Logo Family Hub
1000 złoty na zakupy na frisco.pl

Zakupy z ekranu
lodówki

dowiedz się więcej
1000 złoty na zakupy na frisco.pl

Zakupy z ekranu
lodówki

dowiedz się więcej

Jak otrzymać voucher?

1. Kup lodówkę Family Hub™ u wybranego partnera handlowego.*

2. Zarejestruj produkt w ciągu 21 dni na stronie promocji.

3. Przekaż nam swoją opinię o produkcie.

4. Aktywuj na ekranie lodówki nagrodę - 5 voucherów o wartości 200 zł każdy.**

5. Odbieraj zakupy z darmową dostawą przez cały 2020 rok.

Zarejestruj produktRegulamin

*Szczegóły oraz lista partnerów handlowych i produktów objętych promocją na familyhub.samsung.pl. Promocja trwa od 5.12.2019 r. do 31.01.2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Voucher jest ważny przez pięć miesięcy od daty aktywacji, która powinna nastąpić w ciągu 14 dni od daty otrzymania maila z kodem aktywacyjnym. Termin ważności vouchera upoważniającego do darmowej dostawy zakupów z Frisco.pl mija 31.12.2020 r. Fundatorem vouchera na bezpłatną dostawę jest Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie.
**Aplikacja Frisco.pl dostępna jest w najnowszej wersji oprogramowania lodówki. W przypadku braku dostępności aplikacji, niezbędna jest aktualizacja oprogramowania. Szczegóły na stronie producenta.

Modele objęte promocją

Wygodniej zarządzaj swoim domem

z lodówki Family Hub™

Możliwość zdalnego zaglądania do lodówki, pomoc w zarządzaniu domowymi zapasami, kulinarne inspiracje oraz domowe centrum rozrywki. A to wszystko w Twojej ulubionej kuchni!

Zaglądaj do lodówki nawet z daleka

Zawsze wiesz,
co masz w lodówce

Dzięki trzem wbudowanym kamerom robiącym zdjęcia po zamknięciu drzwi, zobaczysz wnętrze lodówki na zewnętrznym ekranie. Nie musisz już otwierać drzwi, aby sprawdzić, jakie produkty są w środku.

Zdalnie zajrzyj
do środka

Jesteś na zakupach i nie pamiętasz, czy jest jeszcze mleko, wędlina, czy wystarczy jajek? Dzięki funkcji View Inside możesz zdalnie zajrzeć do lodówki i dokupić to, czego brakuje.*

* Używając aplikacji SmartThings.

Zawsze aktualna lista
zakupów

Ekran lodówki umożliwia stworzenie listy zakupów dostępnej dla całej rodziny. Dzięki SmartThings każdy z domowników zobaczy na smartfonie, jakich produktów brakuje do idealnego obiadu.

Ułatwiona organizacja życia domowego

Rodzina bliżej siebie

Ekran dotykowy Family Hub™ o przekątnej 21,5” to także rodzinna tablica multimedialna, dzięki której zapomnisz o karteczkach przyklejanych na lodówce.

Kalendarz rodzinny

Synchronizuj plany dnia z kalendarzem Google i Outlook, aby nikomu nie umknęło żadne spotkanie, wizyta lekarska czy imieniny babci.

Notatki i wiadomości

Zaskocz swoich bliskich, zostawiając im na ekranie miłe wiadomości i odręczne rysunki, nawet z końca świata.

Zdjęcia i albumy

Oglądaj zapisane zdjecia na ekranie lodówki, a także udostępniaj nowe z dowolnego miejsca.

Witaj w świecie rozrywki i zakupów

Dotknij ekranu Family Hub™ i korzystaj z ulubionych aplikacji. Do wyboru jest wiele aplikacji, z których możesz korzystać bezpośrednio z ekranu swojej lodówki, w tym Spotify, Tuneln, Player, Nespresso, Legimi, Pinterest, Pyszne.pl czy nawet Frisco.pl, dzięki któremu zamówisz zakupy prosto do domu.*

*Aplikacja Frisco.pl dostępna jest w najnowszej wersji oprogramowania lodówki. W przypadku braku dostępności aplikacji, niezbędna jest aktualizacja oprogramowania. Szczegóły na stronie producenta.

