Bądź bezpieczny, bądź zdrów

Zadbaj o zdrowie, czystość i bezpieczeństwo w Twoim domu.

Sprawdź
Samsung - Bądź bezpieczny, bądź zdrów Samsung - Bądź bezpieczny, bądź zdrów

Zadbaj o zdrowy i bezpieczny dom

Dedykowane funkcje w urządzeniach Samsung pomogą Ci utrzymać dom w higienicznej czystości oraz zapewnią optymalne warunki przechowywania żywności. Czyste powietrze, sterylnie czyste ubrania, zdezynfekowane naczynia i świeżość na dłużej to tylko niektóre zalety naszych produktów. Dowiedz się więcej na temat technologii i programów.

Sterylnie czyste pranie

Pralki, pralko-suszarki oraz suszarki Samsung posiadają szereg technologii, które sprawią, że Twoje pranie będzie higienicznie czyste. Dzięki rozwiązaniom wykorzystującym parę lub podgrzane powietrze ubrania będą zdezynfekowane i pozbawione większości bakterii i alergenów.

* Na podstawie badań Intertek programów z funkcją pary w pralkach. Samsung - Sterylnie czyste pranie
w lewo
w prawo

Dezynfekcja i odświeżanie podgrzanym powietrzem

Air Wash

Utrzymuj swoje ubrania higienicznie czyste bez wody i detergentów. Technologia Air Wash zastosowana w pralko-suszarkach Samsung zdezynfekuje* i odświeży ubrania przy użyciu bardzo ciepłego powietrza. Bakterie oraz nieprzyjemne zapachy zostaną skutecznie usunięte, a Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.

* Dotyczy tylko funkcji Air Wash w pralko-suszarkach
Dezynfekcja i odświeżanie podgrzanym powietrzem

Zmywarki

w lewo
w prawo

Oddychaj czystym powietrzem

Jakość domowego powietrza jest bardzo ważna. To, czym oddychasz, ma wpływ na zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Oczyszczacze Samsung pomogą Ci wyeliminować z powietrza nawet do 99,97%* bakterii i roztoczy. Zadbaj o dodatkową ochronę w swoim domu – wybierz urządzenia z wysokoskutecznym filtrem HEPA 13.

* Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
Oddychaj czystym powietrzem
Komfort oddychania w Twoim domu

Komfort oddychania w Twoim domu

Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA 13

Oczyszczacze powietrza Samsung usuwają aż do 99,97%* zanieczyszczeń. Wysokoskuteczny filtr HEPA 13 pozbywa się bakterii, roztoczy, zarodników pleśni i grzybów, ultradrobnych pyłów PM 1,0, PM 2,5, PM 10 oraz alergenów. Powietrze w Twoim domu stanie się higienicznie czyste, a Ty będziesz mógł spokojnie odetchnąć.

* Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.

Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu

5-warstwowy system filtracji HEPA

Możesz mieć pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz będzie idealnie czyste. 5-warstwowy system filtracji HEPA zastosowany w odkurzaczu pionowym POWERstick Jet™ wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Posiada certyfikaty SLG oraz BAF, potwierdzające skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Ponadto, utrzymanie odkurzacza w higienicznej czystości jest niezwykle proste, ponieważ wszystkie elementy – pojemnik na kurz, system multicyklonowy oraz filtr – można wygodnie myć w wodzie.

* Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.).
Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu

Przechowuj żywność w optymalnych warunkach

Wygodne i higieniczne rozwiązania

Technologie zastosowane w lodówkach Samsung pozwalają Ci przechowywać więcej produktów niż w tradycyjnych lodówkach i sprawiają, że żywność pozostaje świeża nawet dwa razy dłużej! Wybierz taką lodówkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Przechowuj żywność w optymalnych warunkach * Funkcja Twin Cooling Plus . Wyniki badań SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH dla lodówek RS6*N8 (w porównaniu do modelu RSA1U*).
w lewo
w prawo

Mikrofalówki z powłoką antybakteryjną

Łatwe, skuteczne czyszczenie

Mikrofalówki Samsung mają powłokę z emalii ceramicznej, która zapobiega przywieraniu, dzięki czemu tłuszcz i inne pozostałości można łatwo wyczyścić. Wystarczy po użyciu przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. Wnętrze z emalii ceramicznej zapobiega również rozwojowi bakterii i zapewnia bardziej higieniczne środowisko gotowania.

Zobacz modele
Przechowuj żywność w optymalnych warunkach
->