Ranking najlepszych myjek ciśnieniowych

Autor: Joanna

Myjki ciśnieniowe mają spore grono zwolenników. Dzięki nim umyjesz bez wysiłku, szybko, a przede wszystkim skutecznie zarówno samochód, jak i elewację budynku czy też ścieżki i podjazdy. Przed zakupem konkretnego produktu warto zwrócić uwagę na takie parametry jak ciśnienie i wydatek wody, obszar roboczy oraz dodatkowe wyposażenie myjki. Nasz ranking pomoże Ci zapoznać się z najlepszymi produktami na rynku!

Myjka ciśnieniowa usuwa zabrudzenie z podestu wykonanego z drewna  

LISTING PRODUKTÓW

Karcher K 5 Home

Karcher K3

Karcher K 4 Full Control Dom

Karcher K 2 Premium

Karcher K 4

Karcher K 3 Full Control Dom

Karcher K 7 Full Control Plus Dom

Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Home - ultrawytrzymała myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Home - zaawansowany sprzęt do domuOtwieramy ranking naszym bestsellerem. Myjka Karcher K 5 Home plasuje się w klasie średniej. Sprawdzi się zarówno podczas mycia samochodu, jak i w utrzymaniu porządku wokół domu. Ciśnienie 145 barów w połączeniu z wydajnością tłoczenia na poziomie 500 litrów\h pozwala na szybkie odspajanie uporczywych zabrudzeń. Ochronę i żywotność silnika zapewnia system chłodzenia wodą. Sprzęt posiada wbudowany system podawania środka czyszczącego, dzięki któremu nie musisz sam odmierzać potrzebnych ilości, ale robi to za Ciebie urządzenie. Z dodatkowego wyposażenia warto wymienić złącze Quick Connect, pozwalające na szybkie wpięcie węża i pistoletu, następnie dyszę rotacyjną potrafiącą poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami jak mech i algi z kostki granitowej, oraz dyszę Vario Power, która daje możliwość wygodnej zmiany strumienia wody bezpośrednio na lancy w 3 trybach.

PARAMETRY

Ciśnienie: 145 barów

Długość węża: 8 m

Wydajność tłoczenia: 500 litrów/h

Waga: b. d.

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Łatwość użycia

+ Pojemność

+ Dodatkowe wyposażenie

MINUSY

− Brak dedykowanych wieszaków do użytkowania i przechowywania

OCENA PRODUKTU: 9/10

Myjka ciśnieniowa Karcher K 3 - lekka i poręczna myjka ciśnieniowa

Lekka i poręczna Myjka ciśnieniowa Karcher K 3Prezentowany model K3 firmy Karcher charakteryzuje się nieco gorszymi parametrami niż opisywany powyżej – dysponuje ciśnieniem 120 barów oraz wydajnością tłoczenia na poziomie 380 litrów/h, ale jego dużym plusem jest niska waga, co przekłada się na większą mobilność i łatwiejsze przechowywanie sprzętu. Posiada dobry stosunek jakości do ceny. Z dodatkowego wyposażenia może Cię zainteresować wbudowany filtr wody, system podawania środka czyszczącego oraz złącze Quick Connect. Myjka sprawdzi się idealnie w gospodarstwach domowych do mycia samochodu, rowerów, kostki brukowej, urządzeń ogrodowych, muru z nalotów, blaszanego dachu, drewnianych tarasów itp. Sprzęt dzięki pionowej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca, natomiast specjalne uchwyty na wąż, lancę, końcówki i kabel ułatwiają magazynowanie.