Wszędzie dobrze, ale w kuchni najlepiej

Najlepsze miejsce na spotkania

Po co przenosić imprezę do salonu, jeśli ekran Family Hub™ w każdym momencie może posłużyć za telewizor bądź odtwarzacz multimedialny z dostępem do internetu? Poznaj swoich gości od kuchni.

Filmy, seriale, TV

Domownicy głodni, a zaraz premierowy odcinek ulubionego serialu? Dzięki aplikacji bez problemu pogodzisz obowiązki z przyjemnościami.

Muzyka i radio

Uwielbiasz gotowanie w rytm muzyki? Nastrój się odpowiednio dzięki wbudowanym głośnikom stereo, puszczając playlistę ze Spotify czy TuneIn Radio, a także słuchając audiobooka.

Przeglądarka internetowa

Chcesz coś szybko sprawdzić, np. ile gramów ma szklanka ryżu? Skorzystaj z wygodnego dostępu do przeglądarki internetowej przez Family Hub™.

Stwórz własne centrum dowodzenia

Zarządzaj wszystkimi urządzeniami dzięki Samsung SmartThings

Kontroluj wszystkie urządzenia w domu poprzez aplikację SmartThings dostępną w Twojej lodówce. Zaplanuj sprzątanie, włącz pieczenie ciasta, zmień temperaturę w domu lub sprawdź, kiedy skończy się pranie.

Poznaj nasze technologie

FlexZone
SpaceMax™
Triple & Metal Cooling
Dystrybutor wody i lodu
No Frost

Nie wiesz,
co ugotować?

Wydzieloną strefę FlexZone można elastycznie dostosować do aktualnie przechowywanych produktów, ustawiając w niej jedną z czterech temperatur: 0°C, 1°C, 3°C lub temperaturę z chłodziarki, tak by wykorzystać przestrzeń jako rozszerzoną lodówkę.


Komora ze zmienną temperaturą

W specjalnej komorze FlexZone dopasujesz temperaturę do przechowywanych produktów wybierając spośród temperatur 0°C, 1°C, 3°C lub dostosowując je do chłodziarki, co pozwoli na wykorzystanie tej strefy jako dodatkowej przestrzeni lodówki.

Duża pojemność

Zyskaj nawet o 100 litrów większą przestrzeń lodówki niż w standardowych modelach, nie zabierając ani metra kwadratowego z kuchni, dzięki technologii SpaceMax. Nowoczesny system izolacji pozwolił na stworzenie o wiele cieńszych ścianek, co powiększyło miejsce na właściwą, smaczną zawartość lodówki.

* dla lodówek RS6*N8* w porównaniu do konwencjonalnego modelu RSA1U*

Stała temperatura wewnątrz

Triple Cooling to technologia kontrolująca i stabilizująca temperaturę we wszystkich trzech komorach. Wpływa na podniesienie wilgotności i zapobiega mieszaniu się zapachów. Płytka Metal Cooling utrzymuje optymalne schłodzenie powietrza, dzięki czemu produkty spożywcze pozostają dłużej świeże, a temperatura wewnątrz lodówki szybko wraca do poziomu sprzed otworzenia drzwi.

Dystrybutor wody i lodu

We front drzwi został wbudowany dozownik wody i lodu oraz wygodny wyświetlacz LED, w którym umieszczono elementy sterujące. Dystrybutor podaje schłodzoną i filtrowaną wodę, kostki lodu lub kruszony lód. Wybrane modele lodówek nie wymagają podłączenia do linii wodnej.

Koniec ze szronem i lodem

Dzięki usprawnieniu przepływu powietrza, system No Frost niweluje wilgoć oraz utrzymuje taką samą temperaturę w każdym miejscu chłodziarki. Możesz zapomnieć o uciążliwym szronie i lodzie. Lodówka o wiele szybciej osiąga właściwą temperaturę, a Ty nie musisz ręcznie jej odmrażać – zamiast tego, możesz cieszyć się świeżością produktów spożywczych znacznie dłużej.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów