Polecane głośniki JBL – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Kupno każdego urządzenia elektronicznego wiąże się z pewnym ryzykiem – czy jego parametry będą spełniały Twoje oczekiwania? Czy będziesz zadowolony z jego funkcjonalności, a obsługa będzie łatwa i intuicyjna? Jeśli borykasz się z podobnymi rozterkami, a planujesz zakup głośnika Bluetooth JBL, koniecznie zajrzyj do tego artykułu – znajdziesz tutaj opinie naszych klientów na temat poszczególnych modeli przenośnych głośników.

Głośnik Bluetooth JBL

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie modele głośników Bluetooth JBL do 200 zł polecają nasi klienci,

- które głośniki bezprzewodowe JBL do 600 zł są najlepsze według naszych klientów,

- jakie opinie posiadają głośniki przenośne JBL powyżej 600 zł.

Głośniki Bluetooth JBL do 200 zł – które modele są najlepsze?

Bezprzewodowy głośnik JBLWśród głośników przenośnych JBL do 200 zł zdecydowany prym wiedzie najtańszy model wypuszczony przez markę na rynek, mianowicie JBL GO. Jego popularność potwierdzają liczne komentarze, z których możemy wysnuć wnioski, że stosunek ceny do jakości w przypadku tego urządzenia jest wręcz doskonała. Wskazuje na to m.in. Marcin, pisząc: W cenie około 100 zł nic lepszego się nie znajdzie. Gra czysto, bateria spokojnie trzyma 5-6 h. Nic nie trzeszczy, nie lata. Po pół roku używania nie mogę się na nic poskarżyć. Potwierdza to również użytkownik Yellow: Za taką cenę naprawdę warto – używam do słuchania audiobooków, ale spokojnie daje sobie radio z muzyką, YouTube, itp. Nie spodziewałem się tak dobrej jakości dźwięku w takim maleństwie.

Z tej półki cenowej jeszcze jeden model głośnika przenośnego ma świetne recenzje, mianowicie JBL Clip 2. Nasi użytkownicy wskazują tu nie tylko na długi czas pracy i niską cenę, ale i na wysoką jakość dźwięku, co jest bardzo cenną informacją dla każdego, kto planuje kupić tego typu urządzenie: Doskonale spełnia swoją funkcję. Mały, lekki, ładnie zaprojektowany. Dobra jakość dźwięku. Do oceny Cleo dołącza również Kasia: Produkt idealny na prezent. Jakoś dźwięku doskonała!

Jeśli chcesz poznać więcej modeli głośników bezprzewodowych tej marki, sprawdź również artykuł: Głośniki bezprzewodowe JBL – który model wybrać.

CZY WIESZ, ŻE...

Głośniki Bluetooth JBL dostępne są w bardzo dużej rozpiętości cenowej – najtańszy model możesz kupić za nieco ponad 100 zł, najdroższy zaś to wydatek rzędu niemal 2000 zł.

Głośniki przenośne JBL do 600 zł polecane przez naszych klientów

Za kwotę niższą niż 600 zł możesz zaopatrzyć się w głośnik przenośny tubę JBL Charge 3, który wyróżnia się doskonałą mocą i tak dużą baterią, że z powodzeniem może być używany jako powerbank. Trafną rekomendacją zdaje się być tutaj opinia Zafira: Głośnik rewelacyjny. Bateria bardzo pojemna, czystość głosu bardzo dobra. Basy delikatne i stonowane. Daje 5 gwiazdek. Zasłużone! Bartek T81 wskazuje także na głośne działanie urządzenia: Głośnik jak najbardziej spełnia oczekiwania. Świetna jakość dźwięku, dobry bass, świetnie nadaję się do prowadzenia treningu na stadionie, hali czy siłowni.

JBL Charge 3Obok JBL Charge 3 godnym polecenia głośnikiem przenośnym JBL jest Flip 4. To o nim można przeczytać, że cechuje go fantastyczna jakość dźwięku, bardzo porządne wykonanie. Dodatkowo: 2 takie głośniki można połączyć w sieć: efekt bardzo dobry. Tę opinię zdaje się podzielać Rafał, który dodaje: Już wcześniej wiedziałem, że to jeden z najlepszych produktów w tej kategorii na rynku, zakup to potwierdził. Świetny produkt, nie żałuje żadnej złotówki.

Droższe modele głośników bezprzewodowych JBL

Jeśli przed zakupem dość drogiego głośnika bezprzewodowego JBL, którego cena przekracza 600 zł, zastanawiasz się, czy warto, poznaj 2 najbardziej polecane przez naszych klientów modele. Pierwszym z nich jest JBL Xtreme, o którym klienci wypowiadają się w superlatywach: Super sprzęt. Warto kupić taki głośnik dla jego mocy i jakości. Niestety nie ma radia – tak recenzuje go Kaza. Doda wtóruje: Lepszego produktu nie ma, dźwięk mówi sam za siebie!

Nasi klienci polubili też głośnik przenośny JBL Boombox, choć to najdroższa propozycja w naszym sklepie. Głośnik petarda, przymierzałem się do niego od kilku miesięcy. W pomieszczeniu dźwięk przepiękny, czysty i ten bass. Ostatnio wziąłem go na orlik, otwarte powietrze, słychać mnie było w całej okolicy. Nie ma co wydawać mniej na jakieś zamienniki etc. Są to dobrze wydane pieniądze, może nie mało, ale warto, polecam! Wokkie nie szczędzi słów pochwał, a podobne odczucia ma Stanisław: Bardzo dobre brzmienie, daje czadu, polecam!

Niezależnie od tego, w jakiej kategorii cenowej głośnika JBL szukasz, możesz mieć pewność, że znajdziesz model, z którego będziesz zadowolony – świadczą o tym pozytywne opinie setek klientów, którzy polecają głośniki Bluetooth JBL!

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów