Dobre słuchawki do konsoli PS4

Z tego artykułu dowiesz się:jakie słuchawki do PS4 są najlepsze na co warto zwracać uwagę, wybierając słuchawki do PS4
Autor: Sara

Osoby spędzające sporo czasu na graniu w gry zdają sobie sprawę ze znaczenia dobrych słuchawek. Właściciele konsol PlayStation 4 z pewnością nie raz zastanawiali się nad tym, które słuchawki bezprzewodowe, kompatybilne z PS4, będą najlepsze? Oczywiście w zależności od indywidualnych preferencji można też brać pod uwagę słuchawki przewodowe. Postaramy się doradzić i ułatwić proces kupowania tego typu akcesoriów. Najlepszym sposobem będzie pokazanie kilku dobrych przykładów.

Zobacz także: Kupujemy słuchawki dla gracza - na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Jakie słuchawki do PS4 są najlepsze?

Temat dobrych słuchawek do konsoli firmy Sony, czyli PlayStation 4, najłatwiej będzie omówić na podstawie przykładów. Spróbujemy przedstawić dobre sprzęty, dzięki którym rozgrywka stanie się czystą przyjemnością. Przy okazji warto podkreślić, że staraliśmy się brać pod uwagę różne przedziały cenowe, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jakie słuchawki będą idealne do PS4? Zacznijmy od modelu o nazwie Turtle Beach Ear Force Recon 50P. Ten zestaw słuchawkowy stanowi doskonały przykład połączenia lekkości, wydajności, a także wygody użytkowania. Wszystko sprowadza się do świetnie zaprojektowanej konstrukcji urządzenia, co procentuje podczas wielogodzinnych rozgrywek. Użytkownik nie odczuwa przesadnego zmęczenia ani dyskomfortu, a dzięki pełnowymiarowym nausznikom, w których zastosowano specjalnie dobraną skórę, można łatwo zapomnieć, że w ogóle korzysta się ze słuchawek. Warto wspomnieć także o partnerstwie Turtle Beach z EA SPORTS, w związku z czym producent słuchawek jest oficjalną marką zestawów EA SPORTS FIFA 20 Global Series. Na koniec kilka parametrów technicznych. W tym modelu słuchawek znajdują się przetworniki 40 mm, złącze to jack 3,5 mm, a materiałem poduszek jest syntetyczna skóra z amortyzującą pianką. Pasmo przenoszenia wynosi między 20 Hz a 20 kHz.

Za bardzo dobre słuchawki do PS4 można uznać model Turtle Beach Recon 70P. Czuły mikrofon na wysięgniku umożliwia sprawną komunikację z pozostałymi członkami drużyny. Ma to szczególne znaczenie podczas rozgrywek sieciowych z dużym naciskiem na koordynację poczynań grupy. Cały sprzęt jest wykonany w ergonomiczny sposób, co przekłada się na wygodę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Warto podkreślić, że materiał opaski na pałąku to syntetyczna skóra z dodatkową amortyzacją piankową. Wygoda użytkowania jest zapewniona między innymi za sprawą elementów sterujących w postaci pokrętła głośności, a także przycisku wyciszenia. Pasmo przenoszenia ma wartość między 20 Hz a 20 kHz, natomiast zastosowane złącze to jack 3,5 mm.

Świetnym przykładem słuchawek dedykowanych do PS4 z trochę wyższej półki jest model HyperX Cloud PS4 HX-HSCLS-BL/EM. Mikrofon precyzyjnie przesyła głos gracza, dzięki czemu w tytułach wieloosobowych można bezproblemowo komunikować się z innymi użytkownikami. Trzeba podkreślić także fakt, że mikrofon dołączony do słuchawek można łatwo zdjąć, jeśli akurat nie jest potrzebny. Pilot znajdujący się na kablu jest gwarancją tego, że proces podgłaśniania i ściszania będzie wyjątkowo łatwy, a także szybki, co jest ważne podczas rozgrywki przepełnionej akcją. W tym modelu słuchawek kompatybilnych z PS4 nawet przewód jest wysokiej jakości, ponieważ został dodatkowo pokryty powłoką ochronną, więc znacznie trudniej doprowadzić do jego uszkodzenia. Pałąk wykonany z aluminium jest solidny, natomiast dodatek z miękkiego materiału zapewnia wygodę. Pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 25 kHz.

Polecane słuchawki
  • 149,99 zł
  • 429 zł
  • 34,99 zł
  • 53,99 zł
  • 449 zł

Na co zwracać uwagę podczas kupowania słuchawek?

Kupując słuchawki do konsoli PlayStation 4, warto zastanowić się nad kwestią wygody. Najlepiej jest przymierzyć różne modele, a jeśli nie mamy takiej możliwości, możemy nawet przeanalizować same zdjęcia i podane wymiary. Kolejną ważną kwestią w nowych słuchawkach dedykowanych do PS4 z pewnością będzie kwestia mikrofonu. Prawda jest taka, że wiele osób potrzebuje tego dodatku, ponieważ jest niezastąpiony podczas rozgrywek sieciowych. Nie można jednak zapominać o tym, że nie każdy chce korzystać z mikrofonu, więc czasem atrakcyjniejszym modelem może być właśnie sprzęt bez niego. Kwestia tego, czy niezbędne są słuchawki bezprzewodowe kompatybilne z PS4, czy może wystarczą przewodowe, ostatecznie sprowadza się do indywidualnych preferencji. Niektórzy nie lubią plątaniny kabli, a innym to w ogóle nie przeszkadza. W związku z tym można zaoszczędzić, jeśli zdecydujemy się na słuchawki przewodowe.

Na koniec kwestia, której wbrew pozorom nie można pomijać. Wygląd sprzętu dla graczy także ma spore znaczenie i jak najbardziej można się nim kierować podczas zakupów. Jeśli jakiś model będzie spełniał nasze technologiczne oczekiwania, ale na przykład nie spodoba nam się jego kolor, wtedy warto zadać sobie odrobinę trudu w celu sprawdzenia pozostałych dostępnych wariantów kolorystycznych.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link