Serwis online Xbox Live

Autor: Maria
Graj w ulubione gry dla wielu graczy ze swoimi znajomymi w Xbox LIVE, osiągaj rekordowe wyniki i pobieraj najnowsze gry Xbox LIVE Arcade oraz gry na żądanie, nie ruszając się z własnego pokoju. Możesz nawet wydłużyć przyjemność grania, pobierając najnowsze dodatki do gier, które obejmują zestawy map, poziomy, postaci oraz utwory.

 

xbox live dostepny w Polsce


Gry

Korzystaj z ulubionych gier dla wielu graczy ze swoimi znajomymi w Xbox LIVE, osiągaj rekordowe wyniki i pobieraj najnowsze gry Xbox LIVE Arcade oraz gry na żądanie, nie ruszając się ze swojego pokoju. Możesz nawet wydłużyć przyjemność grania, pobierając najnowsze dodatki do gier, które obejmują zestawy map, poziomy, postaci oraz utwory.
 

Znajomi i rodzina

Xbox LIVE ułatwia pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi znajomymi i z rodziną, dzięki czemu nigdy nic Cię nie ominie. Łącz się z serwisami Facebook i Twitter oraz prowadź rozmowy wideo, rozmowy głosowe i tekstowe bezpośrednio z konsoli Xbox 360. Zaplanuj wspólną imprezę z Grupą Xbox LIVE i baw się przez całą noc, grając z przyjaciółmi i z rodziną. Dzięki usłudze Xbox LIVE możesz zawsze przebywać w dobrym towarzystwie.
 

Niezapomniane wrażenia dzięki konsoli Xbox


Posiadacze członkostwa Gold są uprzywilejowani, jeśli chodzi o dostęp do nowych materiałów oraz ofert specjalnych. Dzięki ofercie tygodnia w serwisie Xbox LIVE członkowie o statusie Gold pierwsi mają dostęp do wyjątkowych materiałów, rabatów na gry, dodatków do awatarów oraz innych ofert.
Oferta Xbox LIVE prezentuje się jeszcze ciekawiej w połączeniu z technologią Kinect. Dzięki funkcji sterowania ruchami ciała Kinect umożliwia przełączanie opcji menu serwisu Xbox LIVE machnięciami ręki. Coś Ci się podoba? Wystarczy ponownie machnąć dłonią. Połączenie możliwości serwisu Xbox LIVE i magii technologii Kinect gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Karty Doładowujące Punkty oraz KODy umożliwiające CZłonkostwo XBOX LIve Gold 

Słuchawki umożliwiające komunikację w xbox live

 

Xbox LIVE Marketplace

Biblioteka serwisu Xbox LIVE Marketplace pęka w szwach od gier. Szukasz nowych wyzwań? Znajdź jakiś hit dla siebie, pobierz go i zacznij grać! LIVE oferuje szeroki wybór gier - od najczęściej wybieranych przez posiadaczy konsol Xbox po klasyczne hity Xbox LIVE Arcade. Do tego dzięki bezpłatnym wersjom demonstracyjnym można wypróbowywać nowości, zanim zobaczą je inni. To najlepszy sposób na dostęp do nowinek i korzystanie w pełni z możliwości konsoli Xbox 360.

Widujcie się częściej dzięki usłudze Video Kinect

Możesz rozmawiać z ludźmi z całego świata, nie wychodząc z pokoju - bez kontrolera i zestawu słuchawkowego. Usługa Video Kinect dostępna za pośrednictwem konsoli Xbox 360 umożliwia prowadzenie rozmów wideo przy użyciu telewizora i sterowanie nimi głosem oraz gestami. To całkowicie naturalne, a przy tym niezapomniane wrażenia

Migracja istniejących kont

Najważniejszą informacją z punktu widzenia obecnych użytkowników Xbox LIVE jest możliwość pełnej migracji kont zarejestrowanych na inne kraje. Migracja umożliwi przeniesienie do Polski całego dotychczasowego dorobku graczy: profili, punktów gracza (gamerscore), osiągnięć, punktów Microsoft (MSP) oraz złotych abonamentów. Migracji ulegnie także cała zakupiona do tej pory zawartość rynku Xbox LIVE Marketplace - wystarczy przed całym procesem zgrać ją na dysku twardym konsoli lub pamięci USB.avatar xbox live

 

Przed przeniesieniem konta musisz wiedzieć o kilku istotnych rzeczach.

  • Niektóre usługi mogą być nie dostępne w danym kraju.
  • Wcześniej zakupione lub pobrane materiały (np. wideo, gry, dodatki) nie będą mogły być ponownie pobrane po przeniesieniu konta, więc pamiętaj, aby zapisać zakupione materiały na dysku twardym lub na przenośnej pamięci USB.
  • Proces przeniesienia konta jest nieodwracalny.

 

Usługa Xbox LIVE oraz technologia Kinect na konsolę Xbox 360 otworzą przed Tobą nowy świat gier, rozrywki oraz przyjaciół.

 

Kup konsolę Xbox już teraz!


60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link