zostać również objęty 10-letnia gwarancją, potwierdzającą jego niezawodność.

* szczegółowe warunki gwarancji na
https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/kampanie/
10-lat-gwarancji-pralki-i-pralko-suszarki

Pralki Siemens Szybkość

varioSpeed: przyspiesza cykl prania
nawet o 65%

Funkcja varioSpeed służy przyspieszeniu czasu prania nawet o 65%! Jej działanie oparte jest na analizie sensorowej. Dokładne rozpoznanie wielkości załadunku służy dostosowaniu czasu prania do faktycznych potrzeb. Czujnik temperatury, precyzyjnie kontrolujący przebieg pracy urządzenia daje sygnał do podgrzania wody w konkretnym momencie, intensyfikując działanie detergentów. Wszystkie te zabiegi skutkują znacząca redukcja czasu prania – z gwarancja świetnych efektów.

* W porównaniu do programu „Bawełna 40°C” z włączoną funkcją Eco

Pralki Siemens Komfort

Inspirująca funkcjonalność Twoich urządzeń dzięki Home Connect

Postęp technologiczny widać w każdej dziedzinie życia. Krok po kroku coraz więcej urządzeń łączy się ze sobą za pośrednictwem Internetu oferując szereg nowych rozwiązań. Dzięki urządzeniom domowym Siemens i Home Connect z obsługą Wi-Fi, inteligentne urządzenia trafiają do Twojego domu. Synergia obsługujących Wi-Fi urządzeń, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje szeroki zakres opcji. Podczas gdy niektóre zdejmują z nas część obowiązków inne otwierają zupełnie nowe możliwości, jednak wszystkie z nich sprawiają, że codzienne życie jest tak efektywne i wygodne, jak nigdy dotąd. Dzięki czemu, możesz spędzić więcej czasu na rzeczach, które naprawdę cenisz. Dla życia mniej zwyczajnego.

Start / Pauza

Zdarza Ci się zapomnieć o brudnej bluzce lub trafiły do bębna farbujące jeansy, które trzeba wyjąć z pralki w trakcie cyklu? Takie właśnie przypadki obsługuje przycisk Start/Pauza, umożliwiający dołożenie lub wyjęcie konkretnych rzeczy w trakcie trwania programu, jeśli tylko cykl prania na to pozwala.

Pralki Siemens Ochrona tkanin

Bęben WaveDrum

Specjalna struktura bębna zapewnia skuteczne i jednocześnie delikatne dla tkanin pranie. Na powierzchni bębna WaveDrum znajdują się ułożone faliście wypukłe elementy różnej wielkości oraz otwory. Taka struktura bębna w połączeniu ze specjalnie wyprofilowanymi zbierakami sprawiają, że woda z detergentem jest dokładnie rozprowadzana i wnika w tkaniny. Dzięki temu ubrania są czyste, a tkaniny chronione.

Rewolucyjny system sensoFresh

System sensoFresh wykorzystuje aktywny tlen czyli ozon, aby zapewnić szybkie i skuteczne usuwanie nieprzyjemnego zapachu z najdelikatniejszych nawet tkanin – bez użycia wody. Dwa poziomy intensywności działają łagodnie i wydajnie w zaledwie 30 lub 45 minut. sensoFresh rewolucjonizuje pielęgnację tkanin, nawet tych delikatnych lub nienadających się do prania w domowych warunkach.

stainRemoval: inteligentne i automatyczne usuwanie 16 rodzajów uporczywych plam

System stainRemoval usuwa uporczywe plamy w inteligentny sposób oraz bez żadnych dodatkowych detergentów w postaci odplamiaczy lub wstępnego namaczania. Niezależnie od tego, czy chodzi o czerwone wino na białej koszuli, czy trawę na szortach dla dzieci, system stainRemoval dostosowuje temperaturę, prędkość bębna i czas namaczania, aby niezawodnie usunąć 16 rodzajów typowych i trudnych do wywabienia plam. Wystarczy wybrać jej rodzaj a system odpowiednio zmodyfikuje parametry prania aby proces odplamiania przebiegał optymalnie.

