Pakiet usług MAX za 1 zł!
Przy zakupie zmywarek wolnostojących Sharp.
Pakiet MAX
wniesienie, podłączenie, wypoziomowanie

Kup wybrany model zmywarki z listy poniżej
i odbierz pakiet usług MAX za 1 zł.

Oferta dotyczy wybranych zmywarek Sharp zakupionych w salonach RTV EURO AGD oraz na euro.com.pl w okresie 15.09.2017 – 20.11.2017 r. Szczegóły Oferty w Regulaminie.

Lista modeli zmywarek objętych Ofertą Specjalną:

Do zabudowy

Sharp QW-GT31F452I

Turbo Drying
Klasa A++Wybierz produkt

Sharp QW-GT43F413I

Turbo Drying
Klasa A++Wybierz produkt

Sharp QW-GT24F463IDE

Turbo Drying
Klasa A++Wybierz produkt

Sharp QW-GT31F452W

Turbo Drying
Klasa A++Wybierz produkt

Wybrane funkcje zmywarek

Wysusz skuteczniej z Turbo Drying
Umieszczone w zmywarce wiatraki sprawiają, że po skończonym cyklu zmywania we wnętrzu urządzenia nie pozostaje para wodna, a naczynia są idealnie suche i lśniące.
Obniż zużycie wody i prądu
Funkcja połowy załadunku umożliwia włączenie zmywarki dla mniejszej ilości naczyń bez obaw o duże zużycie wody i prądu. Zmywarka dostosuje ich ilość do wielkości załadunku.
Umyj więcej za jednym razem
Jeśli masz dużą rodzinę wybierz zmywarkę o większej pojemności. Łatwo pomieścisz w niej wszystkie naczynia, a także większe garnki i patelnie.
Myj wygodnie sztućce w specjalnej szufladzie
Zmywarka posiada dodatkowy, trzeci poziom załadunku przeznaczony na sztućce. Jest to szuflada, w której umieścisz nie tylko sztućce, ale również drobne naczynia kuchenne - spodki, łopatki czy mieszadła od miksera. Samo wkładanie i wyjmowanie sztućców jest niezwykle wygodne.
Oszczędzaj z klasą A+++
Kupując sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.
Dbaj o higienę naczyń dziecięcych
Program higieniczny dzięki wysokiej temperaturze mycia pozwala wyeliminować większość bakterii. Przyda Ci się zwłaszcza do mycia naczyń dla niemowląt, w tym także butelek.