PARAMETRY

Ciśnienie: 120 barów

Długość węża: 6 m

Wydajność tłoczenia: 380 litrów/h

Waga: 5,8 kg

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Niska waga

+ Jakość czyszczenia

+ Dodatkowe wyposażenie

+ Dobry stosunek jakości do ceny

MINUSY

− Brak chwytaka do wyjmowania filtra wody z urządzenia

OCENA PRODUKTU: 8/10

Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Full Control Dom - wydajna myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Full Control Dom z bogatym wyposażeniem dodatkowymKolejny produkt firmy Karcher o nazwie K 4 Full Control Dom posiada dobre parametry zapewniające skuteczne czyszczenie w domowych warunkach – ciśnienie o wartości 130 barów z wydajnością tłoczenia 420 litrów/h pozwoli pozbyć się nawet uporczywych zabrudzeń. Ale tym, co wyróżnia ten model, jest bogate wyposażenie dodatkowe. W zestawie mamy do dyspozycji 2 rodzaje dysz oraz dodatkową przystawkę. Dysza rotacyjna usunie bród z powierzchni odpornych na działanie wysokiego ciśnienia. Dzięki dyszy Vario Power zmienisz w prosty sposób strumień wody na lekki, średni lub silny, z kolei wybór pozycji mix uruchomi podawanie środka czyszczącego. Dużym udogodnieniem jest przystawka T-Racer do czyszczenia poziomych i pionowych powierzchni płaskich. Ciekawostką jest to, że podczas czyszczenia woda nie odbija się od powierzchni – możesz swobodnie usuwać brud bez obawy o zachlapanie rzeczy w najbliższym sąsiedztwie. Oprócz tego sprzęt posiada standardowe w myjkach Karcher złącze Quick Connect. Silnik chłodzony wodą z wbudowanym filtrem wody skutecznie zwiększają żywotność silnika.

PARAMETRY

Ciśnienie: 130 barów

Długość węża: 6 m

Wydajność tłoczenia: 420 litrów/h

Waga: 11,4 kg

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Łatwość użycia

+ Jakość czyszczenia

+ Dodatkowe wyposażenie

MINUSY

− Brak bębna na wąż

OCENA PRODUKTU: 9/10

Polecane myjki ciśnieniowe
  • 629 zł
  • 849 zł
  • 1 049 zł
  • 1 539 zł
  • 1 769 zł

Myjka ciśnieniowa Karcher K 2 Premium - myjka ciśnieniowa o niewielkich wymiarach

Myjka ciśnieniowa Karcher K 2 Premium – kompaktowe wymiary i niska wagaKarcher K 2 Premium to kolejny model, który wyróżnia się kompaktowymi wymiarami oraz niską wagą. Jego zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Jeżeli dodamy do tego stosunkowo bogate wyposażenie, otrzymamy bardzo atrakcyjne zestaw czyszczący. Ciśnienie 110 barów oraz wydajność tłoczenia 360 litrów/h pozwolą usunąć lekkie zabrudzenia. Dodatkowe wyposażenie to dwie dysze – Vario Power i rotacyjna. Zbiornik na detergent ułatwia podawanie środka czyszczącego przez urządzenie. Pompę przed zabrudzeniami chroni filtr wody, zwiększający jej żywotność. Zestaw idealnie nadaje się do okazjonalnego usuwania brudu w bezpośrednim otoczeniu domu, umycia balkonu lub patio. Wyposażony w hak do przechowywania węża ciśnieniowego i kabla elektrycznego ułatwia przechowywanie sprzętu. Wąż o długości 6 metrów nie zagina się.

PARAMETRY

Ciśnienie: 110 barów

Długość węża: 6 m

Wydajność tłoczenia: 360 litrów/h

Waga: 4,8 kg

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Łatwość użycia

+ Pojemność

+ Niska waga

MINUSY

− Sprawdza się podczas okazjonalnego użytkowania

OCENA PRODUKTU: 8/10

Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 - myjka ciśnieniowa ze średniej półki

Myjka ciśnieniowa Karcher K 4, czyli zaawansowany sprzęt do domuModel Karcher K 4 plasuje się w średniej klasie myjek ciśnieniowych. Może się pochwalić dobrą wydajnością – połączenie ciśnienia 130 barów z tłoczeniem 420 litrów/h stawi czoła nawet uporczywym zabrudzeniom. W zestawie otrzymasz bogate wyposażenie - wąż wysokociśnieniowy i poręczny pistolet zapewniający 6-metrowy promień roboczy, wygodną lancę Vario Power z regulacją ciśnienia, lancę z dyszą rotacyjną do usuwania zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie wysokiego ciśnienia oraz filtr wody zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami. Warto wspomnieć o takich udogodnieniach jak Plug n Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty ulokowane na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect czy też pokrętło pozwalające dozować środek czyszczący. W wyposażeniu znajduje się również uniwersalny środek czyszczący o pojemności 1 L. Wszystko to sprawia, że otrzymujemy solidny sprzęt, który sprawdzi się podczas wymagających czyszczeń w naszym gospodarstwie domowym.

