Słuchawki do Xboxa One – co polecają nasi klienci?

Autor: Sara

Chcesz wygłuszyć hałasy z otoczenia, kiedy oddajesz się grze na Xboxie One? Wybierz najlepsze słuchawki dla graczy i wsłuchuj się w najdrobniejsze dźwięki. Zobacz najchętniej wybierane modele słuchawek z mikrofonem do gier przez klientów RTV EURO AGD. Przekonaj się, za co je cenią. A może poszukujesz słuchawek bezprzewodowych dla graczy? O nich także przeczytasz!

słuchawki z mikrofonem do gier Xbox one

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. które słuchawki z mikrofonem do gier są najlepsze
  2. które słuchawki bezprzewodowe dla graczy warto wybrać
  3. które słuchawki dla graczy do 100 zł budzą zainteresowanie

Które słuchawki z mikrofonem do gier są najlepsze?

słuchawki dla graczy Xbox one HyperX Cloud II KHX-HSCP-RDDzięki obecności mikrofonu w słuchawkach dla graczy pozostaniesz w kontakcie z drużyną lub urozmaicisz sobie czas podczas wielogodzinnej rozrywki, rozmawiając z przyjaciółmi. Z tego powodu słuchawki z dobrym mikrofonem stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów graczy. Które modele kupują?
HyperX Cloud II KHX-HSCP-RD budzą zainteresowanie nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką – klasyczna czerń została urozmaicona modnymi czerwonymi elementami. Słuchawki do gier są kompatybilne z komputerem PC, Xboxem One, PlayStation 4, tabletem i smartfonem. Mają moduł USB służący do sterowania audio i własną kartę dźwiękową DSP. Klienci cenią je za jakość i głośność dźwięku, solidność wykonania i wygodę, którą zapewniają nawet w przypadku długiego noszenia.
Inne cenione słuchawki z mikrofonem do gier to model tej samej marki: HyperX Cloud Stinger HX-HSCS-BK/EM. Rewelacyjnie sprawdzają się w trakcie rozgrywek typu multiplayer. Niektórzy użytkownicy korzystają z nich przez kilka lat i nie odnajdują wad. Chwalą je za wygodę i dobre wygłuszanie dźwięków z otoczenia, ponieważ słuchawki idealnie zakrywają uszy. Są lekkie i solidnie wykonane. Gwarantują dźwięk dobrej jakości. Wiele osób podkreśla korzystną cenę względem słuchawek dla graczy o podobnych parametrach.
Trzecie miejsce wśród ulubionych słuchawek dla gracza Xboxa One stanowi model SteelSeries Arctis 5. Urządzenie jest efektowne z uwagi na podświetlenie Prism RGB. Umożliwia wygodną kontrolę parametrów audio. Warmi napisał o nim tak:
Słuchawki posiadam już nieco ponad pół roku i jestem megazadowolony z zakupu! Są bardzo wygodne, poduszki nie naciskają na uszy. Pałąk dobrze leży na głowie i nie uciska. Słuchawki są solidnie wykonane, nic nie trzaska przy poruszaniu i trzęsieniu nimi. Mikrofon wyłapuje bardzo czysty głos. Same słuchawki do gier nadają się idealnie.
Polecane słuchawki
  • 154,99 zł
  • 499 zł
  • 1 099 zł
  • 119,99 zł
  • 419 zł

Które słuchawki bezprzewodowe dla graczy warto wybrać?

słuchawki z dobrym mikrofonem Xbox oneJeżeli zależy Ci na większej swobodzie ruchu podczas grania na Xboxie One, przyjrzyj się słuchawkom bezprzewodowym dla graczy SteelSeries Arctis 7. Przesyłają sygnał dźwiękowy radiowo. Między kolejnymi ładowaniami baterii masz możliwość grania przez aż 24 godziny – na ten aspekt zwróciło uwagę wielu kupujących. Cenią oni także wykonanie, wygodę i mocny dźwięk. Podczas rozgrywki chętnie korzystają z funkcji z przełączaniem dźwięku chatu. Dźwięki z otoczenia wygłuszone są tak dobrze, że jeden z użytkowników wspomniał nawet o możliwości… odkurzania w trakcie słuchana muzyki.
Inne słuchawki bezprzewodowe dla graczy Xboxa One to Logitech Artemis G933. Mają efektowne regulowane podświetlenie RGB. Użytkownicy cenią je za głośny mikrofon, dobre wykonanie, świetny dźwięk w trakcie gry oraz pojemny akumulator, pozwalający na przeprowadzenie nawet kilku wieczornych sesji z przyjaciółmi.

PRZEWODOWE CZY BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DLA GRACZY?

Oba modele mają zarówno plusy, jak i minusy. Dzięki słuchawkom przewodowym nie jesteś narażony na utraty dźwięku czy zakłócenia. Przy transmisji radiowej mogą wystąpić drobne zakłócenia, za to zyskujesz nieocenioną swobodę podczas gier wymagających wykonywania energicznych ruchów. Jeśli nie chcesz czekać na naładowanie akumulatora, a kabel wydaje Ci się zbyt krótki, wybierz słuchawki dla graczy o wydłużonym przewodzie, np. 3,5 m.

Które słuchawki dla graczy do 100 zł budzą zainteresowanie?

Nie musisz wiele wydawać, by zyskać funkcjonalne słuchawki do gier do Xboxa One. Przy budżecie ograniczonym do 100 zł wybierz prosty model Logitech Stereo Headset H111. Są to słuchawki nauszne z przewodem o długości 1,8 m. Użytkownicy cenią je za świetny mikrofon, dobry dźwięk, szeroką współpracę z różnymi urządzeniami – w tym PC i telefonem – a także cenę.
Obejrzyj wszystkie słuchawki dla graczy Xboxa One dostępne w RTV EURO AGD. W lewym panelu wybierz interesujący Cię przedział cenowy i zaznacz kluczowe parametry. Znajdź model, dzięki któremu będziesz grał wygodnie i przyjemnie.
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link