Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

serwer do małej firmy WD Sentinel DX4000 16TB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
serwer do małej firmy WD Sentinel DX4000 16TB
WD Sentinel DX4000 16TB
Opis i dane
Serwer do małej firmy - dysk sieciowy WD Sentinel™ DX4000 16TB WDBLGT0160KBK

Prosta instalacja „plug-and-play”

Procedura instalowania serwera WD Sentinel i podłączania do sieci firmowej jest niezwykle prosta. Na ekranach pulpitu administratora są wyświetlane instrukcje prowadzące krok po kroku przez proces instalacji, dodawania użytkowników, nadawania uprawnień dostępu, tworzenia udziałów oraz konfigurowania harmonogramu kopi zapasowych.

Łatwa konserwacja
Dodawanie lub wymiana jednego z fabrycznie zainstalowanych dysków na nowy jest równie prosta co wymiana żarówki. Wystarczy otworzyć pokrywę urządzenia i zainstalować nowy dysk, a WD Sentinel wykona resztę zadań automatycznie. Serwer płynnie wykona migrację danych z zachowaniem odpowiedniego poziomu RAID i automatycznie rozszerzy dostępną pojemność. Procedura integracji nowego dysku nie zakłóca dostępu użytkowników do danych. Bez utraty danych. Bez przestojów.

Bezpieczny dostęp zdalny
Serwer WD Sentinel nadaje się idealnie dla firm, których personel pracuje w biurach zewnętrznych lub w domu. Wszystkie dane biznesowe są bezpieczne w jednym miejscu, a pracownicy zdalni mogą uzyskiwać do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu. Ponadto, serwer WD Sentinel codziennie tworzy kopie zapasowe plików znajdujących się na wszystkich komputerach w sieci firmowej. Proces ten jest całkowicie automatyczny.

Strumieniowe odtwarzanie multimediów w całej sieci firmowej
Dzięki wbudowanemu serwerowi multimediów DLNA pracownicy mogą korzystać z udostępnionych bibliotek multimediów w sieci, zamiast kopiować pliki na każdy komputer z osobna. Serwer umożliwia również zdalne odtwarzanie strumieniowe zawartości multimedialnej, takiej jak pliki wideo, muzyka i informacje graficzne dla pracowników, dostawców lub klientów.

Rewelacyjna wydajność
Dwa porty Gigabit Ethernet zapewniają szybkość odczytu danych z serwera WD Sentinel DX4000 na poziomie do 85 MB/s za pośrednictwem interfejsu Gigabit Ethernet. To trzykrotnie szybciej niż większość dostępnych obecnie na rynku dysków sieciowych w tej klasie. Dla pełnej elastyczności urządzenie jest także wyposażone w 2 porty SuperSpeed USB 3.0, zapewniające transfer danych z szybkością do 5 Gb/s. Do portów tych można podłączyć dodatkowe nośniki pamięci masowej.

Zgodność z wieloma systemami operacyjnymi

Urządzenie WD Sentinel zawiera oprogramowanie połączeniowe dla platform Windows XP, Windows Vista®, Windows 7, Mac OS® X Leopard® i Mac OS® Snow Leopard®. Obsługa najczęściej używanych protokołów sieciowego systemu plików zapewnia zgodność z wieloma platformami i umożliwia udostępnianie plików w systemach operacyjnych Windows, Mac oraz Unix/Linux.

Dane techniczne:
 • Procesor: Intel AtomTM D525 1.8 GHz Dual Core
 • pamięć: 2 GB RAM
 • system operacyjny: Windows Storage Server 2008 R2 Essentials
 • interfejs: Gigabit Ethernet x2, USB 3.0 x2
 • pojemność: 16 GB
 • wymiary: 206 x 224 x 160 mm
 • waga: 6,13 kg
 • napięcie zasilania: 110 - 220 V

W zestawie:
 • Serwer magazynujący dla małych firm
 • Kabel Ethernet RJ45
 • Zasilacz z przewodem zasilania
 • dodatkowy zasilacz z kablem zasilającym (model 16 TB)
 • Skrócona instrukcja instalacji

Dane techniczne

serwer do małej firmy WD Sentinel DX4000 16TB

Dołączony dysk  tak 16 TB
Obsługa sieci bezprzewodowej nie
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD Sentinel DX4000 16TB, wpisz 427554 w wyszukiwarce euro.com.pl.