PARAMETRY

Ciśnienie: 130 barów

Długość węża: 6 m

Wydajność tłoczenia: 420 litrów/h

Waga: 11,8 kg

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Łatwość użycia

+ Pojemność

+ Dodatkowe wyposażenie

MINUSY

− Wysoka cena

OCENA PRODUKTU: 9/10

Myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Full Control Dom - myjka ciśnieniowa idealna do mycia tarasu

Myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Full Control Dom - mała, lekka i bogato wyposażonaOpisywana myjka marki Karcher model K 3 Full Control Dom wyróżnia się małą wagą, kompaktowymi wymiarami i bogatym wyposażeniem. Wydajność tłoczenia na poziomie 380 litrów/h oraz ciśnienie 120 barów daje dobre efekty podczas usuwania lekkich zabrudzeń. Zgodnie ze standardem marki urządzenie wyposażono w zbiornik na środek czyszczący oraz nowy pistolet Full Control ze wskaźnikiem, lancę Vario Power i lancę rotacyjną. Wskaźnik pistoletu Full Control pokazuje aktualne ustawienie strumienia wybrane na lancy, co zapewnia intuicyjność obsługi. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 150 do czyszczenia poziomych i pionowych powierzchni płaskich (elewacja, podjazd itp.) oraz środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l. Zestaw Home idealnie sprawdza się podczas okazjonalnych zastosowań i nadaje się do utrzymania czystości w bezpośrednim otoczeniu domu.

PARAMETRY

Ciśnienie: 120 barów

Długość węża: 6 m

Wydajność tłoczenia: 380 litrów/h

Waga: 4,4 kg

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Łatwość użycia

+ Waga

+ Dodatkowe wyposażenie

MINUSY


OCENA PRODUKTU: 9/10

Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Full Control Plus Dom - myjka ciśnieniowa do zadań specjalnych

Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Full Control Plus Dom wyjątkowo mocna i trwałaModel K 7 Full Control Plus Dom marki Karcher dysponuje najlepszymi parametrami w naszym rankingu. Ciśnienie 180 barów w połączeniu z wydajnością tłoczenia 600 litrów\h pozwala na szybkie czyszczenie uporczywych zabrudzeń, z którymi mogą sobie nie poradzić pozostałe urządzenia. Jest to wyjątkowo mocna i trwała maszyna, produkt premium z dużą gamą opcjonalnych akcesoriów. Wyposażony w pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus z przyciskami regulującymi ciśnienie wody i dozowanie środka czyszczącego. Bieżące ustawienie sprawdzisz na wyświetlaczu LCD. Niezawodność i trwałość myjki gwarantuje silnik chłodzony wodą. Na swobodę przemieszczania w trakcie czyszczenia pozwala długi, 10-metrowy wąż. W skład zestawu wchodzi przystawka T-Racer T 150 do czyszczenia poziomych i pionowych powierzchni płaskich (elewacja, podjazd itp.) oraz środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1. Zestaw nadaje się idealnie do utrzymania czystości wokół domu.

PARAMETRY

Ciśnienie: 180 barów

Długość węża: 10 m

Wydajność tłoczenia: 600 litrów/h

Waga: 17,6

Zbiornik na detergent: tak

PLUSY

+ Najlepsze parametry w rankingu

+ Pojemność

+ Dodatkowe wyposażenie

+ Łatwość użycia

MINUSY

− Wysoka cena

OCENA PRODUKTU: 10/10

Podsumowanie

Myjki ciśnieniowe są praktycznymi urządzeniami, które pozwalają szybko umyć samochód, ogrodzenie, bramy, elewacje domu, podjazdy i szereg innych rzeczy. Z tego powodu są ostatnio coraz bardziej popularne, szczególnie wśród właścicieli samochodów i domów jednorodzinnych. Pozwalają ponadto zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczylibyśmy na myjnię. Różnią się one parametrami, wielkością, wagą, dodatkowym wyposażeniem. Niektóre z nich to zaawansowane zestawy czyszczące, które zapewnią czystość w bezpośrednim otoczeniu Twojego domu.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link