Prezent dla złotej rączki – jak wybrać?

Autor: Marcin

Wybór odpowiedniego prezentu dla majsterkowicza z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Z góry można bowiem przyjąć, że wszystkie najpotrzebniejsze do pracy akcesoria już posiada. Przeczytaj nasz poradnik i wybierz idealny prezent dla złotej rączki.

Zobacz także: Bon prezentowy

Prezent dla złotej rączki - Propozycja nr 1 – Myjka ciśnieniowa

Pierwszą propozycją, którą warto wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o prezent dla złotej rączki, jest myjka ciśnieniowa. Nie ulega przecież wątpliwości, że wszelkie majsterkowanie wykonywane na podwórku może skutkować poważnymi zabrudzeniami. Polecamy więc obdarować złotą rączkę urządzeniem, które co prawda nie usunie zabrudzeń za niego, ale z pewnością ułatwi mu czyszczenie podwórka (m.in. kostki brukowej lub samochodu). Model Karcher K 7 Premium Full Control Plus Home to urządzenie, które sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Niezwykła wydajność i skuteczność sprawiają, że myjka ta poradzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami podwórka lub samochodu. Gwarantowane ciśnienie 180 barów to ogromna zaleta tego sprzętu. Z kolei wysoka wydajność (na poziomie 600 litrów na godzinę) powoduje, że myjka bez problemu usunie większy brud i zrobi to o wiele szybciej niż inne urządzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z łatwością i dużą efektywnością wyczyścisz nawet wielkopowierzchniowe przestrzenie. Ponadto myjka została wyposażona w innowacyjną funkcję wodnego chłodzenia silnika. System jego działania polega na tym, że zanim woda zostanie odprowadzona na zewnątrz i przeznaczona do czyszczenia, automatycznie przepływa wokół silnika, chłodząc go. To zaś korzystnie wpływa na jego żywotność i poziom emitowanego hałasu. Dodatkowym udogodnieniem tego urządzenia jest łatwe przygotowanie go do pracy. Wygodne złącze Quick Connect sprawia, że podłączanie i odpinanie węża wysokociśnieniowego i pistoletu jest wyjątkowo komfortowe, a także o wiele prostsze i szybsze. Warto wspomnieć również o długości dołączonego w zestawie węża (aż 10 metrów). W ten sposób swoboda ruchów jest znacznie większa, a samo mycie większych przestrzeni – bardziej komfortowe. Poza tym do atutów tego urządzenia zalicza się wysoka maksymalna temperatura doprowadzanej wody (aż 60 stopni Celsjusza) oraz wbudowany filtr wody. Wszystkie te parametry przemawiają za tym, że myjka ciśnieniowa idealnie sprawdzi się jako prezent dla złotej rączki.

Polecane myjki ciśnieniowe
 • 649 zł
 • 1 049 zł
 • 799 zł
 • 1 349 zł
 • 1 199 zł

Zapoznaj się z innymi naszymi propozycjami na:


Prezent dla złotej rączki – Propozycja nr 2 – Pudełko ochronne

Kolejną opcją, którą warto rozważyć, gdy wybieramy prezent dla złotej rączki, jest pudełko ochronne. Nie ulega wątpliwości, że każdy majsterkowicz posiada w swoim asortymencie pewną grupę akcesoriów, które pragnie otoczyć dodatkową ochroną. Mogą to być zarówno niezwykle istotne klucze francuskie czy śrubokręty, jak i urządzenia elektroniczne. Właśnie do tego celu posłużyć może prezentowana przez nas propozycja. Pudełko ochronne, choć przeznaczone do przechowywania dysków twardych, równie dobrze sprawdzi się do bezpiecznego gromadzenia akcesoriów majsterkowicza. Jeśli nie masz pomysłu, na jaki konkretnie model się zdecydować, przychodzimy z pomocą. Pudełko LogiLink dostępne jest w wielu kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać wariant idealnie pasujący do jego upodobań. Zostało ono wykonane z bardzo wytrzymałego i trwałego materiału, któremu niestraszne są jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Format o przekątnej 3,5 cala sprawia, że bez problemu zmieszczą się tam najbardziej niezbędne przedmioty o niewielkich wymiarach. Atutem tego podarunku będzie też jego wodoodporność. Osoba obdarowana zyskuje w ten sposób dodatkową pewność, że umieszczonym wewnątrz akcesoriom nie stanie się nic złego. Warto wspomnieć również o zatrzaskowym zamknięciu, które dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo chronionych przedmiotów. Natomiast naklejka na pudełku umożliwi łatwą identyfikację konkretnej zawartości (w przypadku posiadania większej ilości tego typu akcesoriów). Wszystkie te aspekty sprawiają, że pudełko ochronne stanowi doskonały prezent dla złotej rączki dbającej o bezpieczeństwo swoich akcesoriów.

