Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

bezprzewodowy serwer / hub Adata Dash Drive AE400

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
bezprzewodowy serwer / hub Adata Dash Drive AE400
Adata Dash Drive AE400
Opis i dane
ADATA DashDrive Air AE400 został zaprojektowany w celu zapewnienia użytkownikom urządzeń przenośnych łatwego oraz szybkiego dostępu do zewnętrznych pamięci masowych, gdyż wyposażony został w pełnowymiarowy port USB oraz czytnik kart SD. Spełnia on rolę hotspotu z obsługą sieci w standardzie IEEE 802.11 b/g/n i pozwala na ustanowienie połączenia w tym samym czasie z dziesięcioma urządzeniami mobilnymi.

Strumieniowe odtwarzanie materiałów wideo w jakości Full HD możliwe jest przez trzech użytkowników lub przez pięciu w przypadku materiałów wideo w jakości 720p. Co najważniejsze, urządzenie obsługuje praktycznie wszystkie systemy operacyjne w tym iOS, Android, Windows (XP, Vista, 7, 8), OS X i Linux 2.4 +. Dodatkowo posiadacze urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Apple iOS w wersji 5.0 i wyższej, jak również Google Android od 2.3 Gingerbread, mogą zainstalować dedykowaną aplikację.

ADATA DashDrive Air AE400 to również Power Bank o pojemności 5000 mAh, który zapewni Wam dodatkowe źródło zasilania w smartfonie, tablecie czy też odtwarzaczu muzycznym.

Główne cechy produktu:
  • Wymiary: 80 x 59 x 21mm
  • Waga: 128g
  • Pojemność akumulatora: 5000 mAh
  • Wejścia: microUSB, USB, Czytnik kart pamięci SD/SDHC/SDXC
  • Standard bezprzewodowy: IEEE 802.11b/g/n
  • Funkcje: Wi-Fi hotspot, czytnik kart pamięci, przenośna bateria/akumulator

Dane techniczne

bezprzewodowy serwer / hub Adata Dash Drive AE400

Dołączony dysk  nie
Obsługa sieci bezprzewodowej nie
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Adata Dash Drive AE400, wpisz 428524 w wyszukiwarce euro.com.pl.