*Bonus w postaci Kuponu promocyjnego, uprawniającego do zakupu produktu promocyjnego Beko za 5 zł na stronie programatorbeko.pl. Kupon promocyjny nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie dostępnym na beko.pl/promocje/promocja-suszarki/regulamin i w siedzibie Organizatora. Promocja trwa w dniach 10.10–31.12.2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Z Promocji „Uprość sobie życie”, zgodnie z regulaminem, mogą skorzystać również Klienci którzy kupili produkty objęte promocją w okresie od 10 października 2019 r. do 29 listopada 2019 r. Masz dość potykania się o nieporęczną suszarkę, zdejmowania jej z balkonu, kiedy tylko na horyzoncie pojawi się czarna chmura oraz żmudnego zbierania mokrego prania zsuwającego się z pałąków? Wybierz automatyczną suszarkę Beko!

Nie pozwól, by tradycyjna suszarka zagracała Twoją przestrzeń

Poznaj suszarkę automatyczną Beko i raz na zawsze zapomnij o problemach związanych z tradycyjnym suszeniem!

ZASADY PROMOCJI:

  • Kup wybraną suszarkę Beko
  • Odbierz kupon promocyjny
    o wartości nawet 400 zł!
  • Wymień kupon na
    jeden z produktów**
**Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz w Regulaminie.
Z Promocji „Uprość sobie życie”, zgodnie z regulaminem, mogą skorzystać również Klienci którzy kupili produkty objęte promocją w okresie od 10 października 2019 r. do 29 listopada 2019 r.
Przy zakupie suszarki i pralki - odbierz łącznik gratis!

OBALAMY SUSZARKOWE MITY Myślisz, że suszarka automatyczna mogłaby zniszczyć Twoje ubrania? Te czasy już minęły!

Suszarka automatyczna
NIE jest droga w użytkowaniu

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom suszarki automatyczne Beko zużywają jeszcze mniej energii niż podobne urządzenia sprzed kilku lat. Miesiąc użytkowania suszarki Beko z klasą energetyczną A+++ to tylko 9 złotych (przy średniej cenie 60 gr/kWh)!

Suszarka automatyczna
NIE zajmuje dużo miejsca

Suszarkę automatyczną Beko możesz – za pomocą specjalnego łącznika – postawić na pralce, dzięki czemu nie zajmuje ona dodatkowej przestrzeni na podłodze łazienki. Jeśli nie masz miejsca na pralce, pomyśl o pralkosuszarce.

Suszarka automatyczna
NIE potrzebuje odpływu wody

Zbiornik z wodą odparowaną z ubrań opróżnisz samodzielnie i zajmie Ci to nie więcej niż minutę. Dzięki temu suszarka automatyczna Beko może stać w dowolnym miejscu!

Suszarka automatyczna
NIE niszczy ubrań

Ubrania wyjęte z suszarki automatycznej będą jak nowe. Znacznie więcej szkód wyrządza im suszenie na wolnym powietrzu, gdzie mają do nich dostęp zanieczyszczenia oraz światło słoneczne, które może powodować blaknięcie kolorów.

5 TECHNOLOGII NA 5! Poznaj unikalne technologie w suszarkach Beko

POMPA CIEPŁA

To połączenie najwyższej wydajności i niskiego zużycia energii. Dzięki pompie ciepła część energii cieplnej z cyklu parowania zostaje odzyskana i użyta do szybszego i bardziej oszczędnego suszenia odzieży. Suszenie w suszarce Beko z pompą ciepła jest ekonomiczne i bezpieczne dla Twoich tkanin.

SILNIK INWERTEROWY Wydajność, cisza, niezawodność i oszczędność przez lata

Zapewnia wysoką wydajność oraz niezawodność, przyczyniając się do jeszcze niższego zużycia energii. Gwarantuje również bardzo cichą pracę urządzenia - tak aby maksymalnie zwiększyć Twój komfort.

CZUJNIK FLEXYSENSE Automatyczny dobór warunków suszenia w zależności od wsadu

Zadba o idealny poziom wysuszenia Twoich ubrań. Automatyczny czujnik dostosuje czas suszenia do wybranego przez Ciebie programu, objętości i wilgotności wsadu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że tkaniny po wyjęciu będą przyjemne w dotyku i lekkie.

KOMPAKTOWE WYMIARY Jedne z najbardziej kompaktowych suszarek na rynku. 7 kg wsadu przy 46 cm głębokości!

Suszarki automatyczne Beko oferują możliwość załadunku aż 7 kg prania przy głębokości zaledwie 46 cm (wybrane modele). Dzięki temu zyskasz więcej miejsca i bez trudu postawisz suszarkę (za pomocą specjalnego łącznika) na pralce Beko.

KLASA ENERGETYCZNA A+++ Skuteczne suszenie w dogodnej temperaturze oraz najwyższa oszczędność energii.

Wysoka klasa energetyczna suszarek automatycznych Beko to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii - dzięki temu nie tylko zadbasz o swój budżet, ale także o środowisko naturalne!

Sprawdź modele najnowszych suszarek Beko i zacznij oszczędzać już dziś!