 • 159,99 zł
 • 219 zł
 • 89,99 zł
 • 34,99 zł
 • 239 zł

Sprawdż także inne nasze propozycje na:


Prezent dla złotej rączki – Propozycja nr 3 – Ostrzałka do noży

Kolejną propozycją, którą powinniśmy wziąć pod uwagę, wybierając prezent dla złotej rączki, jest ostrzałka do noży. Nie od dziś przecież wiadomo, że dobrze naostrzony nóż sprawdza się nie tylko w kuchni, ale i w wielu innych okolicznościach. Jedną z nich będzie m.in. majsterkowanie. Ostry nóż może ułatwić wiele codziennych zadań. Dlatego warto wyposażyć bliską osobę w przedmiot, który umożliwi jej bezproblemowe naostrzenie wszystkich posiadanych noży i nożyków. Model Chef'sChoice Model 15 będzie idealnym rozwiązaniem. Jest to elektryczna ostrzałka przeznaczona do ostrzenia zarówno prostych, jak i ząbkowanych noży. Jej największy atut stanowi fakt, że oferuje aż 3 etapy ostrzenia, dzięki czemu użytkownik może bez problemu dostosować wybrane parametry do własnych oczekiwań i upodobań. Należy też wspomnieć o kącie ostrzenia, wynoszącym 15º, oraz o opcji ostrzenia jednostronnego ostrza. Ponadto zaletą są niewielkie, kompaktowe rozmiary ostrzałki oraz stosunkowo lekka waga (zaledwie 3,5 kilograma). Urządzenie będzie zatem łatwe i komfortowe w użytkowaniu. Nie ulega więc wątpliwości, że dobra ostrzałka do noży to świetny prezent dla złotej rączki. Zwłaszcza takiej szukającej nowych rozwiązań, które ułatwiają pracę.

Polecane przybory kuchenne
 • 69,99 zł
 • 139,99 zł
 • 139,99 zł
 • 79,99 zł
 • 449 zł

Zobacz również inne nasze poradniki prezentowe:


Prezent dla złotej rączki – Propozycja nr 4 – Wielofunkcyjne urządzenie 5w1

Kolejną propozycją, którą warto rozważyć, gdy chcemy kupić prezent dla złotej rączki, jest wielofunkcyjne urządzenie 5w1. Bez wątpienia każdy zapalony majsterkowicz ucieszy się z podarunku, który w jednej, niewielkiej obudowie skupia wiele przydatnych funkcji i innowacyjnych rozwiązań. Model Xenic CH02 to nie tylko latarka, ale również ładowarka, powerbank, nóż i młotek. Oczywistym jest więc, że urządzenie to idealnie sprawdzi się jako prezent dla złotej rączki. Największym atutem latarki jest funkcja świecenia zarówno światłem stałym, jak i migającym. Dodatkowe udogodnienie stanowi możliwość bezpośredniego ładowania z zapalniczki 12 V i gniazda 24 V lub micro USB. Ponadto wszystkie urządzenia zewnętrzne posiadające zintegrowany port USB mogą być zasilane za jego pośrednictwem. Wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 2600 mAh to kolejna zaleta tego sprzętu. Dzięki niej możesz mieć pewność, że każde urządzenie zewnętrzne zostanie w miarę możliwości zasilone energią. Oprócz tego sprzęt ten wyposażono także w dwie funkcje, korzystnie wpływające na bezpieczeństwo jego użytkownika w sytuacji zagrożenia. Są to: nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa, który może się przydać w razie nieprzewidzianych, groźnych wypadków, oraz końcówka do wybijania szyby we wszelkich sytuacjach awaryjnych. Wszystko to sprawia, że wielofunkcyjne urządzenie 5w1 jest znakomitym prezentem dla złotej rączki.

