Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk sieciowy Seagate NAS 2-Bay STCT10000200 10TB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk sieciowy Seagate NAS 2-Bay STCT10000200 10TB
Seagate NAS 2-Bay STCT10000200 10TB
Opis i dane

Seagate NAS OS 4 pozwala Ci się zorganizować i być na bieżąco z realizacją zadań

Bez wysiłku skonfiguruj i ustaw wiele urządzeń za pośrednictwem tego przejrzystego i intuicyjnego interfejsu. Zarówno w laptopie lub komputerze stacjonarnym, jak i w tablecie i smartfonie system Seagate NAS OS 4 łączy najlepsze funkcje oprogramowania do urządzenia NAS, zapewniając Twoim projektom dostępność, bezpieczeństwo i sprawne działanie.

Duża pojemność – scentralizowana

Od 2 TB do 20 TB pojemności – zdecyduj, co jest odpowiednie dla Ciebie. Zacznij centralizować i uzyskiwać dostęp do wszystkich cyfrowych zasobów bezpiecznie z dowolnego miejsca.


Wydajność, na której można polegać

Dzięki znakomitej szybkości transmisji plików urządzenie Seagate NAS z pewnością będzie pasować do profilu Twojej firmy, zapewniając połączenie nawet 25 użytkownikom bez potrzeby posiadania działu informatycznego.


Pracujesz zdalnie i potrzebujesz dostępu do plików? Sprawdź Sdrive.

Seagate Sdrive™ to najprostszy, najbardziej intuicyjny sposób, aby łączyć się z urządzeniem NAS, gdy jesteś poza biurem i musisz wyszukać lub pobrać plik. Uzyskuj dostęp do urządzenia NAS z dowolnego komputera stacjonarnego lub laptopa, klikając ikonę Sdrive (w Komputerze lub w programie Finder). Przeciągaj i upuszczaj pliki lub wyszukuj konkretne pliki i otwieraj je bezpośrednio za pomocą ich natywnej aplikacji. Dostęp do plików na Seagate MyNAS można uzyskać również bezpiecznie i łatwo także za pośrednictwem swojego smartfona.


Wbudowana niezawodność

Urządzenie NAS korzysta wyłącznie z optymalizowanych dysków NAS o pojemności nawet 5 TB. Dyski NAS HDD zaprojektowano specjalnie z myślą o aplikacjach NAS pracujących Dzięki lepszej odporności na wibracje i zaawansowanym funkcjom zarządzania wiodący w branży dysk NAS HDD jest w stanie obsługiwać kilka optymalnych profili zasilania i wydajności, pozwalając zachować właściwą równowagę.


Oto aplikacje, których szukasz

Naprawdę. Wydaje się, że istnieją aplikacje na wszystko, a urządzenie NAS posiada aplikacje, które sprawiają, że niektóre aplikacje biznesowe stają się łatwiejsze. Sprawdź aplikację do monitoringu, aplikację antywirusową oraz wspaniałą aplikację, która pomaga tworzyć kopie zapasowe w chmurze. . . a wkrótce pojawią się kolejne aplikacje.

Dane techniczne

dysk sieciowy Seagate NAS 2-Bay STCT10000200 10TB

Format dysku 2,5" SATA II, 3,5" SATA II
Maksymalna pojemność dysków 10 TB
Dołączony dysk  tak 10 TB
Liczba kieszeni 2
Interfejsy  2 x USB 3.0, Ethernet
Liczba portów LAN 1
Obsługa sieci bezprzewodowej nie
Obsługiwane systemy operacyjne  Windows, OSX, Linux, Unix
RAID  tak
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Seagate Technology
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Seagate NAS 2-Bay STCT10000200 10TB, wpisz 1078291 w wyszukiwarce euro.com.pl.