Pakiet usług MAX za 1 zł!
Przy zakupie zmywarek wolnostojących Amica.
Pakiet MAX
wniesienie, podłączenie, wypoziomowanie

Kup wybrany model zmywarki z listy poniżej
i odbierz pakiet usług MAX za 1 zł.

Oferta dotyczy wybranych zmywarek Amica zakupionych w salonach RTV EURO AGD oraz na euro.com.pl w okresie 20.10.2017 – 24.11.2017 r. Szczegóły Oferty w Regulaminie.

Lista modeli zmywarek objętych Ofertą Specjalną:

Amica ZWM 436 SDWybierz produkt

Amica ZWM 436 WDWybierz produkt

Amica ZWM 636 SDWybierz produkt

Amica ZWM 628 BEDWybierz produkt

Amica ZWM 428 IEDWybierz produkt

Amica ZWM 428 WEDWybierz produkt

Amica ZWM 636 WDWybierz produkt

Amica ZWM 668 IEDWybierz produkt

Amica ZWM 628 WEDWybierz produkt

Amica ZWM 628 IEDWybierz produkt

Amica ZWM 468 IEDWybierz produkt

Wybrane funkcje zmywarek

AUTO DELIKATNE

Cenne naczynia pod ochroną!

Obawiasz się, że naczynia, które posiadasz mogą zostać uszkodzone podczas zmywania w Twoim urządzeniu? W zmywarkach Amica znajdziesz program przygotowany z myślą o Twoich potrzebach! Dzięki specjalnemu programowi przeznaczonemu do mycia naczyń wymagających szczególnej delikatności, Twoje kryształy lub porcelana będą nie tylko bezpieczne, ale też idealnie czyste!
FUNKCJA ½ ZAŁADUNKU

Pełne możliwości zmywania przy niepełnym załadunku!

Co jeśli nie chcesz włączać niezapełnionej zmywarki, aby nie tracić energii elektrycznej oraz wody? Dzięki Amica nie musisz dłużej czekać na to, aż urządzenie będzie pełne! Już teraz zyskaj oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki wygodnej funkcji ½ załadunku. Jeśli zapełnisz jeden kosz lub oba jednocześnie – przy zmniejszonej o połowie ilości naczyń, wszystkie ramiona natryskowe będą pracować naprzemiennie w trybie sekwencyjnym!
OPÓŹNIENIE STARTU

Start zmywania w wybranym przez Ciebie momencie!

Chcesz odłożyć zmywanie na później? Nie ma sprawy! Dzięki funkcji programowania czasu rozpoczęcia zmywania w zmywarkach Amica, zyskujesz możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia. Jeśli chcesz, możesz rozpocząć zmywanie z opóźnieniem! Jeśli jesteś osobą dokładnie planującą swój czas lub korzystasz z nocnych taryf energetycznych - to komfortowe rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie!
HOT AIR DRYING

Szybki i dokładny proces suszenia!

Chcesz, aby Twoje naczynia były szybko i sprawnie wysuszone? Zmywarki Amica wykorzystują system Hot Air Drying. Za sprawą zastosowanego w nim zjawiska kondensacji, które polega na skraplaniu pary wodnej będącej w komorze zmywarki, Twoje naczynia będą idealnie i dokładnie wysuszone, a Ty będziesz cieszyć się doskonałymi efektami pracy Twojego urządzenia!