Polecane latarki
 • 29,99 zł
 • 49,99 zł
 • 159,99 zł
 • 189,99 zł
 • 199,99 zł

Sprawdź inne nasze poradniki, z których dowiesz się co kupić na:


Prezent dla złotej rączki – Propozycja nr 5 – Ładowarka solarna

Kolejną propozycją godną rozważenia podczas kupowania prezentu dla złotej rączki będzie ładowarka solarna. Każdy majsterkowicz posiada wiele urządzeń zasilanych akumulatorowo, które w najmniej oczekiwanym momencie mogą się rozładować. Warto więc obdarować go upominkiem, który pozwoli mu na szybkie i bezprzewodowe doładowanie urządzenia, tak aby po chwili znowu móc cieszyć się jego pełnym działaniem. Przykładem może być model PowerNeed S12000G. Jest to niezwykle wygodne, mobilne źródło zasilania, które będzie w stanie zapewnić energię dla innych, mniejszych urządzeń elektronicznych. Największym udogodnieniem tego typu sprzętu są dwa możliwe źródła gromadzenia energii. Jednym z nich jest tradycyjne zgromadzenie jej poprzez naładowanie, drugim zaś – bezpośrednie promieniowanie słoneczne. Szczególnie korzystna okazuje się druga opcja. Oznacza ona, że nie potrzeba bezpośredniego dostęp do sieci, aby z łatwością napełnić swoje urządzenie potrzebną energią. Kolejne udogodnienie to wyjście USB 2A, które sprawia, że możliwe jest podładowanie zarówno telefonu, jak i tabletu. Należy też wspomnieć o możliwości ładowania dwóch urządzeń jednocześnie oraz o wbudowanym wskaźniku pojemności. Do tego dochodzą: wbudowane diody LED, dzięki którym urządzenie może z powodzeniem służyć jako latarka, oraz wbudowana zapalniczka elektryczna. Wreszcie nie wolno zapominać o wodoodpornej obudowie, karabińczyku w zestawie oraz oryginalnym kształcie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że ładowarka solarna to doskonały prezent dla złotej rączki.

Polecane powerbanki
 • 249 zł
 • 249 zł
 • 119,99 zł
 • 229 zł
 • 159,99 zł

Prezent dla złotej rączki – Propozycja nr 6 – Walizka ochronna

Ostatnią propozycją, jeśli chodzi o prezent dla złotej rączki, jest walizka ochronna. Jak już wspomnieliśmy, każdy majsterkowicz posiada określoną grupę akcesoriów, które pragnie otoczyć dodatkową ochroną. Jeśli natomiast jest ich tak dużo, że samo pudełko okazuje się niewystarczające, to warto obdarować go walizką ochronną. Polecamy postawić chociażby na model Redleaf. Jest on wyposażony we wzmocnioną konstrukcję oraz specjalny wkład tłumiący drgania, dzięki czemu zapewni niekwestionowane bezpieczeństwo całego osprzętu. Ponadto wyróżniają go: wewnętrzna podwójna kieszonka, wygodny uchwyt ułatwiający transport akcesoriów oraz zamek błyskawiczny z dwoma suwakami. Dzięki temu pakowanie sprzętu, jego przenoszenie, a także wypakowywanie będzie bardzo komfortowe. Wspomniane atuty przemawiają za tym, że walizka ochronna to idealny pomysł na prezent dla złotej rączki. Szczególnie wtedy, gdy potrzebuje on przedmiotu, który ułatwi mu przechowywanie i transport potrzebnych akcesoriów.

Wybór prezentu dla złotej rączki nie należy do zadań łatwych. Mamy jednak nadzieję, że nasz poradnik znacznie ułatwił Ci decyzję i już wiesz, na co warto się zdecydować.

 • 269 zł
 • 39,99 zł
 • 49 zł
 • 219 zł
 • 75,99 zł
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link