Pralki Siemens Oszczędność

Maksymalna oszczędność wody dzięki precyzyjnemu wykrywaniu załadowanego prania: waterPerfect Plus

Sprytny układ czujników inteligentnego systemu zarządzania wodą waterPerfect Plus zapewnia maksymalną oszczędność wody. Wykrywa nie tylko rodzaj materiału, ale także ilość załadowanego prania w dokładnie 256 stopniach. W oparciu o te dwa czynniki urządzenie określa wymaganą ilość wody — automatycznie i precyzyjnie. W efekcie system waterPerfect Plus zawsze osiąga doskonałe rezultaty prania dla każdego cyklu, przy optymalnym zużyciu wody.

 

Suszarki Siemens Komfort

IntelligentCleaning System

Rewolucyjny system intelligentCleaning: stała wydajność procesu suszenia dzięki automatycznemu czyszczeniu wymiennika ciepła oraz brak konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, to wygoda oraz oszczędność czasu i energii. Zalecane jest usuwanie kłaczków jedynie co około 20 cykli suszenia.

Idealnie suche pranie – automatycznie:
intelligentDry

Nie musisz martwić się, jaki program suszenia wybrać. Twoja suszarka bębnowa i pralka wybierają idealne ustawienia – dzięki intelligentDry. Pralka połączona z siecią wysyła bezpośrednio do suszarki wszystkie istotne informacje dotyczące ostatniego programu prania np. wielkość wsadu i poziom wilgotności przez Home Connect. Idealnie dopasowany program jest wybierany automatycznie i obliczany jest spodziewany czas suszenia. Odpręż się i pozwól Twoim urządzeniom zadbać o pranie – dzięki intelligentDry.

selfCleaning Condenser A++ i A+++

Innowacja ta zwalnia użytkownika z konieczności cyklicznego oczyszczania wymiennika ciepła i ma doskonały wpływ na jakość pracy suszarki. Wymiennik ciepła jest teraz oczyszczany automatycznie: intensywnie i kilkakrotnie podczas każdego suszenia. Brak zanieczyszczeń sprzyja swobodnej cyrkulacji ciepła, zapewniając utrzymanie zużycia energii na takim samym, wyjątkowo niskim poziomie – przez cały okres użytkowania suszarki. Proces czyszczenia obydwa się bez doprowadzania wody z zewnątrz. Wykorzystywana jest skroplona para pochodząca z wilgotnych ubrań.

Suszarki Siemens Szybkość

40-minutowy program szybkiego suszenia: Super 40

Perfekcyjnie suche pranie w zaledwie 40 minut dla niewielkich załadunków. Delikatne suszenie dzięki zoptymalizowanej kontroli temperatury i specjalnie dostosowanej fazie schładzania.

Suszarki Siemens Ochrona tkanin

System bębna softDry: zapewnia wyjątkowo delikatne suszenie

Ten bardzo delikatny system bębna softDry zapewnia stały przepływ powietrza i stabilną temperaturę. Faliste łopatki wprawiają ciepłe powietrze w ruch, rozdzielając pranie delikatniej i efektywniej niż kiedykolwiek. Nowa konstrukcja bębna do delikatnego prania sprawia, że ubrania przesuwają się w jego wnętrzu, jakby unosiły się na poduszce powietrznej.

Zapobiega kurczeniu się prania: sterowana czujnikami technologia autoDry

Aby zapobiec przegrzewaniu prania lub nierównomiernemu suszeniu, temperatura i wilgotność są precyzyjnie mierzone i kontrolowane za pomocą czujników - dzięki temu suszenie przebiega wyjątkowo delikatnie. "Czujnik temperatury" utrzymuje poziom ciepła na idealnym poziomie i chroni Twoją odzież przed zbyt wysokimi temperaturami, podczas gdy "czujnik wilgotności" mierzy wilgoć we wnętrzu, zapobiegając przesuszeniu ubrań.

Suszarki z pompą ciepła: delikatne
i energooszczędne suszenie

Innowacyjna technologia pompy ciepła, zastosowana w suszarkach Siemens to gwarancja delikatnego i energooszczędnego suszenia. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, tkaniny suszone są w niższej temperaturze w porównaniu z suszarkami konwencjonalnymi. Zastosowanie pompy ciepła umożliwiło również znaczące obniżenie poboru energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie suszenia. W suszarkach Siemens z pompą ciepła, ubrania traktowane są wyjątkowo delikatnie, podobnie jak nasz budżet.